Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. feb 2013

Ahojte...
Dnes som bola s Vikim v škole ja. tak sa tešil. Už ráno, keď otvoril oči a videl muža doma, tak smutný, že pôjde s ním on.
Takže som už stihla aj uvariť-paprikášové zemiaky a aj povysávať...Takže už mám veget.

utka
8. feb 2013

@katka1819 veľmi pekné kostými. Si šikulka...

denisenko
8. feb 2013

@katka1819 šikovná maminka....ale toho Nema som musela rozmýšlať....to už tá materská demencia... 😀 😀 😀

leninka75
8. feb 2013

@katka1819..to si šila ty????? 😕 ..super kostýmy!!!..si šikovnica!!! 🙂

leninka75
8. feb 2013

@utka ..ďalšia šikovnica!!! 🙂 ..celý deň pred tebou, ako ho využiješ? ...

utka
8. feb 2013

@leninka75 pozrela som si Búrlivé víno, teraz si idem pozrieť Pestúnku. O 11:40 idem po Vikiho a mám o zábavu postarané. Ideme do hudobnej ukázať gitaru, či je dobrá a zoznámiť sa s učiteľom. Od stredy začína...

jacka
8. feb 2013

to čo je toto.............ved pokial vám prečítam zabudnem.... ☹ 😀

jacka
8. feb 2013

@katka1819 ty sa normálne nezdáš 😵 😵 😵 .................šikovná si.............to kde sa ja hrabem 😔 😔 ..............akurát tak zašiť dieri ☹ ...........neboj letty je v pohode....je fajn baba.....

jacka
8. feb 2013

@denisenko vidím ťa... 😵 😵

denisenko
8. feb 2013

@jacka kým si prišla, bežala som po Niska do školy...bola na pokec s púani učitelkou...tak všetko je na výbornú...no fajn....aj dnesšný diktát...bez chybičky a krasopisne... 😉 😉 😉 idem niekde vyňúrať ešte masku a potom hor sa na karneval.... 🙂 ešte šťastie že ja masku nepotrebujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Simčo dostane dudlík a pojde za bábätko..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. feb 2013

Takže aby ste nepovedali...ale nezľaknite sa 😀 !!!

katka1819
8. feb 2013

@utka no jakááááááá herečka 😀 😀 😀

katka1819
8. feb 2013

dnes mi je baby veľmo blbje 😝 som dostala kamošky ale že ráááádne a sa mi začala hlava krúúútiť,som nejaká slabá....keby tak lahnúc a spac ....ale kdeeee nedá sa pri tých mojich vymýšlakoch 😀 😀 😀

utka
8. feb 2013

@katka1819 no, že dík...hrozne nerada sa fotím 😝

letty86
8. feb 2013

ahojte 😉
ja som dnes bola v meste a sama 😀
@katka1819 no jasne, že v pohode 😵 , ved ja som to aj ocenila, že prišla nová krv 😵 😵 😵 malo to pozitívne účinky 😵
teda, ty si šikovná...ja som na také veci lavá....ja všetko delegujem na svokrušku...pozasíva, poopravuje 😉
@utka máš to pekné 😵 😵 😵 mne sa takéto účesy velmi páčia, nakratúčko...teraz si mala polodlhé vlásky, že,
@jacka ako si sa vyspala? kde je moja fotečka 😉
@leninka75 lolka je podarená....u nás je teiz hra na plač, ale iná...ked matko vystrája a neviem, čo by zabralo, tak sa akože rozplačem a on príde, pohladká a povie- nepa(neplač) a tak umelo sa usmieva...čistý herec 😀

utka
8. feb 2013

@letty86 dík...áno, mala som polodlhé. Postupne som išla s nimi dole 😉

letty86
8. feb 2013

@denisenko u nás mali deti karneval dnes, prvé 2 hodiny sa ucili a 2 hodky mali karneval

jacka
8. feb 2013

@letty86 ja dobre som sa vyspinkala....ale ked som zabadal utkinu fotku.....tak som ja za riadne strašidlo.....náhodu nebudeš spinať to si nebereim na svedomie 😉 ..............................moje detička maju 12.2..........dáš aj foto z karnevalu?
@katka1819 to je tvoja prvá mrcha od porodu?.............vidíš údel žien....aj keby umierali musia žiť 😵 😵
@utka kočka si....kto ťa fotil?

katka1819
8. feb 2013

@jacka baby moje ja teraz druhý krát tu čítam pojem že "mrcha" pri nie príjemnom priebehu menštruácie... toť proč? 😅 Ale áno takéto teda prvý krát normálne som sa zľakla :-/

letty86
8. feb 2013

@jacka no tak to si sa nevyspala do ružova 😉 a ja by som určite dobre spala 😉 foto nemám, vraj ich fotili, bola to co minulý rok, za vílu....moja mamina dnes zahlásila, že moze byť aj na budúci rok a manža, no ved jasne, kým jej bude kostým dobrý...dozivotná víla 😀 😀

idem, ulozim matka, dnes som sama, manza v robote, viki u babky

letty86
8. feb 2013

@katka1819 to slovo som aj ja prvýkrát počula, čítala na konovi...otras slovo 😝 a ja ani krámy nepoužím, to je slovo 😝 😝 ja pekne menstruácia 😀 😀

utka
8. feb 2013

@jacka však daj foto...ja som sa fotila sama...

jacka
8. feb 2013

@letty86 že doživotná víla 😀 😀 😀 .................sa máš.....si sama 🙂 🙂 tak si to vychuntaj.... 😵 😵 😵

jacka
8. feb 2013

@letty86 .....pekne menštruácia....len škoda že je také dlhé slovo...treba si ho trochu skrátiť...............moj muž ich volá ....že rusi.........červený 😀 😀 😀

letty86
8. feb 2013

@jacka jaaaj, dobre mi to padne...matko už spí 😵

jacka
8. feb 2013

@letty86 dám foto......slubujem 😵 😵 😵 😵 ...........len ked sa sama sebe nepáčim tak neviem ako to rozýcham 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
8. feb 2013

@jacka 😀 😀 to manželove sa dá použiť 😀 ...ešte som zabudla na jedno slovo...vrchol všetkého pre mna...menzes..chlpy sa mi ježia 😔

jacka
8. feb 2013

@letty86 verím ti.......aj moji už spinkaju....sa vonku vysánkovali......vyválali v sniežiku........a hlavne vymrzli 🙂 tak zaspinkali ako nič 😵 😵 ....................

jacka
8. feb 2013

@letty86 mne tiež.........to je že fakt brrrrrrrrr........................ale mala som spolužiačku jej mama tomu hovorila že......si chorá?........vtedy ju išlo vystrieť 😀 😀 😀 .................................takže rusi možu byť 😀 😀 😀

letty86
8. feb 2013

@jacka ja som sa dnes postavila na váhu...som si kúpila novu digitálnu...čo z toho, že mi supiš ladí s kúpelkou, som sa vytešovala....a to číslo čo mi tam vykuklo 😕 😠 ....ja ju asi vrátim, isto iste je pokazená 😠 😠 😠 😠 😝 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre