Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. feb 2013

@jacka červení, aj rusi, aj červení rusi môôôôôôžu byť.......ja som ešte počula také, že príde návšteva 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2013

@letty86 vieš kedy máš najlepšiu váhu.,,,,,,,,,,,ráno ked sa zobudíš....a nebudeš ešte najedená...... 🙂 ...dobre to padne 🙂 🙂 😵

jacka
8. feb 2013

@letty86 hej hej...aj to som začula...................že príde tetka z ameriky 😀 😀 😀 .............. 😀 😀 😀

letty86
8. feb 2013

@jacka ja som asi 5 dní pred rusmi 😅 , taaakže aj to trošku zaurádovalo, ale aj tak ☹

jacka
8. feb 2013

@letty86 Maťulkovi nie je smutno ked nie je doma Vikuška

jacka
8. feb 2013

@letty86 aj ja.......sa nedá somnou vydržať.......ani sama so sebou..................... idem si na nervy...........ja fakt netuším prečo to stále ešte chodí 😝 😝 😝 zbytočná oštara..........................................................počuj...neplánujete bábo?..... 😵

letty86
8. feb 2013

@jacka asi nie, neplače za nou..ked sú spolu, tak to je koniec, on jej vkuse robí zle, chce uputat pozornost a hrat sa, ale je to o drzku....a ked k nám príde návsteva, tak to je ako divé vajičko.skáče, kričí, behá...dnes som bola v meste, bol s ním manzel doma, tak bol ako poklad, hrali sa, upratali, tato trosku pozehlil...asi musim vypdanút castejšie 😅

letty86
8. feb 2013

@jacka jaaaj, nie, nech to nevyznie zle, ale už nie bábo, ja už sa na to necitim, ja mám pocit, že sú už moje nervy dost vycvičené..a ked sa mozno na to budem citit, tak to budem už v dochodkovom veku 😅

jacka
8. feb 2013

@letty86 fakt nie.....moj Peťko je na brášku riadne namotaný......kde on tam aj on............toto musím aj ja vyskúšať......len netuším kde asi by som vypadla............kdeže tu bývame len my 😀 😀 😉

jacka
8. feb 2013

@letty86 stačia dvaja..........takže ste už kompletný..... 😵 😵 😵

jacka
8. feb 2013

@letty86 ...na dnes sa lúčim.....kedže stále máme len jeden pc a sme na to už štyria.....s toho dvaja spia.......ja som si svoje už odťukala...... 🙂 .................zajtra ideme na zápis.................božinku už fakt bude prváčik......hrozne to letí............normálne mi je smutno.... 😢

jacka
8. feb 2013

@letty86 dobru noc....pekné sníčky.... 😵 😵 😵 😵

aninka29
8. feb 2013

ahojte 🙂 .......trápne,ale snád nevadí 😉 ...po neviem kolkých mesiacoch..................po xtý krát sa mi úspešne podarilo prihlásiť sa.
Neviem ako sa máte,ako si nažívate,ale budem sa snažiť do toho všetkého znovu prísť....teda,ak môžem 🙂 ....budem sa snažiť chodiť čo najčastejšie,ako sa len dá.
Pekný večer.

letty86
8. feb 2013

@aninka29 ahooooj, že trápne, potesujúúúúúúce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesíme sa na tvoje príchody 😵 😵 😵 😵

letty86
8. feb 2013

@jacka aj matulo vikusku lubi, vie ju tak zlato pomojkať...ale ked ide preč, tak to nejak nepreživa..zatial 😉

dobrúúú, idem aj ja panelákovať

jacka
8. feb 2013

@aninka29 vo vitaj........ 🙂 🙂 🙂 ........................ved vieš ako nažívame....varíme.....keciame......trepeme........a tak.... 🙂 🙂 aj vám pekný večer 😵 😵 😵

jacka
8. feb 2013

@letty86 a tiež panelákujem............dobre si pri tom zanadávam............a idem spať 😀 😀 😀 .................dobru

aninka29
8. feb 2013

@letty86 @jacka ďakujem baby 😵 ...............fakt sa budem snažiť s Vami znovu variť,kecať,trepať a tak 😀

jacka
9. feb 2013

ahojte.........

dobrá zima...............brrrr...-13.................škoda len že slniečko nie..zatial 😎 😎

@letty86 musia byť zlatučký ked sa stískajú.... 😵 😵 😵
@aninka29 ... 🙂 😉 ...............

jacka
9. feb 2013

@katka1819 vidím ťa 😀 😀

katka1819
9. feb 2013

ČAFTE 😀 😀 😀
@jacka tak rusi 😅 😝 😅 no parádka som sa zasmiala dobre čo tí chlapi nevymyslia
@aninka29 ahooooooooooooooooooooooooooj 😀
@jacka ja mám tiež takú váhu digitalos pribralos 😀 😀 😀

katka1819
9. feb 2013

@jacka AJ JA TEBA MOJA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
9. feb 2013

sa vidíme neskôr papa 😉

aninka29
9. feb 2013

Krásnu sobotku prajem kočky 🙂

jacka
9. feb 2013

@aninka29 aj vám 😵 🙂 .................čo idete robiť?...........

my ideme do OC....vraj ej tam karneval ....nuž som zvedavá ako Zv schopí...................fakt sa tam teším 😝 😝

jacka
9. feb 2013

@katka1819 ...........vieš čo najlepšie je nevážiť sa.......... 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@jacka príjemnú zábavu 🙂 ...ja za chvílu veziem Simonku na spolužiačkinu oslavu....a momentálne sa nerváčim,lebo Sabka ako naschvál pol hodku pred odchodom zaspala.....musím ju budiť a to bude masaker 😀

utka
9. feb 2013

Ahojte...
K tej "mrche"...môj muž hovorí, že či fandím Ferrari...tiež je červené...
@aninka29 vitaj! Sme radi, že ťa tu zase máme 😉.
My sme boli doobeda v Inchebe na Výstave Dieťa a rodina. Trošku sme to obehli, ešte nechcem dopredu kupovať, keď neviem na isto akú farbu. Boli tam také súťaže pre deti, tak to kým sme všetko obehli, bol obed. Teraz sme sa napapali, ešteže sme mali navarené. Trošku som poupratovala. teraz oddych a potom ešte chceme zbehnúť na nákup. A krásne sobota za nami...

utka
9. feb 2013
jacka
9. feb 2013

@aninka29 to bola fakt zábava.......... 😠 😠 😠 takých trápnych šašov..........jajáj...........typické pre zv...... 😝 po 1é min sme odišli to bolo samé že uši špinavé.......grgy.....prdy...........tak sa aspon vyšantili na šúchačke o dva poschodia nižšie.....
@utka vy ste mali aspon peknú sobotu....super foto.........................že ferrari to by ma veruže nenapadlo 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre