Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
25. feb 2013
@aninka29 😃 😃 😃 😃 .....ja ti mám občas pocit, že všetci sú normálni len ja som vadná 😃 😃 😃
leninka75
25. feb 2013
@aninka29..som zvedavá!!!..ešte ništ???? =-)
leninka75
25. feb 2013
@aninka29...no v podstate je to diéta..lebo nejem chlieb, ryžu, cestoviny, zemiaky...len zeleninu, ovocie, mäso, syry, jogurty, vajcia.....stále som taká rozkysnutá :-p :-p :-p .....to by som brala ten tvoj diétny program 😃 😃 ..večer sa nadžgať x-) x-) x-) 😃 😃 😃 .......ale ty asi cvičíš, keď si spomínala, že aj sladké moc ľúbiš x-) x-) ...takže sa asi udržuješ vo forme cvičením 😉
aninka29
25. feb 2013
@leninka75 práve som volala....tak vysledky má v norme 🙂 ...uuuuufffffffffffffffffffffffff.....ale mono tam je
má mi ešte doka zavolať za chvílu...to chce ešte pre istotu prekonzultovať....či aspon na to krčné nemáme zájsť pre istotu
aninka29
25. feb 2013
@leninka75 snažím sa pučiť akože cvičením...ale od Ježiška som dostala steper..neviem,čo tým chcel povedať 😃 ...tak na tom si zamakám...ráno aj večer 🙂
a žerem furt....a fakt hlavne večer....taký hlad na mňa príde......ale to už roky rokúce :-p
leninka75
25. feb 2013
@aninka29 .jaaaj super som započula ten rachot až sem cez celé slovensko x-) x-) x-) x-) x-) x-) 😃 😃 😃 ..............aj vám zmení lieky, či nevieš?....
aninka29
25. feb 2013
@leninka75 no vlastne nezmení nič...lebo jej dávam iba sirup na teplotu a sirup na kašel...a tie atb...čo sú zbytočné :-p .....a obklady na hrdielko,a kloktá..toť vsio
leninka75
25. feb 2013
@aninka29 ....tuším tí chlapi sú všetci takí taktní 😃 😃 😃 😃 ....... tiež som dostala steper, ale už minulé vianoce 😃 😃 😃 ..včera mi ho chcel muž vyhodiť do pivnice, vraj zavadzia a aj tak na ňom nikto necvičí |-| ..tak som musela sľúbiť, že začnem :-N :-N 😃 😃 😃 ...
leninka75
25. feb 2013
@acka...dobrú chuť!! 🙂 🙂 😉 😉 😉
leninka75
25. feb 2013
..pôjdeme my hádam von..tuším je 😎 😎 😎 😎 ...... x-) x-) x-) ..laurinka ráno potiahla do 8:00, takže mi teraz spať nepôjde........zatiaľ pa 🙂
aninka29
25. feb 2013
@leninka75 náš zatial fičí..ked nie ja,tak Sabka stepuje 😃 😃
utka
25. feb 2013
@aninka29 a keď má infekčnú mononukleózu, tak môžeš s ňou chodiť takto po lekároch? Nie je to nebezpečné...aj pre ňu, aj pre ostatných?
aninka29
25. feb 2013
@utka mononukleoza sa prenáša slinami
utka
25. feb 2013
@aninka29 viem, že sa tomu hovorí aj choroba z bozkávania...ale nie som si istá, či len slinami...Kde to mohla Simonka dostať? Lebo aj Viki ju dávnejšie prekonal, ale kde ju chytil, nevieme...
aninka29
25. feb 2013
@utka mohol aj v škôlke 😞 ..Simka to pravdepodobne schytala od Sabky....ale až teraz sa to prejavilo 😞
aninka29
25. feb 2013
a kde je jacka????? =-) =-) =-) =-) =-) ...a deni ???? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
jacka
25. feb 2013
@aninka29 som.......túúúúú.......boli sme zas vonku...........Peťko spadol do vody.......asi si vieš predstaviť ako asi tak mohol chlapec vyzerať ]-( ]-( ]-( ....................tak som ho šupal rýchlo do vane vraj mu bola zima :-p
jacka
25. feb 2013
@leninka75 dakujem 🙂 🙂 🙂 ......ideme zase jesť 😃 😃 😃 😃
aninka29
25. feb 2013
@jacka aspoň ho nemusíš kupať večer 🙂 máš to vybavené.....len nech neochorie z toho bazénovania sa vonku
jacka
25. feb 2013
@aninka29 ozvala sa vám dr. ...čo s tým krčným

veru mám pokoj.....šupla som ich oboch 😃 😃...............vieš čo normálne z neho kvapkalo.....:-p
katka1819
25. feb 2013
čafte čafte tak u nás každoročné výročné pozeranie dvd svadobného akurát prebieha 😃 😃 😃 mám tu netere dvojičky a sa tu smejú na tom x-)
utka
25. feb 2013
@jacka experti tí tvoji chaloši 😉...
utka
25. feb 2013
@aninka29 to je pravda, že to tam mohol schytať...a našťastie to neprepuklo do katastrofy...
letty86
25. feb 2013
ahojte
@jacka aj mi sme pred chvilou prisli domov...matulo mokrý až za ušami :-p
@aninka29 ešteže si na mna nezabudla 😃....vieš, že som aj ja minule povedala @utka , že ked si na nu a bábo spomeniem, vybaví sa mi Zuzanka...aj som sa jej teda pýtala, či neuvažujú nad tým menom...ale vraj nie....tak si idem svoju "víziu" vysvetliť po svojom 😃...ak to bude baba, tak bude podobou čistá Zuzka a ľudia budú hovoriť, aha, ako ked bola Zuzka malá x-) 😉...iné vysvetlenie nemám a niečo musím mať 😉
@katka1819 blahoželám...máte zábavu x-)
@leninka75 😃 ja mam občas pocit, že sú všetci vadní, len ja som normálna 😃 a miestami opačne 😃
jacka
25. feb 2013
@letty86 ty si to tak napísala.....že som to musela 2x čítať...............inak mne dnes ide......... ]-( som sa rozprávala s mužom..........pri večery......postavím sa ....pre niečo a normálne som stratila niť....ani som si nespomenula o čom sme kecali................. :-p 😃 .........asi nič doležité 😃 😃
jacka
25. feb 2013
@utka užívam si s nimi jedna radosť 😃 😃
jacka
25. feb 2013
@letty86 už aby bolo po snehu.......toto je ohrozné obdobie........teplo...voda...blato........ :-p
letty86
25. feb 2013
@jacka nooo...mohla som to aj v kratšej forme písať 😃 😃 nepochybuj hned o sebe 😃 😃 😃
jacka
25. feb 2013
@letty86 si zlatá 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
25. feb 2013
@jacka vieš, čo, podla mna je horšie stratiť ihlu ako niť 😃 , niť daš novu 😃 , ale ihla...to je problém...začínajúci alzheimer...to ti nehrozí 😉 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli