Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
15. feb 2013

@leninka75 no jasné že kukol iba 😀 😀 😀 no ja a moja svokra je proste šou 😀 😀 😀 ja ju neznáááááááášam,ešte že svokor je pohoďák,nechápem ako môže s ňou žiť vôbec,však ho o zdravie pripravila a o celý majetok ,všetko dala napísať na seba...lebo svokor má nemanželskú dcéru ešte zo slobodných čias a aby náhodou po ńom nededila KRAVA aj muža a jeho bratov tak naočkovala proti nej ani ju nepoznajú vôbec svoju sestru....aj som to chcela vypátrať cez svokra,ale neúspešne stará ma stopla

letty86
15. feb 2013

@katka1819
@jacka
@leninka75 ja tomu nerozumiem 😖 ved aj tie svokry boli mamy a teraz tie ich milované deti majú deti? a nič??? moja svokra povedala, že má pocit, že ešte viac lubi svoje vnúčatá ako deti.....tým nechcem povedať, ze svoje deti nemala dostatočne rada...ale ze tá láska k detom svojich detí je úzasne velká 😵 😵 😵

leninka75
15. feb 2013

@jacka ....takže to poznáš tú dlhú škôlku......možno tak o rok by som ju tam dala s kľudným s vedomím 🙂

leninka75
15. feb 2013

@katka1819 .....to je fakt riadna 😠 😠 .......ale ty si správna žienka nedáš sa!!! 🙂 🙂

letty86
15. feb 2013

@leninka75 jemine, ved aj matulkovi zle rocky vychádzajú

jacka
15. feb 2013

@katka1819 paráda.............. ☹ .................ty máš aspon svokra v pohode......ten moj je podpapučník..... 😀 ........................to ako mohla prepísať všetko na seba???? 😠

jacka
15. feb 2013

@letty86 ....Maťko o nič nepríde...... 😵 😵 😵

jacka
15. feb 2013

@leninka75 poznám...... ☹ .........držím palce aby ti ju nevzali ked nechceš 😵 😉

leninka75
15. feb 2013

@letty86 ...moja svokra je taká zvláštna..nestará sa do nás to je jej veľké plus..ale na druhej strane nevie prejaviť city.....a to, že nemá nejako extra vzťah k deťom ti poviem na príklade z jej "mládí"......min. 1x nechala deti svokre a boli na dovolenku a potom zasa zobrali len švagra na dovolenku do juhoslávie a môjho muža nechala doma....v živote by som bez detí nikam nešla......ona o svojich synoch nevie nič, nevie čo ich trápi, čo majú radi ..ona ich proste porodila, kŕmila ich a toť vsjo...aj mne už veľakrát povedala, že teda ona sa nikdy tak s deťmi nehrala ako my 😝 ......našťastie toto môj muž nezdedil ....

jacka
15. feb 2013

@letty86 ja v školke tiež poznám všetky.....a ešte tam maju aj očné triedy........a tam sú tie učky super...... 🙂 ..............ale väčšinu z nich by som poslala kanále kopať 😠 😠 😠 ............... 😠 ..................a jednu by som tam nechala do konca života 😠 😠

letty86
15. feb 2013

@jacka ja len že sa do tej skolky nachodí 😀
a ja nemám svokra 😔 a bol to vraj riadny pohodák a fajn chlap..tie moje panpušiky nepoznajú dedkov ☹ ..

letty86
15. feb 2013

@jacka očné triedy?
@leninka75 ako dobre, že sa manzel nepomamil 😉

leninka75
15. feb 2013

@jacka ..očné triedy to čo znamená? 😨

jacka
15. feb 2013

@leninka75 to je ako moja.....len ich porodila....krmila ich starká.................presne ako píšeš.....žiadne hranie.......vychovali sa sami bez citu a aj to tak vyzerá...... 😝 ..................................generál v sukni 😠 všetci sa jej boja 😝 😝

leninka75
15. feb 2013

@letty86 ..aj napriek tomu, že taká aká je s Lolkou si rozumie, tak by som ju radšej nechala doma.....

jacka
15. feb 2013

@letty86 my s nimi 😀 😀 .....ja tam chodím tri roky a 4 ešte budem 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@leninka75 očné........sú tam dve triedy......a tam chodia detičky s poruchou zraku........cvičia s nimi.....snažia sa im pomocť ......

letty86
15. feb 2013

idem ja....sa mi s vami kecá 😉 o tom po tom 😀 ...ideme von a pre vikinku

jacka
15. feb 2013

@leninka75
http://skolka1maja.webnode.sk/o-nas/
ak chceš tak si to prečítaj..............ja som to len zhrnula v skrtke 😉

jacka
15. feb 2013

@letty86 ved aj ja zachvílu padám pre deťúrence...... 😵 😵 🙂 .........

katka1819
15. feb 2013

@leninka75 však už bol preto raz aj zbalený a odo mňa odporučený na cestu za mamičkou svojou najdrahšou 😀 ale sa spamätal na chvílu a bolo všetko v pohode....už na to kašlem je to teraz vo februári 7 rokov už nemám energiu stále sa kvôli tomu doma hádať 🙄 😀

katka1819
15. feb 2013

@jacka aj ja to poznám 😨

katka1819
15. feb 2013

@jacka myslím to so svokrou tá moja má zo všetkého negatívneho trochu hahahahahahaha

katka1819
15. feb 2013

idem ja baby moje čafte neskôôôôôr papa

leninka75
15. feb 2013

....šľak to traf!!!!!..čerta spomínaj... 😝 😝 😝 ...som sa vrátila domov s prihláškou do škôlky ☹ ☹ 😠 😠 😠 ...už na mňa čakala vychcetaná zástupkyňa, že videla som ťa, že ideš, tak som ti nachystala prihlášku pre laurinku 😖 ..ešte, že je to kamoška inak by to schytala na mieste 😅

leninka75
15. feb 2013

@katka1819 .....hovrím správna žena, aj očko vieš prižmúriť!!! 🙂

utka
15. feb 2013

Ahojte...
Už som tu. Vyspinkaná, poupratované. Viki šiel dnes do školy a o chvíľu fičím po neho.
Moja svokra nie je zlá. Len je taká svojská a rada by nás mala len pre seba. Kedysi si zapisovala koľko sme u nich a koľko u našich 😠 . Boli sme raz so svokrovcami na dovolenke a tam sme sa tak pochytili, že to nezabudnem do konca života a už viem, čo je zač a podľa toho sa aj správam. Zo začiatku sa do nás aj dosť starala, ale to sme si už tiež vysvetlili. Takže chodíme tam dosť často. Svoje vnúčenece má veľmi rada a dala by im aj to posledné!
Ale keď mám povedať pravdu, naši sa síce do nás nestarajú a nerobia nám plány na víkend, keď sme u nich, ale ani s nimi by som bývať nechcela. Som rada, že sme sami.

aninka29
15. feb 2013

aká družná debata o svokrách 😀
mne je na nič 🙄 ....žiadna energy............a Sabka dnes ako naschvál nemá svoj deň 😝 ..provokatér,provokaterovský

leninka75
15. feb 2013

@utka ....ako sa cítiš po včerajšku?.....Viki už lepšie?......hej to si pamätám, ste sa chytili tuším v chorvátsku..inak už dávno som sa chcela opýtať, že načo tak často chodíte do ZV, že prečo si neriešite víkendy ako rodina........

leninka75
15. feb 2013

@aninka29 ..nemáš dáky coldrex alebo neičo podobné???..na pár hodín by sa ti uľavilo......ja som ich obe mala včera jak z divých vajec 😝 😝 😝 ....len škrečali a robili si naschvály....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre