Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. mar 2013

@jacka my musíme bicykel kúpiť...

jacka
10. mar 2013

@utka veru najvyšší čas............ 😉 ...........aký chcete?

denisenko
10. mar 2013

@jacka ...bicykle???...veru super nápad...my sme dneska boli doma... 😝 😝 😝 😝 po obede sa zamračilo a aj ked nepršalo, už sa mi tam nechcelo..... 😔 😔 😔 drahý...pojde domov zajtra večer... 😖

jacka
10. mar 2013

@denisenko konečne bicykel....sa ich nevedeli dočkať..... 😀 😀 😀 😀 ..................ale bolo fajn telo...tak prečo nie...ktovie ako bude zajtra................ 😉
až zajtra príde....prečo som myslela že dnes večer.............kde prespí?........................

detičky už spinkajú? 😵 😵

jacka
10. mar 2013

@denisenko my sme museli ísť s nimi.....sa nevedeli dočkať kedy sa prizabiju na tých bicykloch......................však načo brzdy............. 😠 😠 😠 😠 😠 kamikadze 😠 😠 😠

utka
10. mar 2013

@jacka ani neviem...nejaký asi 20´´...

jacka
10. mar 2013

@utka aj Maťulo má 20 už druhý rok....teda aspon dúfam že je to 20 😀 😀 .................aj Peťulovi rozmýšlame.....ale len nejaký použity......na rozbite bude stačiť 😀 😀 😀

denisenko
10. mar 2013

@jacka ....kamikadze..... 😀 😀 😀 😀 poznám...naposledy...minulý týžden ked Denisko vytiahol svoj starý bike tak to skončilo rozťatou dlaňou... 😖 😖 😖 ....Petrík šiel dneska ráno a prespí u brata...zajtra má termín na úrade a potom večer tranzitom domov..... 🙂

jacka
10. mar 2013

@denisenko poznáš 😀 😀 😀 ................žeby boli rovnaká krvná skupina::???? 😀 😀 😀 .................. 🙂 ......................ich už len zabaliť do skafandrov 😠 😠 😠
čo som popletená.....nejaká ...........to si dnes písala že šiel či včera?... 😀 😀 😀 😀 😀 nejaký fajný hokej mám 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😉

denisenko
10. mar 2013

@jacka ....a kto vyhráva????? 😀 😀 😀 😀 ......skafandre...dobrý nápad....alebo niečo také ako michelin panáčik...... 😀 😀 😀 😀

utka
10. mar 2013

@jacka Ja ani neviem, aký má, len je malý...však uvidím, či 20, či 24...ale tiež spod ruky....

jacka
10. mar 2013

@denisenko......hádaj😀............. tie "mišelinky"....to je lepšie 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. mar 2013

@jacka .....verím tomu, že by sa "dokatovali" aj v tom..... 😠 😠 😠 😝 😀 ...vy už tiež spíte?..... 😕
@utka my sme kupovali 20-tku...24 by bola moc veľká...ale zas sa mi zdá, že Viki je vyšší....

utka
10. mar 2013

@denisenko ja som za tú 24 len preto, aby sme na rok nemuseli kupovať zase...však uvidíme...pokukáme niekde...

jacka
10. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 svätá pravda.....ich zachráni len defekt 😝 😉
jasné 😵 😵 😵 ...už dávno.....Peťka odvalilo hned.....ved poobede nespáva ....a ešte sa aj vybláznil.....a Maťulo .....ten sa ešte chvílu mrvil.....ale už sní sníčky... 😵 😵 ...................vy?...Simonko už asi dobré dve hodky...že 🙂 🙂

jacka
10. mar 2013

@utka no na rok určite nebude kupovať další............a 24 je privelká

jacka
10. mar 2013

nuž idem pomaličky.......nejak ma začína hlava bolieť..... 😝 ...............a vonku prší tak sa bude spinkať... 🙂 🙂

jacka
10. mar 2013

dobrú nocku...pekné sníčky.... 😵 🙂

denisenko
10. mar 2013

@jacka pravdu máš...ako vždy..... 😀 😀 😀 dobrú nocku.... 🙂
@utka mne tiež vraveli v cyklo obchode že 24 je tak vyše 10 rokov...

utka
10. mar 2013

@denisenko ok, dík...
Dobrú noc...

utka
10. mar 2013

Zajtra ma čaká poradňa, idem s výsledkom z amnio...
Muž ide s Vikim na kontrolu na pľúcne a asi aj na krčné, lebo nejako nepočuje ☹...

aninka29
11. mar 2013

dobré ránko 🙂 .......dnes idem dúfam na poslednú kontrolu so Simkou........a snád už pojde zajtra do školy.......................tolko toho vymeškala..............sme sa namakali s učením posledné dni

denisenko
11. mar 2013

Dobré ranko😉

jacka
11. mar 2013

ahojte..... 🙂

utka
11. mar 2013

Dobré ranko

leninka75
11. mar 2013

ránečko!.......skoro posledná 😀 ..ešte katka a letty 😉

jacka
11. mar 2013
jacka
11. mar 2013

@leninka75 aký ste mali víkend? 😎 😎

denisenko
11. mar 2013

@utka sa ti zdá, že Viki dobre nepočuje?.... 😕 😕 😕 ....alebo počuje tak ako Denisko...len to čo chce.... 😝 😝 😝 😝
@aninka29 Simonka stále nebola v škole???....tak to vám nezávidím...ja som rada, ked za 15 minút napíšeme úlohy a prečítame šlabikár a na celý den mám dosť..... 😝

jacka
11. mar 2013

@denisenko ......aj moje deti počuju len to čo chcu....... 😠 😠 😠 😝 ........................................
@utka vy sa nabeháte ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre