Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
28. apr 2009
ahoj leni.... 🙂
leninka75
28. apr 2009
som v šoku, také je u nás teplučké ráno!!!!.............jacka, to len my sme tu také staré páky??? ]-(
jacka
28. apr 2009
leni dakujem 🙂 .....

vieš ako sa hovorí...ženy po 30 su v najlepších rokoch 🙂 🙂
jacka
28. apr 2009
ani bubba,ani mirrinka,ani siwi....koho som vynechala....sem nechodia...zradili nás..... ]-( ]-( ]-(

veru je teple máme tu 6st 😃 😃 ...ale aspon že svieti a zatial neduje..... :-p
jacka
28. apr 2009
idem havina nachovat....striga mrcha mu navarila a napiekla ..len aby ma Matko nevidel,náhodu ma bonzne 😃 😃
leninka75
28. apr 2009
práve som to mrkla, bubba tu bola naposledy na 9. stránke!!! 🙂 .........mirrinka je výletníčka a siwi stále perie alebo nakupuje!!! 😉 😉 😉
leninka75
28. apr 2009
jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............len to odsleduj, aby chudák nezatrepal labami!!! 😎
mirrinka
28. apr 2009
ahojte 😉 tak ako je na strednom a západnom? u nás už o siedmej ráno bolo horúco,do škôlky sme išli v tričku s krátkym rukávom...paráda 😉 😎 😎 😎 😎 😎
jacka
28. apr 2009
leni zatial žije.... 😃 😃 😃

dobre si to vystihla...ale kukni kto nás prišiel kuk...MIRRI AHOJ!!!!!!!!!!!!!
jacka
28. apr 2009
u nás už zas fuka..ale teplo zatial ešte len pride z východu 😃 😃 😃
leninka75
28. apr 2009
aha mirri!!!!! :-N :-N :-N ........dnes žiadny výlet???
jacka
28. apr 2009
mirri sem už nepride...jeden prispevok a ...dost 😉
neboj hádam ešte pojdu 😃 😃
mirrinka
28. apr 2009
akože nepríde?akože jeden príspevok? 😃 šak už druhýýýýýýýýýýýý 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mirrinka
28. apr 2009
vy ste ma ohovárali,čo? až teraz som si všimla....... že výletníčka 😃 😃 😃 😃
mirrinka
28. apr 2009
no kde ste? či vyleziete až ked ja odídem,aby ste zas mohli podpichovať,čo? 😃 😃 😃 😃
siwike25autor
28. apr 2009
čo?čo? awojky.Ako sa mate??? 😃 😃 😃 .Nemam nejako chut pisat lebo mojho ocina budu operovat ]-( 😞 😞 😞 😞 .Ja vas vždy kukam x-)
mirrinka
28. apr 2009
piatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😃 😃 😃
maca66
28. apr 2009
ahojte baby.ja uz mam upratane aj pozehlene.taku koppu ako svet :-N deti ma zobudili skoro a ked uz som sa do toho pustila,tak pospali.netrafil by vas slak.a teraz ked je hotovo,ze si pojdem zase lahnut,matko je uz hore a adamko sa budi. 😃
jacka,ano kojim.doobeda aj kazdu hodinu (od siedmej tak do desiatej) a vecer tiez o tej siestej,siedmej,osmej,ale cez den tak kazde tri hodiny.to je pohoda.pri matkovi castejsie.dnes s adamkom na poradnu.som zvedava kolko pribral buchta mala 😃 majte sa krasne
siwike25autor
28. apr 2009
Mirri no veru veru,hehehe 😃
mirrinka
28. apr 2009
siwi čawes 😉
macka,adamko je zlatý,a ty si šikulka,ked to takto zvládaš 😉
siwike25autor
28. apr 2009
U nas je zimaaaaaaaaaa a zas fuka ten šmatlavy vietor.
Maca awoj 😃
mirrinka
28. apr 2009
hííííííííííííííííí,tak vám všetkým treba,nech vás ten vetrisko poriadne vyštípe.....my máme slniečkooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 vietor sme si užili včera ]-(
jacka
28. apr 2009
maca tak sa ozvi ako dovre papá...aj v noci čaasto vsávaš?JA som pri Matkovi každu 1-2hodky :-S

mirri ty sa nezdáš...kde sa to v tebe bere????

siwi a čo je ockovi 😞
mirrinka
28. apr 2009
leni,jacka - takže toto je môj ôsmy príspevok dnes - rekord - a padám lebo mi ešte treba upratovať a manželík išiel dnes na školenie,takže príde domov skôr ako zvyčajne......tak papa a nie že budem mať zase štikútku 😃 😃 😃
jacka
28. apr 2009
no ved Mirri ....bola viac ako 2O min......teda sa nezdáš 😃 😃 😃

siwi ked pošleš a ty a ja vietor na vychod tak sa nebude posmievat 😃 😃
siwike25autor
28. apr 2009
Jacka ma nador na čreve,ale chvala bohu na takom mieste že mu to viberu a zašiju,malo by to bit potom v poriatku,uvidime 😞
siwike25autor
28. apr 2009
jacka my mame vietor už 3 dni,takže je načase aby odišiel na vychod 😉 😉
jacka
28. apr 2009
zatial čo ma tu zabávate 😃 😃 tak Matko dotrhal na malinkate kusky papier z lentiliek.... ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
28. apr 2009
a tearz vykydol kečup na koberec...pomoc....
siwike25autor
28. apr 2009
Jacka to je dooooooooooooooooooobre 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli