Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
20. mar 2013
ránečko!!..............sa zbláznim od radosti, že je slniečko x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
20. mar 2013
@jacka ........ 😞 😞 =-) =-) =-) |-| |-| |-|
leninka75
20. mar 2013
.....ja tú učku snáď niekam pošlem ]-( ]-( ]-( ......si nevie ani predstaviť čo narobila ]-( ]-( ]-( ..Lilku ráno napínalo a cestou do školy z nej vypadlo, že dnes ich zasa na matike čaká to čo včera..ďalšie dievčatko pred triedou chytilo ale že fest hysák, strašný rev ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ..........a to neviem čo ostatné deti........má sa učka na čo tešiť keď som teraz taká naštartovaná ]-( ]-( ]-( :-S :-S :-S
leninka75
20. mar 2013
.......krochkám blahom nad jogurtom x-) x-) x-) ......taký som teda už dávno nejedla....že gazdovský jogurt, staršne je dobrý a hustýýýýý, lyžica v ňom stojí 🙂
jacka
20. mar 2013
@leninka75 to čo za smajlov???
jacka
20. mar 2013
@leninka75 si jej mala hned z rána ...urobiť "pekný" den....................chuda Lilka 😞 😞 ....................nechápem ten prístup......ved chodí do školy len pol roka a čo urobí....to je choré.......takto sa vybiť nad malými deťmi 😞 😞 😞
leninka75
20. mar 2013
@jacka ...nooo to malo byť " a mne nič?" 😉
leninka75
20. mar 2013
@jacka .....presne!!!...máš pravdu!!.....však vieš aká je Lilina precitlivená a ešte aj toto v škole :-p.....rozmýšľam nad tým, že to asi nechámna rodičko a dúfam, že sa pridajú aj ostatní rodičia..
leninka75
20. mar 2013
@jacka ..ako detičky zvládli odber?...
jacka
20. mar 2013
@leninka75 a kedy máte rodičko?.........................
jacka
20. mar 2013
@leninka75 tak len pre teba.......... x-) x-) x-) ............................ x-) x-) x-) x-)
jacka
20. mar 2013
@leninka75 si ich nepočula ?...................................
leninka75
20. mar 2013
@jacka ............rodičko bude niekdy v apríli..ale napožiadanie môže byť hocikedy 😃
leninka75
20. mar 2013
@jacka ..že dík!!! x-) x-) x-)
leninka75
20. mar 2013
@jacka ..veru nepočula...som bola taká nasrdená, že som nič nepočula 😉
leninka75
20. mar 2013
..kafčo exnuté :-p ...Lolka ma volá do guličiek 😃 😃 😃 .....idem ju šupnúť do vane a zsypať guličkami 😃 😃 😃
jacka
20. mar 2013
@leninka75 hocikedy?:........tak najlepšie je kuť za horúca 😉 ....................................nemáš začo....... 🙂 🙂 ...............................aha tak asi tak velmi nekričali 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............................príjemné kúpanie 🙂 🙂
denisenko
20. mar 2013
@leninka75 ..fúúúha....asi by ste jej to mali povedať skor.... =-) =-) =-)
@jacka ..už prišlo??? 😎 😎 😎 😎
jacka
20. mar 2013
@denisenko 😢 😢 😢 😢 nie 😢 😢 😢 .........................začína ma aj hlava už bolieť........som zvedavá ako zájdem pre deti :-p
utka
20. mar 2013
Ahojte...
Aj u nás je slniečko...
@jacka chytáááááj!!!
utka
20. mar 2013
Využívate konečne krásny deň a ste všetky vonku? aj my ideme. Hudobná dnes odpadla...
jacka
20. mar 2013
@denisenko
@utka dakujem za slniečko.....dorazilo na obed........... 😎 a bolo až doteraz 🙂 🙂 🙂 ......................veru vonku ......treba vychutnať pokial svieti 😎 😎 ktovie ako bude zajtra |-|
utka
20. mar 2013
@jacka aj my sme boli. Po dlhom čase na ihrisku. ale nie dlho, lebo tam už nebolo slniečko a trošku fučalo. Ale okná na celom byte otverené elý deň 😉.
jacka
20. mar 2013
@utka už sa chodíte aj bicyklovať?............................tak ja som okná nemala celý den....by sme tu zamrzli..... 😉

idem ich obhánať.......nech mám klud 😃 😃
utka
20. mar 2013
@jacka nie...neviem, či mu už nebude tento malý...a teraz by mal tak s kľudom byť vonku, keď má ATB.
denisenko
20. mar 2013
halo, halo...aj my sme boli vonku...Simčo našiel bicyklujúce sa deti, susedu s kočíkom, takj sme strávili na ulici celé poobedie.... 😉 😉 😉 Denisko zaparkoval u susedy a bolo..... 😃 😃 😃 😃 jáááj...krásny den bol dneska...to počasie...fakt, prvý jarný den...škoda len, že doma ma čakalo bombardovanie..... |-| :-p :-p :-p 😃 😃 😃

inak, cez obed som bola v žiline..zas na tom blbom úrade....ani nechcite vedieť ako som sa zas rozčúlila...potom som bola jazdiť ..to už bolo trochu lepšie.... 🙂 a teraz sa budem venovať svojej drahej polovičke..... 😉 😉 😉

takžééé.....čúúúús bus autobus... 😉 😉

dobrú nocku
katka1819
20. mar 2013
čafce dnes mi akosi naprd :-S ešte že to slniečko svietilo 🙂
@leninka75 tak hotovo takto deti stresovať ja by som tej učke hneď niečo pekné ]-( povedala
@utka veru dnes povinne mohlo mi byť zle ako chcelo som si nevybrala s Matulom pred obedom na zdravotnej na slniečku a poobede opäť...až tak dobre....
@jacka aj ja som dnes vetrala len chvílku sa zdá slniečko svieti ale kosa je stále
@denisenko 🙂
leninka75
20. mar 2013
@utka ..si púšťala euráčiky do luftu??? 😃 😃 😃 😃
leninka75
20. mar 2013
..tak sme sa dnes krásne všetky vytešili zo slniečka x-) x-) x-) 😎 😎 😎 ...a zajtra jupi 😞 :-p má pršať 😞 😞 😞 :-p :-p :-p
leninka75
20. mar 2013
..juj dievčence ako som si dnes urobila dobre 😃..čakla somna obed v škole na Lilku a ešte s jednou maminou sme sa rozčuľovali nad tou matikou a ako sme tak boli rozbehnuté, tak nám rovno do rany prišla naša učka 😃 😃 😃 😃 ...tak to rovno krásne schytala :-N ..ale opica vynašla sa a vraj to zatiaľ len tak trénuje s deťmi a že čo chcem však Lilka už dnes dostala jednotku :-N :-N :-N ..........tak som jej to pekne vytmavila, že mi ani tak nejde o známku ako o duševnú pohodu Lilky .....a pekne som jej povedala, že ju ráno napínalo.......tak vraj také šokové a stresové situácie sú pre deti dobré :-N :-N :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( ]-(..............nemám slov.....keď som sa Lilky potom pýtala na dnešok , tak vraj už diktovala pomalšie....

Začni písať odpoveď...

Odošli