Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2013

@denisenko noo len či sa aj ukážeš.... 😀 😀

jacka
1. mar 2013

nuž tak už.......ked už....dobrú noc..... 😵 😵

katka1819
1. mar 2013

ha ja akože nočná razia 😀 som prišla akurát z koncertíku a som ešte plná energie 😵 tak, že kuk sem...
@leninka75 ani si nevieš predstaviť ako dobre mi bolo na chvíľku vypadnúť z domu a odreagovať sa 😉 no koncertík bol v Apollo music club....a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 neskôr dám aj fotos kukos 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
2. mar 2013

dobré rááánko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........krásny víkendik prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......dovi,dopo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
2. mar 2013

dobréééééééééééééééééé ránečko 😀 😀 😀

katka1819
2. mar 2013

@aninka29 aj tebe moja pekný víkendík 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2013

ahojte......

ja my prajeme krááááááááásny 😎 😎 😎 slnečný víkedník 😎 😎 😎 .................tak krásne je vonku...............moje lásočky rozkopávaju sneh....... 😀 😀 ...........keby ste ich videli .........mokrý a zablatený.... 😵 😵 😵 ................ale hlavne spokojný 😀 😀

utka
2. mar 2013

Ahojte...
My sme si dnes všetci traja pospali do pol desiatej... Chlapi šli na Králiky, tak som zvedavá, čo povedia...
Tak pekný víkendík...

denisenko
2. mar 2013

ahojte... 😉 ..ja som dneska za oneskorenca.... 😀 😀 😀 😀 ...sme boli všetci v žiline...ja som jazdila, super mi to dneska šlo, konečne je moje staré rozhegané auto zase säť....a tatinko s detičkami boli v Auparku v detskom kútiku.....potom všetci spolu na nákupy a šup domkov..... 😉 ....Petrík ide šiel do práce až o pol druhej, takže mi to fajn bodlo..... 😉
@jacka ...ešte máte veľa snehu???...my stále dosť....u našich už bola hotová jar a tu...jak z afriky do antarktídy...asi tak som sa cítila..... 😔 😔 😔 😔 ...a ešte som chcela...na tie vaše učky sa ja už nevyjadrujem...aj by som sa chcela...ale nemááááám slov..... 😝 😝 😝 😝
@aninka29 ako ??...podľa tých smajlíkov usudzujem že už sa máte lepšie.... 😵
@katka1819 hehe...že polnočná prepadovka..... 😀 😀 😀 😀 my sme vstávali až 2.15.....tak sme sa minuli...... 😀 😀 😀 kedy budú fotos?????
@utka ja ti závidím to spanie...fakt...v dobrom...len si to uži, kým sa ešte dá.... 😉
ááá @leninka75 ani kuk dnes? a @letty86 ??? ty vždy kukneš len jedným očkom???? 😕

leninka75
2. mar 2013

....Kuuuuuk! 😀

jacka
2. mar 2013

@denisenko už tie učky musím riešiť.......aj ked sa bojím o Peťka ☹ ...................snehu.....tak akurát .....ešte týžden a bude celkom že fúúúúúúúč.......dám neskor fotočky... 🙂 .

jacka
2. mar 2013

@leninka75 nekukaj kukulienka....píš 😀 😀 😀

utka
2. mar 2013

Takže Viki sa vrátil hladný a unavený...ale vraj super. Bol hodinu v lyž. škole a zajtra zase...ale zajtra asi pôjdem aj ja s nimi trochu pochytať bronz.

denisenko
2. mar 2013

@jacka myslíš, že sa na nom potom vyvršia??.....tak hádam až také kravy to nebudú...... 😕 😕 😕 ....my sme boli dneska vonku s bicyklom....ale starým, Denisko sa bál vytiahnuť ten, čo mu doniesol Ježiško..... 😀 😀 😀 ...jedno je isté...spadol aj na tom malom.... 😀 😀 😀 😀 ...musí machrovať,,,sa mu šmyklo na kamienkoch a šup..celá dlan krvavá..... 😝 😝 😝 😝
@utka bronz?...nezabudni na dobrý krém...aby si sa na konci zimy ešte nešúpala..... 😅

utka
2. mar 2013

@denisenko no však sa natriem...a čo má Simonko, že mu na FB gratulovali?

jacka
2. mar 2013

@denisenko mamina robila v jasličkách........tak vravela že bude.... ☹ ...ale na to prídem že nebude chcieť chodiť.......potom bude peklo.....len len prikúrim 😀 😀 😀 .....................
@utka no vidíš......dobrý nápad...........vraj na Královej už nejde vlek.... 😝 ......tak ak bude pkene tak hádam pojdem zajtra na boby... 😉

jacka
2. mar 2013

@letty86 vidííím ta 😵 😵 😵

letty86
2. mar 2013

ahojte
u nás už sneh odkráčal kamsi...dnes slniečko svietilo, ale také zubáté...matulo vytiahol motorku, ale taký nemotorný bol 😀 tak neviem...žeby čižmičkami 😅
@denisenko včera som si vás iba prečítala a "olajkovala".....bola som taká rozrušená po tom pohrebe.....stalo sa to, čo som očakávala, ale aj tak mi to nepridalo na nálade....ale odplakané už mám ...a ideme dalej...zivotom....

denisenko
2. mar 2013

@letty86 😔 😔 😔 ...joj, prepáááč...mi to nedošlo..... 😔 😔 😔 😔 ....veru...život ide dalej....musí..... 😔 😔 😔
@jacka ..len podkúr...poriadne....pošlem ti pár drievok, ak budeš mať málo..... 😉 😀
@utka ..Simčo???...dneska má 11 mesiacov..... 😵

denisenko
2. mar 2013

..tak.... Simčo už spí...Denisko mi tu číta ponad plece čo píšem... 😀 😀 😀 tak dám jednu úplne aktuálne..... 😀 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2013

@letty86 len sa vyplač to pomáha... 🙂 ☹

@denisenko nechceš ísť somou do školky v pondelok......ako prikladačka 😉

denisenko
2. mar 2013

@jacka ..juj, rada by som šla...fááákt....ale...nemožem...ja mám v pondelok opravné skúúúúšky...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

leninka75
2. mar 2013

@letty86 .....smutne spomienky?..

jacka
2. mar 2013

@denisenko dobrá výhvorka...beriem 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
2. mar 2013

@leninka75 ahoooooooooooj 😵 😵

leninka75
2. mar 2013

....Cez mobil sa pise na figu......ale dobre sa smirujete..... 😀

leninka75
2. mar 2013

@jacka ...ahoj 🙂

jacka
2. mar 2013

@leninka75 cez mobil..?.....prečo???

utka
2. mar 2013

@jacka tak sa ozvi...my sme v ulici ako sa ide na Královú...

jacka
2. mar 2013

pridala som pár foto..nechce sa mi viac sťahovať......inokedy 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre