Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@katka1819 .............dúfam že bude všetko už dobré....idem s nimi ešte von.........hádam sa aj vrátime.... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko nie nehnevkám.....čosi... 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale vieš kto je na vine..........................moj muž.....mal ísť pre nich 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko no na mascochu si šikovná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tolko vecí postíhať 🙂 🙂 🙂 ...............však skoč aj ku mne....ja už nejdem nič robiť....pre .....i s t o t u 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...presne......on za to može....... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 ...ja akurát pozerám von z okna...ako moja drahá polovička visí na strome a opiluje konáre.....som zvedavá, ktorý to pod nim nevydrží....... 😠 😠 😠 😠 hlavne, že rebrík ma opretý o strom.....

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...v takéto dni ani ja nič nerobím...pre istotu...vtedy mi aj čaj prihorí.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko že tiež si myslí 😀 😀
počuj a má tvoj muž životnú napísanú na teba 😉 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko ale ja ešte s nimi musím von..............neboli v školke.... 😝 😝 😝

jacka
8. mar 2013

@denisenko ten rebrík tam..........má načo 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...Denisko sa naobedoval a šiel sa hrať sám na dvor.....zas príde ako čuníček..... 😝 😝 😝 😝 ...životnú....jasné, že na mna...... 😀 😀 😀 😀 boli sme minulý mesiac prerábať....... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@letty86 mám ťa 😵 😵 😵

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...asi sa nim podopieral, ked šiel po kopci...to vieš, blato je....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko moji už na dvore boli 5min......slávy..............musím ísť s nimi inde.......... 😠 😠 😠 ...........................ešteže ste to stihli 😀 😀 😀 😀 ............................................predpokladám že sa tešíš ked bude Denisko chodiť von s bratom....a prídu obaja ako čuníci 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko ja že či ten strom podopiera 😀 😀 😀

letty86
8. mar 2013

ahojte 😉
@jacka ako dobre 😵 😵 😵
posledná 😀 prajem pekný ženský dník, žienky moje 😵
ja som dnes bola na usg prsníkov, sú v poriadku 😵 ...som sa načakala 😝 objednaná som bola na 10.15 a volala ma o 11tej 😠

denisenko
8. mar 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ty už máš skúsenosti....bude stíhať jedna práčka???? 😕 😕 😀

denisenko
8. mar 2013

@letty86 ahooj...aj Tebe pekné MDŽ.... 🙂 ....ááá...ja som zabudla...vidíš...aj ja už musím ísť.....ufff....a tomu ver, že sa načakám aj tri krát tolko, čo ty..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
8. mar 2013

@denisenko nooo záleží či je zima....alebo leto.......................ak je zima....dvojo oteplovačiek a dve bundy na jednu práčku..........a v lete ak ich nebudeš prezliekať dva tri krát..........za den.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka ...som vedela, koho sa mám spýtať...... 😉 😉 😉 😉 ...dám oprať k svokre...... 😀 😀 😀 😀

letty86
8. mar 2013

@denisenko ja som tiež išla neskor 😕 mala, teda mohla som už v roku 2012 ísť, to už som nekojila, aleeee, nejak som zabudla

jacka
8. mar 2013

@letty86 aj tebe pekný den 😵 😵 😵

letty86
8. mar 2013

@jacka nestraš 😀 ale ako hovoríš, práčku máme 😅

jacka
8. mar 2013

@denisenko hodikedy ti poradím 😀 😀 😀 😀 😀 ...................tak to potom možeš prať ked dáš aj svokre ......do nekonečna 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@letty86 ako deni píše......ruky bozkávať tomu čo ju vymyslel 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

no fajn musím ísť s nimi robiť poriadky ....lebo ich zavesím na klinec a bude pokoj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
8. mar 2013

@jacka hádam aj nohy 😀 😀 😀 ...ale pánko by ich musel mať umyté 😀

jacka
8. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne tak 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

no žienky ja už od utorka čakám na rusov...........asi ma tento mesiac obišli 😝 😝 😉 😀 😀

letty86
8. mar 2013

@letty86 matko vstal, líčka ružové 😀 😵 ...u nás mrholí 😖 tak je ináč fajnovo, ani vietor nefúka

letty86
8. mar 2013

@jacka 😕 ale si písala,že chodia skoro....tak sa možno umúdrili a prídu tak, ako majú 😉 ....alebo žeby aninka mala pravdu 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka 😕 😕 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre