Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
11. feb 2013

@denisenko veď nemám ešte ja som nefotila a kamoška ešte nedala fotky na FB,a mali sme tam aj profi fotografa aj od neho budú fajné fotečky ...dúfam že v priebehu týždňa 😀

letty86
11. feb 2013

@denisenko čo ty pre mna nerurobíš 😵 takto mi to spustí, ale následne som opat kukla na fb a nič 😔 nerozumiem tomuuuu, ale je to tak..

katka1819
11. feb 2013

čafce kočeny 🙂 idem robiť večeros že chlebík vo vajíčku si Peťko nakázal 🙂 pa zajtra

letty86
11. feb 2013

@katka1819 no ak to bol fotograf, tak zachytí iné ritky, predpokladám...tak už len spolahnúť sa na kamoškine zručnosti a videnie 😀 ....no, ja by som prijala, keby mal čierne tie gatuše...biele teda nemusel mať 😀 😀 😀 😀

katka1819
11. feb 2013

@letty86 biele a prisahám že nemal normálne slipy 😀 ale tangooooo 😀 😀 😀 to sa nedalo nevšimnúť 😅 😵 😅

katka1819
11. feb 2013

a už fakty idem papa 😀

denisenko
11. feb 2013

@letty86 ...no vidíš, asi máš nejako citlivo nastavený FB...ale spustilo ti to, či?.... 😕 ...že čierne.... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 dobrú chuť...

letty86
11. feb 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 tebe po príchode domov ako museli oči zabiehať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. feb 2013

@denisenko ten odkaz mi spustilo, ale na fb nie...a doteraz mi vzdy tvoje video pustilo 😉 ináč som oči vyočila 😀 teeeda, šikovný...

letty86
11. feb 2013

dobrú noc 😵

denisenko
11. feb 2013

@letty86 dobrú noc... 😉

jacka
11. feb 2013

@letty86 ahoj....... 😵 .............aj som zabudla čo som ti chcela ...pokial som to dočítala... 😉

@denisenko no fakt mi to páli..... ☹ ......s tým krbom................ 😔 ......no čo už..............aj ked ma napálili zas v školke........tka zajtra maju karneval.......a učka vraví že mám niečo kúpiť deťom ...lebo ona kúpila len také čo nemožu..........čo maju lepru alebo čo....vraj mám doniesť blok a mi vráti prachy..........................parááááda..................Maťko mi vraví aby som mu upiekla koláčik..........dobre tak som s rozhodla že urobím bublaninu........ale dám ju do maličkých formičiek..............pečiem pečiem.........kukám do rúry a tresnem sa po čele..........ja som urobila cesto na bublaninu...... 😝 😝 .....................nevadí...........je to jedlé nikto nevie 😉

denisenko
11. feb 2013

@jacka a čo ti z toho teda vzniklo???...mne už to dneska vobec nepáli..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
11. feb 2013

@jacka ale..radšej nech im ty niečo kúpiš...ako by mali dostať to, na čo sa možu len dívať..... 😉

jacka
11. feb 2013

@denisenko je to jedlé......deti už zjedli čo som nechala doma.........ale si ma mala vidieť ked som na to prišla.....nebolo mi to všetko jedno.........................je to vraj dobré ale hlavne pekné....čoko cesto síce neurobilo to čo by malo....ostalo tak ako som ho tam dala........tak je to vlastne v strede........................ale mi bolo čudné to cesto že zle tečie...............čo kývla som rukou ...robím to predsa sk múkou......neriešila som 😉

jacka
11. feb 2013

@denisenko ja viem...ale keby som sa neopýtala tak nemajú.....................ja nemám s tým problém.......ale kde je komunikácia.......zas by len kukali ako deti jedia ☹

denisenko
11. feb 2013

@jacka ...jááj, veru...tá školka.... 😔 😔 😔 😔 ...hlavne, že budú spokojní... 😉

idem.....Panoptikum mesta pražského na mna volá, že: pod, pod si pozriet telku.... 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku.... 😉

jacka
11. feb 2013

@denisenko .......veru...ktovie čo nás čaká zas v škole..................
len bežkaj........kukať telku......idem aj ja......začína ma bolieť hlava......asi pojdem rovno do postele 🙂
dobrú nocku.....pekné sníčky 😵

utka
11. feb 2013

@denisenko uvidím zajtra, či idem v stredu...Tak aj Nisko perlí 😀

leninka75
11. feb 2013

@denisenko ..že do krbu 😀 😀 😀 😀 ...som sa zasa nasmiala 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. feb 2013

@jacka ..nejako som to pečenie nepochopila 😔 ..to mali byť muffiny a nakoniec tobola bublanina vo formičkách?? 😨 .......už zasa sa ťapy učky prejavili 😝 😝 😝

leninka75
11. feb 2013

dobrú noc!!!!

utka
11. feb 2013

Dobrú nôcku maminky...

aninka29
12. feb 2013

dobré ránko 🙂 ..dnes trošku meškám 😀 ...mala som už rannú cvičku smer obchod 🙂

jacka
12. feb 2013

ahojte........
aspon že druhá 😀 😀
@aninka29 to nejak skoro bežíš do obchodu...........čo si tam bola.....kúpiť?...
@leninka75 nie nie.....to mala byť bábovka v takých maličkých formách ako velká tak toto bola malá bábovka........raz som tie formy kúpila v lidli také silikonové

katka1819
12. feb 2013

čafce ženy 😀

aninka29
12. feb 2013

@jacka čerstvé rožky 😀 ...

jacka
12. feb 2013

@aninka29 ja že teplé...😀----------to kde máte obchod....pred domom? 😀 😀 😉

leninka75
12. feb 2013

ránečko!!! ......

@jacka..počúvaj moja máme tu staronovú ranostajku, ti zobrala prvenstvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2013

@leninka75 to aby som si dala budík.....ale čo 😀 😀 😀 😀 😀 .....................čo s nou teraz? 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre