Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

mám upratané,navarené,napečené a čo včul 😀 ešte že je v telke Hery Poter 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2013

@utka ..nie..v sobotu pracuje....streda, štvrtok a nedeľa má voľné.... 🙂 ...ale aj tak tu bol.....stopil škvarky a šiel zas makať..... 🙂 🙂 🙂 ...krídla...zišli by sa....fuj....čistý hnus vonku..... 😝 😝 😝 😝
@katka1819 ..míname....aspon sa baby nebudú sťažovať, že majú veľa čítania..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2013

@katka1819 ....tak príd k nám upratať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

ideeeeeeeeem Peťko ma tu ťahá za ruku ,že som mu sľúbila spoločné čistenie akvária 🙂 pa zas kuknem neskôr

denisenko
16. feb 2013

@katka1819 tak joooooo...... ☹ 😉 ..idem aj ja....Denisko si zmyslel, že chce vyrábať robota..... 😠 😠

utka
16. feb 2013

My budeme mať za chvíľu návštevu. Upiekla som jablkový koláč z lístkového cesta. tak rozvoniava. Dúfam, že bude dobrý.
@denisenko vidíš, skleróza. Ale však ja si nemusím pamätať, kedy robí tvoj muž, no nie? 😀
@katka1819 tak to je iná zábava čistiť akvárko...

denisenko
16. feb 2013

@utka ved ja som ani nemyslela, že to vieš.... 😉 😉 😉 ...robila si štrúdlu, či niečo iné? 😕

uf,,konečne mám ako tak spratané.... 😝 😝 😝 ...upratovať kuchynu po chlapovi... 😝 😝 😝 ..ale aspon som pri tých hrncoch nemusela stáť ja..... 😀 😀 😀 😀 ...zlatý moj...mna nechal spať pred telkou..... 🙂 🙂 🙂

utka
16. feb 2013

@denisenko ty máš super chlapa...nie, robila som tento: http://somktosom.blogspot.sk/2011/03/jablkovy-k...

denisenko
16. feb 2013

@utka ..ten vyzerá super...taký nerobievam....celkom dobrý tip, žeby som spravila zajtra???? 😉 😉 😉

denisenko
16. feb 2013

...bože, Denisko drhne ako starý hrniec..... 😔 😔 😔

utka
16. feb 2013

@denisenko aj Viki drhne...a ako soplí...kde sa tie sople berú toľké??? ☹
Ten koláčik je super...vyskúšaj.
Ináč tú sviečkovú mi komentovala ex švagriná, ktorá teraz drží diétu...ale určite by si dala...hahaha...

denisenko
16. feb 2013

@utka jááj...sople....máme aj na rozdávanie..... 😝 😝 😝 ....preto napísala kalorická bomba??? 😀 😀 😀 😀 ...ešteže ja už nedietujem....kedysi v puberte som si tiež svoje s dietami užila..... 😝 😝 😝 😝

utka
16. feb 2013

@denisenko hej, hej...preto to napísala. Povedz, čo ideme s tými chorobami robiť? Pôjde Nisko do školy?

denisenko
16. feb 2013

@utka ...no, asi hej....aby aspon niekto v triede bol...... 😀 😀 😀 ..teplotu nemá, len soplí, tečie mu to do krku, tak kašle.... 😠 😠 😠 ..jáááj...vy máte prázdniny s nami???

utka
16. feb 2013

@denisenko my máme prázdniny poslední...od 4.3.

denisenko
16. feb 2013

@utka ...som nevedela..... 😕 ..ako poznám Deniska, tak ešte tento týžden bude v škole...a ked budú prázdniny, tak bude ležať v posteli..... 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
16. feb 2013

achoooooooj tak z čistenia akvárka úplne zišlo 🙂 došiel brácho s rodinkou,hneď za ním ďalší brácho a za ním mamina....tak tu mám veselooooooo 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2013

zumba párty...ale stále nemám tie čo by som vám rada ukázala 😀 musím si doniesť klúč na zumbu a stáhnuc si ich.... ja som tá celá v ružovom 😀 😝 😀

denisenko
16. feb 2013

@katka1819 jéj, ale vás tam bolo..... 😉 😉 😉 ...uf..som práve domlela mäso...zajtra si isto ruku cítiť nebudem...ale už aspon viem, čo chcem na najbližší sviatok..... 😠 😠 😠 😠 elektrický mlynček.... 😀 😀 😀

aninka29
16. feb 2013

@denisenko a čo sú tie Winxky??? 😕 😀 nem rozumiem reči tvojho kmeňa 😀 😀 😀 😀 😀
my sme boli na tej romantickej obedovečeri 😀 ..prežrala som sa ako čuník 😝 vlastne všetci sa prežrali......ale dobrôtky..aj domov som si zbytok vzala 😀 ....a ako naschvál muža seklo v krížoch ☹ ..šli sme ešte na pohotovosť,nech mu niečo pichnú..ved zajtra odchádza 😝

denisenko
16. feb 2013

@aninka29 ..seklo???...chudák..... 😝 😝 😝 ..to už asi na romantiku nebude..... 🤐 🤐 🤐 ....od zajtra si slamenná vdova??? 😀 😀 😀 ...WinX...tie víly čarodejnice či čo sú to...Denisko to pozeráva.... 😀 😀 😀

aninka29
16. feb 2013

@katka1819 super zumba párty 😵 ..a povedz moja..ktorý je to ten v tých tangáááčoch,nech pokukám poriadne 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
16. feb 2013

@aninka29 ...ked spomínaš tangáče.... 😀 😀 😀 😀 ...dneska mi moja polovička hovorí, že mi donesie špagát z pivnice...vraj aj tak nechápe, načo nosíme vobec také šnúročky..... 😀 😀 😀 😀 ..vtipálek...

aninka29
16. feb 2013

@denisenko ani teraz neviem o čom točíš,ale nevadííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....moje fičia na inom 😀 😀 😀 😀 😀 😀
seklo ☹ ☹ ☹ ☹ ako naschvál do frasa......................joooj,nejaká romantika byť musí......všetko sa dá,ked sa chce 😀 😀 😀 😀

aninka29
16. feb 2013

@denisenko špagát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šnúročky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...jááááááj
aj ja nosím špagát 😀 😀 😀

denisenko
16. feb 2013

@aninka29 ...a zas taká šikovná žienka ako ty...si iste poradíš..... 😉 😉 😀 😀 😀

aninka29
16. feb 2013

@denisenko že váhaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved budem mať celibát ako dlho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....

denisenko
16. feb 2013

@aninka29 ...tak potom....pekný večer..... 😵 😵 😵 ...ja idem čakať na toho mojho..... 😉

aninka29
16. feb 2013

@denisenko daaaakujem....nápodobne 😉 😵

denisenko
16. feb 2013

dobrú nocku.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre