Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
21. feb 2013
Idem vas trocha prečitať,ak nevypnu v buse wifi🙂
leninka75
21. feb 2013
@denisenko ....teraz rýchlo prečítaš 😉
leninka75
21. feb 2013
@utka...vám tie jednotky rozdávajú za úsmev, či ako??? 😃 😃 😃
leninka75
21. feb 2013
@jacka...poslušne hlásim, že guľky mali úspech 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
21. feb 2013
@jacka simčo soplí...:-S romantika...tak my si urobíme vždy,ked sa da.... Život je kratky 😉 ozaj,Peťko je už v poriadkt?
@leninka75 svokra dostane dalšiu orchideu,teraz bielu 😉
denisenko
21. feb 2013
@leninka75 inak, denisko dostava miesto jednotiek smajlov,už ma v zrkadielku tretiu stranu,a to čo davaju do šlabikara,matematiky a všade inde,..,za den aj 6 ks 😃
utka
21. feb 2013
@leninka75 nooo, to zase nieee, že za úsmev. To si musí pekne krásne zaslúžiť. Dnes bola jedna z Informatiky, jedna zo sloviny-prepis a jedna z matiky-samostatná práca...
denisenko
21. feb 2013
@utka ale Viki astmaticke zachvaty nemata,že? či ako na to vlastne prišli?
denisenko
21. feb 2013
Pišem ako hotentot 😃
utka
21. feb 2013
@denisenko nie, nemá...to má len ten kašel už od decembra. Včera bol na spirometrii a nevládal veľmi vydýchnuť. Tak mu dali inhalovať Ventolin a potom zase spirometria a vraj to bolo omnoho lepšie...ale podľa mňa ani tak dobre nevyfúkol, lebo on to poriadne nevie...ale tak uvidíme, či pomôžu tie spreje proti kašľu...
utka
21. feb 2013
@denisenko tie spreje by mali pomôcť a postupne ich budeme vysadzovať. A potom ich budeme mať len v zásobe kdyby něco...
denisenko
21. feb 2013
@utka ten ventolin bral aj denisko,ked bol malý,tiež mu super zabral...ale akonahle sme ho používali častejšie,prestal mať účinok:-S
denisenko
21. feb 2013
lučim sa,zachvíľu vystupujem 🙂
utka
21. feb 2013
@denisenko Viki ho mal tiež 2x, ale sirup. A triasli sa mu rúčky z neho. teraz má Atrovent-je to niečo podobné...
jacka
21. feb 2013
@denisenko že nástup.-..výstup 😃 😃 😃 .....................tak Simonko soplíkuje.....moje ako sa mu spinká v noci? 😞 😞 ............ako je Deniskovi?,,,,,,,,,,,,,,...........................Peťulo.....soplíkuje.....mal vreckovku v kapucni ked prišiel so školky 😉 ..........ale inak čertíkuje 🙂
jacka
21. feb 2013
@leninka75 super tak to aj ja urobím x-) x-) x-) x-) x-)
utka
21. feb 2013
@leninka75 tie guľky vyzerajú chutne...mňaaam. dala by som si. Asi budúci týždeň ich urobím...
utka
21. feb 2013
Buteykovu metódu dýchania-toto som našla, že pomáha proti astme...Nepoznáte to?
utka
21. feb 2013
Baby, ja idem zajtra na morfologický UZV. Taaaak sa bojím a zároveň teším...
denisenko
21. feb 2013
@utka neboj sa...teš sa..... 😉 😉 😉
jacka
21. feb 2013
@utka veru teš sa..... x-) x-)
jacka
21. feb 2013
@denisenko len si užite romantiku...... x-) x-) x-) ..........to patrí k tomu ked sa lubite x-) x-) x-) x-)
jacka
21. feb 2013
@denisenko ako bolo na jazde?... 🙂 🙂 ...............detičky sa ako majú......?..........
utka
21. feb 2013
Díky baby 😉
jacka
21. feb 2013
@utka hocikedy x-) x-) x-)
jacka
21. feb 2013
@denisenko aj teba som videla......zas si zmizla 😞 ...........idem aj ja..............aha 😃 😃 😉

dobru noc x-)
denisenko
21. feb 2013
@jacka ..detičky sa majú...čertujú... 😃 😃 😃 ..Denisko bol pol dna bez teploty a tabletiek...a potom zdrhol tatinkovi z postele a už to zas bolo.... :-p ..jazda no comment...jazdím na úplne novom aute a des...skapína mi spojka.... 😃 😃 😃 ...to je dobré, že vreckovka v kapucni...Denisko používa zásadne rukávy..... 😃
denisenko
21. feb 2013
@jacka nezmizla som...chlapi hrali šach...bola som uložiť DEniska...a potom som si ešte musela zahrať "preskakovanú" s tatinkom......ja šachy nehrám....... 😃
denisenko
21. feb 2013
@jacka dobrú nocku...aj ja už mizím..... x-) x-)
utka
21. feb 2013
Dobrú nôcku...Zajtra na mňa myslite...

Začni písať odpoveď...

Odošli