Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 fajn tak sibír 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko ja ti nedám pokoj 😃 😃 😃
denisenko
23. feb 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...no dám, ale cenzúrovane...šak kukni nas hodinky...... 😃 😃 😃 ..tatinko sa zastavil doma na obed a kávičku....mal tak 2 hodinky čas, tak prečo to nevyužiť..... 😃 😃 😃 ...a v najlepšom sa dotrepe Denisko, že : ...mamíííííí, pozri čo som postavil z lega.......... 😃 😃 😃 😃 ....chceš aj pokračovanie, či na dnes stačí????? 😃 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 chcééém 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko ale to ste dobre odvážny......... 😃 😃 😃 😃 ..............
jacka
23. feb 2013
@denisenko ja sa z vás picnem 😃 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko kde si.....
denisenko
23. feb 2013
@jacka ....no čo už....chodí domov o polnoci a to ja vtedy už spím.... 😃 😃 😃 ...ale tak, myslím že nepochopil...aj ked niektoré veci sa mu zdali čudnéééééé 😃 😃 😃 😃 😃 ...tak ma napadlo...jedného dna im to bude musieť človek aj tak vysvetliť...sa teším že mám chalanov.....nech vysvetľuje tatík..... 😃 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko 😃 😃 😃 ............že tatík....myslíš 😃 😃 😃 😃 .................................a nič sa vás nepýtal???? 😉
jacka
23. feb 2013
@denisenko aby si nebola prekvapená čo všetko chápe 😉 😉
denisenko
23. feb 2013
@jacka ....ani nie...on je zvyknutý, že sme často na sebe nalepený...... 😃 😃 😃 .....len mu nešlo do hlavy, že nemám nohavice..... 😃 😃 😃 😃 ...tak ved mi bolo teplo, no nie????? 😃 😃 😃 😃
denisenko
23. feb 2013
@jacka ...ale...našťastie moje ultra tenké ušká ho odhalili, hned ako potichulinky vošiel..takže moc toho nevidel..... 😃 😃 😃 😃 .
jacka
23. feb 2013
@denisenko už ste vytrénovaný...... 😃 😃 😃 teda hlavne tvoje uši 😃 😃 😃 😃
jacka
23. feb 2013
@denisenko však tak teplo 😃 😃 😃 😃 😃 už nemrzne 😃 😃 😃 😃 .......................tak to má výhodu ked ste nalepený x-) x-) x-) x-)
denisenko
23. feb 2013
@jacka ....no...to hej...ja počujem fakt všetko...... :-N :-N :-N :-N ...a jééééé...Simonko....plačká...... |-| |-| |-| asi ho to bolí, že?
jacka
23. feb 2013
@denisenko moje zlatko 😞 😞 😞 ..podla mna bolí..... 😞 😞 pofúkaj mu pusiny......aj si mu to niečím natrela?aby nemal aftu...
jacka
23. feb 2013
@denisenko aj moje uši sú ako radary..................to odkedy mám deti......žiadny klud 😉
denisenko
23. feb 2013
@jacka ...nenatrela....nedovolil mi pomaly sa ani pozrieť.... |-| |-| |-| až tak moc neplačkal...ale odkedy zaspinkal..plače už 3.x...ach joooo.... to bude noc..... |-| |-| |-|
denisenko
23. feb 2013
@jacka ...ved to...človek spí ako myš na vreci.....a predpokladám, že to tak do....x rokov..... |-| |-| |-|
jacka
23. feb 2013
@denisenko to vieš zlé sny 😞 😞 ....chod sa ním....aby vedel že si nablízku...............................musel sa riadne zlaknuť....pokladík 😞 😞
jacka
23. feb 2013
@denisenko veru veru............x rokov......jááj....a muž si spinká aj tanky možu padať :-p
denisenko
23. feb 2013
@jacka ...no ten mal dneska tých šokov dosť...obávam sa, že z mixéra bude mať dpku do smrti...tak plakal, že svokra sa prišla spýtať, že preboha čo sa stalo, v živote ho až tak plačkať nepočula....až sa triasol.... :-S :-S inokedy mixujem ked spí, to mu nevadí....a dnes... :-p :-p :-p :-p ...aj Denisko bol proti takým zvukom, ale nie až tak..... |-|
jacka
23. feb 2013
@denisenko má den debil....aj Simonko...... 😞 😞 😞 ............................to všetko dokopy v tej malej hlávke...neviešm čo sa odohráva 😞 😞 |-| |-|
jacka
23. feb 2013
@denisenko moj Maťko zas neznášal vysávanie...........a pekne dlho.... :-p
denisenko
23. feb 2013
@jacka ...aj Simčo nie...ale potom to nejako jednoducho prekonal...ani neviem ako...odvtedy ked vysávam, tak len spolu........chodí za vysávačom, alebo mi drží hadicu....... :-N :-N :-N
denisenko
23. feb 2013
...fuj, aký mám kašel.... :-p :-p :-p
idem radšej už aj ja..... |-| |-| :-p .....dobrú nocku.... x-)
jacka
23. feb 2013
@denisenko to máš fajné vysávanie..... |-| ............... :-S .....................už spinká....
jacka
23. feb 2013
@denisenko bežkaj bežkaj.....užite si prázdniny....a ked budeš mať čas tak skoč na koníka 🙂 🙂
jacka
23. feb 2013
@denisenko dobrú noc...... x-) x-)
letty86
24. feb 2013
ahojte
@jacka matulko všeeeetko najkrajšie k meninkám x-) x-) x-) x-) cmuk
@denisenko odpadla som 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ked musíš, tak musíš 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli