Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..ku svokre 😀 😀 😀 😀 ...........to aký koláčik hľadáš, aby mohli aj chlapci?..blbá otázka 😔 ......keď tebe ťažko poradiť, ja také nepoznám čo môžu detičky ☹ ...to skôr deni ti poradí......

leninka75
19. feb 2013

@jacka...si predstav, že Lila mi zatajila trojku z maľovanej abecedy!!!! 😠 😠 😖 😖 😖 ....som to náhodou zistila, tak som hneď utekala za učkou, že to čo.....a učka na Lilušu nabonzovala, že chce byť stále prvá a potom je nepozorná a robí hlúpe chyby 😠 😠 😠 😠 😠 ......tak od včera nastali slečinke tvrdé časy, trénujeme odpis..pomaly a samokontrolu .....

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 ..hej ..zahryzol do autíčka, tak ho dorazil..... 😀 😀 😀 ..Denisko ešte vrchné má...jeden spodný vonku, už takmer narástol nový...trak najvyšší čas aby aj druhý vypadol, treba mu urobiť miesto.... 😀 😀 ....že hypochonder.....chlebtica.....to je od chleba????? 😀 😀 😀 😀
@jacka ....všetko je raz "tenkrát po prvé"..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 toto robil aj Nisko...všetko rýchlo aby bol prvý...a potom chyby.... 😔 😔

jacka
19. feb 2013

@leninka75 to ti prečo nepovedala ....bála sa či ako?...........................to je aká malovaná abeceda?

jacka
19. feb 2013

@denisenko čo urobil... 😀 😀 😀 ......... 😀 😀 😀 ...........to akoby som Maťka videla...všetko má v puse....a to čo netreba 😀 😀 😀 😀 ........................................ozaj ešte obhrýza nechtíky?

jacka
19. feb 2013

@leninka75 svokra 😀 😀 😀 😀
len daj niečo fajné ja skusim nájsť aj bezlepkové 😉

jacka
19. feb 2013

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971

toto som našla...len neviem ......to normálne predávaju vanilku? 😕 😕 ...či to tam nemusí byť?

jacka
19. feb 2013

http://urobsisam.topky.sk/domaca-pohoda/recepty...

no a napokon asi urobím oblíž prst 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@jacka ...nie, nechtíky neobhrýza......nemá aké.... 😝 😝 😝 😝 ....mu stále dohováram, že ked bol malý, tak nepchal veci do pusy a teraz tam skončí všetko....... 😠 😠 😠 😠 ...vanillku....kúpiš, dá sa..... 😉

denisenko
19. feb 2013

@jacka a to tam mysleli vanilkový cukor.... 😉

jacka
19. feb 2013

@denisenko no vidíš aká som blbá 😝 😝 😝 .............ešteže som sa opýtala 😉 😉 ...............dakujem

fakt nemá nechtíky........to má blbý zvyk.......pchať do pusiny všetko....... ☹ ............

leninka75
19. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ......my sme už mali všeličo..aj zaseknutú nohu 😀 😀 😀 ...a už sa Nisko spomalil?? 🙂 ......vysvetľujem, vysvetľujem len neviem či netrpíme prechodnou hluchotou 😠 😀

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..podľa mňa chytá ťahy od detí v triede 😝 ..vie veľmi dobre, že má všetko povedať aj zlé veci 🙂 .......nikdy sme ju nedusili, skôr vysvetľovali............maľovaná abeceda je slovenčina...majú založený zošit, tam si vždy nakreslia obrovské písmenko, ktoré preberajú, nalepia si ku nemu obrázky začínajúce na to kontrétne písmeno a každú maľovanú abecedu majú aj odpis z tabule, tam im hodnotí úpravu a chyby.....ešteže to majú len raz za týždeň......

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..aj Lilka začala pchať všetko do pusy 😝 ...a učka hovorila, že všetky deti stále niečo ohrýzajú 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..však oblížprst je dobrý 😵 😵 😵 ....ja chcem teraz v marci na mužove meniny urobiť kinder pingui....

jacka
19. feb 2013

@leninka75 ved asi ten urobím 🙂 😉 .............................už si ten kinder robila?....
už som múdrejšia.....viem čo je malovaná abeceda.... 🙂

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..vidíš zasa si o niečo múdrejšia 😀 😀 😀 ........kinder som ešte nerobila 😉 ..práve preto ho chcem skúsiť..rada skúšam nové koláče 😵 😵 😵

jacka
19. feb 2013

@leninka75 aj ja len nerada ich vyhadzujem 😔 😉

leninka75
19. feb 2013

..idem pre Lilku

jacka
19. feb 2013

idem aj ja aby som sa tu zas nezabudla ako minule...............som letela ako tryskáč..... 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 ...obávam sa že u nás je tá hluchota trvalá.......sa mu čudujem, že mi nepovie, že po slovensky nerozumie..... 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 ...to budú nervičky a stresy.....ja už som sa vyhrážala, že mu kúpim dudlík ako Simčovi.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@jacka ..tryskáč?????.... 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

ahojte 😉
miláčik už spinká, sme boli vonku skoro hodinu a za hu, ko ne(preklad-za ruku, nie kočiar 😀)
@denisenko ty tak všetko čítaš 😵 potom mi tu svietia 13 upozornení od deni 😵 😵 to je pekné od teba 😵
@leninka75 a kinder bueno si už robila? ten je fantastickýýýýýý...kalorický, ale mega fajnový a aj vyzerá pekne....robila švagriná, jedna básen 😵 😵 😵 odporúčam 😵
@jacka vieš, že aj meno tvojho muža som na prvú supu uhádla...nemozem ti povedať, že som bosorka 😕 ...sa ma budeš báť 😀 ...tak som polobosorka...ako kazdá zena 😉 ...myslené len v tom najlepšom 😉 .......ty si nerob starosti s tým zhánaním košielky pre mna 😀 ...ja som dobre tušila, že zelenú nemáš 😀 😀 😀 tak nezhánaj 😀

letty86
19. feb 2013

a som tu sama 😨 čo by som tak sama sebe napísala.....hybaj prádlo vyvešať 😝

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..ja som sľúbila prsty namáčať do korenia 😀 😀 😀 😀 ...herečka si myslí, že to nespravím,ale to ma ešte nepozná 😀 😀 😀 ......u nás najlepšie funguje, že ak neprestane o prstami v puse, tak tatino sa sťahuje ku mne 😀 😀 😀 😀

@letty86 ..ja rozmýšľam, že kočíky už predám...my už len pešo...trvá to strááášne dlho,ale však máme čas 🙂 ...jasnačka bueno som robila, je supišný!!! 😵 😵 😵 .....a nerob mi chute, lebo prišli červeňáci a mám dosť veľký problém sa udržať od sladkého v bezpečnej vzdialenosti ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
19. feb 2013

@jacka .. a ty pomaly 🙂 ......žiadny tryskáč tentokrát 😠

letty86
19. feb 2013

@letty86 už som si vyvešala 😝
@leninka75 ani my už nechodíme istý čas kociarom...nechce.....ja mávam tie chute, ked mám dostat, potom sa to ukludní...na chvílu 😝

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..si si napísala sama sebe aby si nezabudla, že máš vyvesené prádlo? 😀 😀 😀 😀 ......prečo si dala jazykového smaila?..však sa teš, že to už máš hotovo 🙂 🙂 🙂 ...ja idem ešte len do práčky naložiť.....
..ja mám pocit, že tie chute na sladké mám stále ☹ ☹ 😝 😝 😝 ........len niekedy viem odoloať, a často nie 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre