Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
ahojte!! 🙂 ..ani si neviete predstaviť ako midobre robí toto počasíčko 😎 😎 😎 😎 😎 x-) x-) x-) x-)
jacka
26. feb 2013
@aninka29 ja som bola včera zaseknutá...............teda ale že poriadne.......ešte aj letty ma dorazila................ 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ....................pojdem ja hádam do lekárni nech sa to už neopakuje 😃 😃 😃 🙂
@aninka29 no chuda Sabka 😞 ...................to ako často tam chodíte?....................ten čapík je dobrý....aj my sme ho mali....ale velmi opatrne s ním 😉
leninka75
26. feb 2013
@utka..lucka je síce pekné meno,ale blbo načasované :-p..potom sú hneď vianoce..a to by si babuľka neužila...takže Zuzkááááááááááá x-) x-) x-)....nech sa udrží rodinná tradícia 😉 ..........a dnešnému oslávencovi prajem hlavne poslučné zdravíčko nech neštrajkuje, veľa pohody, radosti a úspechov v škole!!!! cmuk x-) x-) x-) x-)
jacka
26. feb 2013
@leninka75 čooooooooooooooo??????????????????????????........................... =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) tu hmla že je všade mokro..............hnus................hnus.....................................ale....som sa dobre vyspinkala..........tak mi to až tak nevadí 😃 😃 😃 😃 😃 ..........................
jacka
26. feb 2013
@utka ja my sa pripájame.............všetko najlepšie Vikimu........vela zdravíčka......a.....nech sa mu v škole darí................... 🙂 🙂
jacka
26. feb 2013
@leninka75 ešteže ťa mám 😞 😉
leninka75
26. feb 2013
@jacka ..chcééééééééééééééš???...podelím sa!! x-) x-) x-) ...už včera tak bolo 😎 😎 😎 ...sme chodili vonku bez čiapok..na slnku, že 17 st x-) x-) x-) ...normálne ma cuká hodiť do práčk yhrubé bundy a čiapky 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
@jacka ..to vieš slniečko robí so mnou divy 🙂 🙂 🙂 ...lepšie mi to páli 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
@jacka ..počuj moja, vy ste už mali prázdniny či máte teraz??.....
aninka29
26. feb 2013
@jacka aj mna včera letty dorazila 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...jááááááááj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@leninka75 aj u nás je slnečno 😎 ..
jacka
26. feb 2013
@leninka75 chcééééééééém jasnačka...... 😎 😎 😎 .........ale tu to nehrozí......možno tak poobede 😞
aninka29
26. feb 2013
@utka aj ja sa pripájam...Vikimu prajem všeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšie na svete...hlavne veľa toho zdravíčka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
26. feb 2013
@leninka75 teraz máme..............ved sme spolu .......všade 😃 😃 😃 😃
jacka
26. feb 2013
@aninka29 ..........vieš čo ani netušíš akú radosť mám že si ma v tom nenechala samú 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
26. feb 2013
@aninka29 aj vy máte slnko......... 😎 😎 😎 .................to prečo 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
@aninka29 ahoooj!!...keď spojíme naše 😎 ..tak bude mať supiš 😎 aj jacka..ideme na to?? 😉
aninka29
26. feb 2013
@jacka ale že fakt...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 viackrát som to čítala.....a nevedela som dojsť na to,že o čo ide 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
@jacka ..ani neviem prečo mám teraz v tých prázdninách taký guláš !!! :-p ...ale tvoji chodia do škôlky, že?
aninka29
26. feb 2013
@leninka75 spojme...nech sa aj jacka vytešuje 🙂 😎 😎 😎 😎
jacka
26. feb 2013
@aninka29 vieš čo ja najhoršie....???.........že utka sa chytila hned.,...... 😃 😃 😃
aninka29
26. feb 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
26. feb 2013
@leninka75 sme bývali stredoslovenký kraj..... 😉 ..................tak by sme to mali mať spolu :-N :-N či už to tak nie je =-) =-) .................chodia.......dnes ich spojili že je málo detí.....tak bračekovia sú spolu...........chuda učka 😃 😃 😃 😃
leninka75
26. feb 2013
@aninka29 ....ja som už poslala x-)..davaj teraz ty 🙂
aninka29
26. feb 2013
idem zašiť jednej ovci nohu...a druhej ucho 😃 😃 😃 😃 :-p
jacka
26. feb 2013
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....................juj sa tu koním 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aninka29
26. feb 2013
@leninka75 aj ja som už poslala 😎 😎 😎
jacka
26. feb 2013
@aninka29 ja potrebujem psovi chvost...................pošlem ti hi....a ty mne slniečko 😎 😎
jacka
26. feb 2013
@leninka75 čo mám dať???? =-) =-) =-) =-) =-) =-)
aninka29
26. feb 2013
@jacka ja sa ovcujem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...a to doslova..chááááááááá
leninka75
26. feb 2013
@aninka29
@jacka ...baby utka je tehoška nie šiška 😃 😃 ....a tuším teraz už je v tom období plnom energy, ona nás ešte prekvapí 🙂 🙂 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli