Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
15. mar 2013
niekto tu už na mne veeeelmi mrzko pozerá :-p 😃 😃 😃
jacka
15. mar 2013
@denisenko dobrú nocku.....pekné sníčky x-) x-) x-)
denisenko
15. mar 2013
@jacka ..práve som s ním volala...tak príde asi okolo polnoci... |-| |-| |-| že ma zobudí.... 🙂 🙂 🙂 ..ale ešte chvílku tu ostanem..... 😉
denisenko
15. mar 2013
@jacka ......dobrú nocku x-)
denisenko
16. mar 2013
Dobre ránko;-)
katka1819
16. mar 2013
Peknéééé ráááánečko sa praje 😃 😃 😃
jacka
16. mar 2013
ahojte............ 😎 😎 😎 😎 😎

@denisenko ....keby som vedela že prídeš.......večer tak ostanem.................. x-) x-) drahý ťa zobudil? 🙂 🙂
jacka
16. mar 2013
@denisenko
@katka1819 vy nemožete spávať??? v sobotu???....... 😃 😃 😃
katka1819
16. mar 2013
@jacka mala som romantikuš zobudenie od maželíka o 4.30 ráno 😃 😃 😃 a už sa mi nechcelo potom spinať 😉
denisenko
16. mar 2013
@katka1819 romantika?....veru, niet nad ranné romantické prebudenie.... 😉 😉 😉
@jacka ..ja by som aj mohla spať....ale moje deti nemožu...... ]-( ]-( ]-( ...zobudil, zobudil.... x-) x-) x-) x-)
denisenko
16. mar 2013
..ako je tam krááásne...slniečko svieti.... 😉 😉 😉 😉 len ten sneh zas..... :-p :-p :-p ..polievočka sa už varí, fašírky voňajú.....zas sa obžeriem.... 😃 😃 😃
jacka
16. mar 2013
@katka1819 dalšia romatička..........len ja nejak vykúkam z radu 😃 😃 :-p 😉

@denisenko ......to už aj na zajtra varíš?.........takže dalšie polienko x-) 😃 😉 ...................aj tu je kráááásne.....len ten vetrisko.....fúúúj sme sa museli z vonku vrátiť......čo mali deti až slzy v očiach.......tak sme ostali len na dvore :-p :-p ....................ale aspon som periny prezliekla 😃 😃
denisenko
16. mar 2013
@jacka ..u nás dneska takmer nefúka...len Denisko boil na dvore a prišiel totálne namrznutý...... 😃 😃 😃 😃 ..na zajtra...len polievka...ak ostane.... 😃 😃 😃 😃 ale fašírky s prívarkom asi nezostanú.... 😃 😃 😃 😃 zajtra...dala by som si segedíííííín....... 🙂 🙂 🙂 ...toľko polien....od zimy v tom kotli isto neumriem..... 😃 😃 😃 😃
jacka
16. mar 2013
@denisenko teda tak tu riadne fučí......brrr....som zas vymrzla.......dnu som citíla ako sa rozmrazujem :-p :-p .............................robievaš prívarok?,...aký,..ja som to ešte nikdy nerobila :-N :-N .................................................ved to tie polienka.... 😃 😃 😃
jacka
16. mar 2013
@denisenko neviem kto nám poslal severný vetrisko :-p 😃 😃 😉 😉
denisenko
16. mar 2013
@jacka .....aa...odhalila si ma....som myslela, že ked nemáte...... 😃 😃 😃 😃 😃 ...prívarok...robím zemiakový.....niečo na spôsobzemiaky na kyslo....len viac zemiakov a husté....moji chlopi to majú radi...ale len s fašírkami..... 🙂 🙂 🙂 ...ten pocit...rozmrazovania...dobre poznám.....človek je rád, že je vnútri... ]-(
jacka
16. mar 2013
@denisenko ...........odhalila ...sama si sa priznala 😃 😃 😃..........................................ja som ešte prívarok nerobila......mám obavy či by som to len sama nejedla........ale zas ked nevyskúšam............. 😉 ....................pekne si to napísala........je rád doma............... 🙂 .........za okno fajne ....výjdeš von .....a.....infarkt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂 ..................................................................................bodky dáva,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,peťko............................................................................................................................................... x-) ...
denisenko
16. mar 2013
@jacka ...Peťko je šikulko...................... 😉 táák..Simonko už v posteli...Denisko práve vylieza z vane...aspon myslím.... 😃 😃 😃 dneska zas idem experimentovať...miesto večernej kaše, dala som Simonkovi normálne mlieko....ale stiahol plnú fľašku...prvý krát v živote...som zvedavá, či bude lepšie spať..... 8-( 8-(
katka1819
16. mar 2013
čAfCe MrAfCe 😃
jacka
16. mar 2013
@denisenko ale ako sa mi zle písalo 😃 😃 😃 ..................sa máš jeden odpanutý....... 😉 .............tak to som aj ja zvedavá či potiahne celú noc 🙂 🙂 -------------------..............................Peťko ešte maluje....Maťko sa hrá človeče.....ale pojde skor.......Maťko už vravel že je unavený.......nech si oddýchne......me 😃 😃 😃
denisenko
16. mar 2013
@jacka Peťko maluje??..a čo pekné?...a ským potom hrá Maťko? s tatinom??.... =-) ..náš išiel zas na noc do práce...už na to nemám slov..... |-| |-| |-| |-|
@katka1819 ....tebe je nejako veselo.... 😃 😃 😃
denisenko
16. mar 2013
...jááj...svokra moja..... 🙂 🙂 🙂 ..práve rozmýšlam, že čo si schrumkám na večeru...a ona mi doniesla práve dopečenú pizzu..... 😉 😉 😉
denisenko
16. mar 2013
@letty86 vidíííííííím,.................. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
16. mar 2013
ahojte 😉
@jacka viki má chytené aj priedušky, matkovi zatial atb nedávam, hlavne soplíkuje
letty86
16. mar 2013
@denisenko 😃 ...aká dobrá a chutná svokruša x-) ...my sme mali na obed pizzu x-) boli sme s manzelom na nákupe, tak sme si objednali pizzu..som dnes nevarila x-) x-) x-) x-) iba vajíčkovú polievku
denisenko
16. mar 2013
@letty86 ..no vidíš....ja som si ani neobjednala.... 😃 😃 😃 😃 čo ste boli kupovať?...či len bežne??
denisenko
16. mar 2013
@letty86 jááj...bacily...preč, preč...... |-| |-| |-|
letty86
16. mar 2013
@denisenko kupili sme stol do kuchyne....náš posuvame svokre, potrebovali sme mensí...vy už spíte?...moji si tu spievajú....také výšky mi tu viki dáva =-) 😃 a slová vymýsla a melódiu tiež :-N
jacka
16. mar 2013
@letty86 ahoj.................priedušky....?...... 😞 😞 ........tak nech to Maťko nechytí........................rýchlo sa vyliečte 😉
aj aj som robila vajíčkovú...........len škoda že my si pizzu objednať nemožeme.................musím aj ja urobiť.........akú ste si dali?

@denisenko ty máš akú dobrú svokru.--,,,...........................možem závidieť 😉 ...............v dobrom 🙂
letty86
16. mar 2013
@jacka vikuška už týzden kaslala, som si vravela, že ju poliečim sama, že nebudem hned behať k mudre :-S
tatik mal sedliacku a ja s detmi, ani neviem aký speci názov mala....ale len sunka, syr, kukurica...iné už nechcú...ja som si doma ešte fukla olivy x-) a keby bolo na mne, tak ešte huby by mohli byť...a robievaš z tej speci múky?

my zajtra ideme k svokruši....manzel má volno, vikus je aj tak doma....tak sa premiestnime...trošku zmeny

Začni písať odpoveď...

Odošli