Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
22. mar 2013
@jacka ....myslííííš????...vata do uší, klapky na oči a ideeeeeš...... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
22. mar 2013
@jacka čo???..prečo???
jacka
22. mar 2013
@denisenko že ved taký pokladík sa nedá nelubiť 🙂 🙂 🙂
denisenko
22. mar 2013
@jacka ááá..už chááápem...no...sama sebe...len mi budeš musieť odpovedať asi ty....ide mi..... 😃 😃 😃 😃
jacka
22. mar 2013
@denisenko ved aj tak sa dá..........hluchy slepý nemý 😃 😃 😃
denisenko
22. mar 2013
@jacka ..to je už teraz.... 😃 😃 😃 😃 😃 niekedy..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
22. mar 2013
@denisenko hned som si myslela 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............zajtra čím neskor tým lepšie.......................v nedelu čím skor tým lepšie 😃 😃 😃 😃
jacka
22. mar 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to sa mu ako darí 😃 😃 😃 😃
denisenko
22. mar 2013
@jacka ..tak potom ..aby vám vyšlo počasie..... 😉 😉 😉
denisenko
22. mar 2013
@jacka ako? jednoducho....to je chlap.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p to ked pozerá telku tak nevidí, nepočuje, nerozpráva.... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
22. mar 2013
..hm...a že teraz akože by mal ísť niekto do hajan??..... =-) =-) =-) =-)
jacka
22. mar 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............................júúúúúúúúúúúj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 poznám.......ked sa niečo opýtam bez odpovedi 😃 😃 😃 😃
jacka
22. mar 2013
@denisenko dakujem............určite bude 😎 😎 😎 ......................nech tie ksichy nevidím ]-( 😉 😃
jacka
22. mar 2013
@denisenko čo vystrája 🙂 🙂
denisenko
22. mar 2013
@jacka ...no vidíš..hluchý, slepý, nemý... 😃 😃 😃 ...som sa zas práve dozvedela...Simonko chodí s takou maličkou kovovou guľočkou...Denisko to má také magnetické autíčko hore na poličke a ten dlhoprstý krpček si to dočiahol....vravím, nech mu ju zoberie, aby ju náhodou neprehltol...a vieš čo mi odmudroval???....že načo, Simonko aj tak musí papať veľa železa, ked ho má málo....... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
22. mar 2013
.....čistý blázninec dneska tu...Denisko vyhráva na harmonike... a Simonko ho doslova "žerie"....a spieva ...bla, bla,bla.... kam sa pohne Denisko, tak Simonko ako tieň.....
jacka
22. mar 2013
@denisenko to u vás musí dobre vyzerať.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ber kameru .... 🙂 🙂 ..................drahý je preč?.........................ale sa Denisko dobre vynašiel..........................................páli mu to 🙂
denisenko
22. mar 2013
@jacka po kom to díte je?????? 😃 😃 😃 😃
utka
22. mar 2013
@denisenko aký múdri je ten Denisko 😃 , však potrebuje železo...
@jacka to cesto je také nie riedky, nie veľmi husté...trošku hustejšie ako piškótové...
utka
22. mar 2013
Mám naj... manžela na svete. Bol mi kúpiť červený melón v Tescu...mňam. Mala som naň chuť už 3 mesiace...
jacka
22. mar 2013
@denisenko to je jasné pokom je 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@utka vidíš dobre vedieť... 🙂 ...........................to je láska....... x-) x-) x-) x-) x-) aspon chutil..... x-) x-) .............ja som pri Peťkovi doslova žrala hrozno.....proste som musela........ 😃 😃 😃
jacka
22. mar 2013
ovocie nachytané...........riad odložený...........deti okúpane.................pekne sa tu hraju...............aj bezomna x-) ........muž v robote..............čo viac si možem priať 😃 😉
denisenko
22. mar 2013
@utka ...juj, aj ja by som si dala... 🙂..
denisenko
22. mar 2013
idem si ja tých mojich obriadiť....hrajú futbal...v izbe... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
22. mar 2013
@denisenko no zbohom.....futbal.....poznám.....bomba v izbe..... |-| |-|
jacka
22. mar 2013
ak by som náhodou už neprišla.............krááásny víkendík.........uvidíme sa v nedelu..... 🙂 🙂
jacka
22. mar 2013
@denisenko daj aj ty link na Simonka... 🙂
denisenko
22. mar 2013
@leninka75 vidííím ťa, vidím ťa.... 😉
leninka75
22. mar 2013
@jacka ......nech ti to strašne ale strašne rýchlo ubehne 🙂 🙂 🙂 🙂
leninka75
22. mar 2013
@denisenko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........čo robíš?......polovica teamu už hajká? 😉 ...

Začni písať odpoveď...

Odošli