Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 o to velké by som mala najvačšiu starosť 😀 😀 😀 sem tam kuk, že ako mu to "hraje" 😀

jacka
19. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky tri detičky 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..chúďatko denisko ☹ ...vydržať tak 3 dni a hádam bude lepšie ... 😉..už si si spomenula? 😉

jacka
19. feb 2013

@leninka75 vy ako s plienočkami...............ked už sama tak to musím vytiahnuť 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 ..presne si to vystihla 😀 😀 😀 .....musím ho kontrolovať 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@jacka ty už si aj zvedavica, aj vyťahovačka 😀 😀 😀 😀 ale dobre, dobre, aspon sa toho veeeeľa dozvieme 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..hej zvedavka 🙂 ..Lolka je špéci prípad..už dobré dva mesiace máme sucho aj cez deň aj po noci, ale nechce dať plienku preč 😨 😨 😅 😅 😅 .....asi ju hreje alebo čo 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 no ked mu bolo trochu lepšie ....asi okolo tretej...kopal do futbalky po celom dome..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 ...som sa narehlila......že jej je teplo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...počkaj ako bude nadávať na vložky..... 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 že hreje 😀 😀 😀

ja dnes len taukááám a tukááám....asi dohánam tie dni, čo tu nebudem...mala by som čo to pobaliť, na tie dva dni, ale taaaak sa mi nechce...neznásam balenie 😝

denisenko
19. feb 2013

jáj, ozaj....švagrinu mám v porodnici.... 😉 ....len dúfam že tak skoro neporodí, lebo sú zakázané návštevy..... 😠

jacka
19. feb 2013

@denisenko som zvedavá akú budete mať noc.............. ☹ Deniskovi sa nechce spinkať?.............. ☹ ☹ ........si pri nich užiješ.... 😔 😔 tatinka asi doma nemáte,že?

jacka
19. feb 2013

@letty86 kam idete?? 😕 😕 😕 😕 čo mi ušlo?? 😕 😕 😕

jacka
19. feb 2013

@leninka75 no vidíš už som zas o niečo múdrejšia 🙂 🙂

denisenko
19. feb 2013

@jacka ....tak noci máme celkom v pohode.....dám mu zas dithiaden, tak bude spať do rána.....aj včera..kašlal len asi 2x, ked sa skyckal z vankúša a zatiekli mu soplíky...ale dnes už to má menej, tak uvidíme..... 😕 ..klop,klop,klop 😉 ...tatinko príde asi okolo 12-tej...1-nej...myslím...to už budem robiť Simčovi polnočnú sváču..... 😀 ...niekedy by som veru vymenila....aspon na 1 den..... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@denisenko čo čaká?

letty86
19. feb 2013

@jacka ideme zajtra k svokre, ale len na dva dni...manza nedostal volno...vyudime klobásky a hajde domov 😀

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ......počkaj ako bude potom Lolka nadávať 😀 😀 😀 ...jej to potom pripomeniem 🙂 😉 ....švagrová už má termín?

jacka
19. feb 2013

@denisenko aspon že tak..... 🙂 🙂 že sváču 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................................ešte má teplotu?

jacka
19. feb 2013

@leninka75 veru nadávať bude...... 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

ozaj...už viem čo som chcela......poradte mi....svokra bude mať narodeniny...už v štvrtok....som to dneska zistila...a teraz rýchlo...aký darček????? @jacka ...nenúkaj mi nočnú košieľku, ona má väčšiu veľkosť 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

myslíte že Peťka može už hlava bolieť....mi ukazuje že ho tam bolí....nie je ešte maličký na to??? 😕 😕

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ...keby si videla aký tu mám teraz bordelík 😀 😀 ..celý deň som do ničo ani nepichla 😀 😀 😀 ..mňňam klobásky 😵 😵 😵

jacka
19. feb 2013

@denisenko spojím tie dve 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

@leninka75 ...nie, termín má v nedeľu, ale vraj jej odteká plodová voda, pomaly ale isto...tak ju tam nechali....aby sa náhodou ešte niečo nestalo....

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..veru som ti chela tú jackinu košulku ponúknuť 😀 😀 😀 ......nezávidím, ja nikdy neviem čo tej moje 😝

denisenko
19. feb 2013

@jacka ...ježkove nohy???...to vážne????? povedal ti že ho bolí hlavička????....to dúfam, že nie...to je jeden z prvých príznakov tejto blbej chrípky......dneska mi to vravela mudra..... 😝 😝 😝

letty86
19. feb 2013

@leninka75 podobne 😀 😀 ale z toho pichania som už na nervy, furt pichám a nič 😀 vzdy musím znova picahť a fúúúúrt to vydrží len chvílu...ten poriadok myslím 😀

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..ja si myslím, že ho môže hlavička bolieť ☹ ☹ ☹ ..nemá teplotku?

denisenko
19. feb 2013

@jacka ....ale to bude potom dvojfarebné, či ako?....vieš, ona je už taká postaršia, neviem, či by to prežila, také pestré..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre