Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2013

Idem vas trocha prečitať,ak nevypnu v buse wifi🙂

leninka75
21. feb 2013

@denisenko ....teraz rýchlo prečítaš 😉

leninka75
21. feb 2013

@utka...vám tie jednotky rozdávajú za úsmev, či ako??? 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2013

@jacka...poslušne hlásim, že guľky mali úspech 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
21. feb 2013

@jacka simčo soplí...😖 romantika...tak my si urobíme vždy,ked sa da.... Život je kratky 😉 ozaj,Peťko je už v poriadkt?
@leninka75 svokra dostane dalšiu orchideu,teraz bielu 😉

denisenko
21. feb 2013

@leninka75 inak, denisko dostava miesto jednotiek smajlov,už ma v zrkadielku tretiu stranu,a to čo davaju do šlabikara,matematiky a všade inde,..,za den aj 6 ks 😀

utka
21. feb 2013

@leninka75 nooo, to zase nieee, že za úsmev. To si musí pekne krásne zaslúžiť. Dnes bola jedna z Informatiky, jedna zo sloviny-prepis a jedna z matiky-samostatná práca...

denisenko
21. feb 2013

@utka ale Viki astmaticke zachvaty nemata,že? či ako na to vlastne prišli?

denisenko
21. feb 2013

Pišem ako hotentot 😀

utka
21. feb 2013

@denisenko nie, nemá...to má len ten kašel už od decembra. Včera bol na spirometrii a nevládal veľmi vydýchnuť. Tak mu dali inhalovať Ventolin a potom zase spirometria a vraj to bolo omnoho lepšie...ale podľa mňa ani tak dobre nevyfúkol, lebo on to poriadne nevie...ale tak uvidíme, či pomôžu tie spreje proti kašľu...

utka
21. feb 2013

@denisenko tie spreje by mali pomôcť a postupne ich budeme vysadzovať. A potom ich budeme mať len v zásobe kdyby něco...

denisenko
21. feb 2013

@utka ten ventolin bral aj denisko,ked bol malý,tiež mu super zabral...ale akonahle sme ho používali častejšie,prestal mať účinok😖

denisenko
21. feb 2013

lučim sa,zachvíľu vystupujem 🙂

utka
21. feb 2013

@denisenko Viki ho mal tiež 2x, ale sirup. A triasli sa mu rúčky z neho. teraz má Atrovent-je to niečo podobné...

jacka
21. feb 2013

@denisenko že nástup.-..výstup 😀 😀 😀 .....................tak Simonko soplíkuje.....moje ako sa mu spinká v noci? ☹ ☹ ............ako je Deniskovi?,,,,,,,,,,,,,,...........................Peťulo.....soplíkuje.....mal vreckovku v kapucni ked prišiel so školky 😉 ..........ale inak čertíkuje 🙂

jacka
21. feb 2013

@leninka75 super tak to aj ja urobím 😵 😵 😵 😵 😵

utka
21. feb 2013

@leninka75 tie guľky vyzerajú chutne...mňaaam. dala by som si. Asi budúci týždeň ich urobím...

utka
21. feb 2013

Buteykovu metódu dýchania-toto som našla, že pomáha proti astme...Nepoznáte to?

utka
21. feb 2013

Baby, ja idem zajtra na morfologický UZV. Taaaak sa bojím a zároveň teším...

denisenko
21. feb 2013

@utka neboj sa...teš sa..... 😉 😉 😉

jacka
21. feb 2013

@utka veru teš sa..... 😵 😵

jacka
21. feb 2013

@denisenko len si užite romantiku...... 😵 😵 😵 ..........to patrí k tomu ked sa lubite 😵 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2013

@denisenko ako bolo na jazde?... 🙂 🙂 ...............detičky sa ako majú......?..........

utka
21. feb 2013

Díky baby 😉

jacka
21. feb 2013

@utka hocikedy 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2013

@denisenko aj teba som videla......zas si zmizla ☹ ...........idem aj ja..............aha 😀 😀 😉

dobru noc 😵

denisenko
21. feb 2013

@jacka ..detičky sa majú...čertujú... 😀 😀 😀 ..Denisko bol pol dna bez teploty a tabletiek...a potom zdrhol tatinkovi z postele a už to zas bolo.... 😝 ..jazda no comment...jazdím na úplne novom aute a des...skapína mi spojka.... 😀 😀 😀 ...to je dobré, že vreckovka v kapucni...Denisko používa zásadne rukávy..... 😀

denisenko
21. feb 2013

@jacka nezmizla som...chlapi hrali šach...bola som uložiť DEniska...a potom som si ešte musela zahrať "preskakovanú" s tatinkom......ja šachy nehrám....... 😀

denisenko
21. feb 2013

@jacka dobrú nocku...aj ja už mizím..... 😵 😵

utka
21. feb 2013

Dobrú nôcku...Zajtra na mňa myslite...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre