Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2013

@denisenko
@jacka ..dobre sa nababuškajte...hnusne je vonku 😝 😝 😝 😝

utka
26. mar 2013

Ahojte...
@jacka, to ma mrzí. Ináč aj Viki ma v noci volal, že má zapchatý nos ☹. A to ešte berie ATB 😝 .
@denisenko viem, ako sa cítiš, aj mňa včera Viki vytočil na hudobnej. Som sa tam prechádzala a počula som, ako ho učiteľ volá, nech zahrá niečo na zvonkohre, čo sa učili a on " puberťák", že on nič nevie a smiechy a tak. Ale nakoniec zahral. Ale od dnes tvrdý režim a ide cvičiť...
@leninka75 gratulujem k diplomu za spev. Vidíš, ani si nevedela, aký talent máš doma. My začíname s plávaním 4.4., ale tu je teplá voda. Chodia sem plávať aj s malými detičkami. A po plávaní ešte chvíľu sauna. Bude s ním chodiť manžel na služobnom aute, kde sa dá zapnúť nezávislé kúrenie a autíčko bude tým pádom vyhriate. A spolieham sa, že už bude aj vonku teplejšie...Máme to až do júna.
No a čo sa vonku deje, to ja katastrofa. Musím ísť do drogérie kúpiť chlapom nejaké voňačky na veľkú noc 😉.

utka
26. mar 2013

Moje zasnežené autíčko...

leninka75
26. mar 2013

@utka .....neprichádza tá puberta nejako skoro??? 😠 😠 😝 😝 😅 😅 😅......lebo aj Lilka ako dokáže odvrávať a pritom sa smiať do očí je katastrofa 😝...ja to predýcham, ale muž je z toho hotový 😀 😀 😀 😀...to máte fajn, že máte teplú vodu 🙂...........fíha u vás teda dosť napadlo 😖...tu len tak poletuje,ale kosa je fúka vetrisko 😖...len pokúp riadne smrady,nech sú dlho cítiť 😀 😀 😀 😀....a každému inú, nech sa to dobre pomieša 😀 😀 😀 😀...lebo však o tom je veľká noc.. 😉 😉 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. mar 2013

@utka ...a ďakujem 🙂 🙂 😉 😉

denisenko
26. mar 2013

@utka ..tak to mi máme menej.... 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 už sme doma...čistý mráz a ten severák...idem sa rozmraziť...a to som sa trepala do mliekomatu po mlioečko a...bol práááázdny.... 😝 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..nakúpené? 🙂

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ..si ma predbehla 😉 ..poteší, že prázdny mliekomat 😠

leninka75
26. mar 2013

..čakám kuriéra a typujem, že sa dotrepe keď pôjdem pre Lilku 😝

denisenko
26. mar 2013

....hmmm...trochu leta....údený tofu syr so šalátovou uhorkou.... 😉 😉 😉

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 vraj príde asi okolo 11-tej...sa mi tam bude chcieť ešte raz...btŕrrrr 😝 😝 😝

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 čo pekné si si objednala??

utka
26. mar 2013

@leninka75 ja ti neviem, ale naozaj je to niekedy ako puberta...Kúpila som pekné vône. To aby som ich mohla po Veľkej noci ja využiť. Jedna lacnejšia BU a druhá drahšia Celine Dion, mala som zľavové kupóny v DM-ke.
Snehu máme dosť, ale spúšťa sa to. Ale vetrisko zato fičí ako šialený.
@denisenko my sme si minule brali fľašu na mlieko, lebo pred Tescom bol automat, ale zrušili ho ☹.

jacka
26. mar 2013

my sme postavili snehuliačika.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ,,,,,,,, 😀 😀 dúfam že posledný 😠 😠 😠 ...nič proti ..ale stačí......Maťko to zvládol.......ale ved sme boli len v záhrade tak som bola v klude 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

ideme sa najesť................umieram 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2013

@denisenko .......mňam tofu som dávno nejedla 🙂 🙂 🙂 .....jaj moja kedy som si ja naposledy niečo kúpila??!!! ☹ ☹ ☹ ☹ .......to mužíček objednal multifunkčné zariadenie 😉 ...že keď Lilka robí kadejaké veci do školy, tak sa zíde 😕 .........

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..daj pokoj so snehuliakom 😠 ..to len tú zimu tu udržuješ a privolávaš 😝 😀 😀 😀 .......koľko bol Maťko sám? 🙂 ..........teraz nemá teplotku?.......pomaly papaj nech ti neuškodí 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 aj my by sme chceli...aké ste objednali???.....bracho mi dal na výber, že to musím pozerať potom viac na cenu náplní ako celého zariadenia....a vyše 100 sa mi zdá dosť.... 😝 😝 😝
@jacka ved vravím...vy snehuliaka, ja vytiahnem vianočný stromček a gule... @leninka75 jej chodia darčeky...a Vianoce sú tu.... 😀 😀 😀

utka
26. mar 2013

Ja by som si niečo dala, len neviem čo. Na obed mám ešte hovädzie mäsko na šampiňónoch od nedele...Nejako na to nemám chuť...

denisenko
26. mar 2013

...a ked sa darí, tak sa darí.....po milionoch rokoch som dostala teplotu...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
26. mar 2013

@leninka75 to len kvoli tebe som sa ponáhalal aby si neumrela 😀 😵 😉 .............................tak ja som na vine...hééj.......že je tu ešte sneh.....dobre..idem ho zbúrať....vybav si to potom s Peťkom.................MAťko vyše hodku mal hody....hral na pc.....dnes už skončil 😀 😀 ...............teplotu ...len 38,2.....akurát som mu dala čapík.......si nepočula ako jačal 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@denisenko ...klud......to máš zo starostí.............pozri ako krááásne sneží....zajtra nemusí.... 😵 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@denisenko kde zoženiem stromec?.........mám ísť do hory.....?... 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@leninka75 čakám....na súhlas 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@leninka75 začnem bez teba....možem 😉 🙂 či kde si?

denisenko
26. mar 2013

@jacka ja mám umelý....nema problema.... 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@denisenko tak to ja mám prúser........ 😀 😀 😀 😀 ...............idem pohladať daky koštial... 😠 😝 😀
ako ti je?.......aj si si dala tbl.?

denisenko
26. mar 2013

@jacka ...koštial???.... 😀 😀 😀 😀 tabletky...už mi ani nehovor...idem si spraviť zázvor s medom a citronom....Petrík ma poslal do postele, lenže zachvílku príde Denisko, tak sa mi to neoplatí.... 😠

jacka
26. mar 2013

@denisenko čoby nie..oplatí......aspon an chviločku....a Denisko určite vydrží....Petrík je doma?......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre