Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
27. mar 2013
@jacka z vikinky som urobila bikinku 😃 ...ved uvidís, či sa to nezlepši 😉
jacka
27. mar 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...................... 😃 😃
presne......ked to bude horšie......pojdem......hlavne častejšie 😉
jacka
27. mar 2013
@letty86 tatinka máte doma?
letty86
27. mar 2013
@jacka tatik pracuje, ale už končí
jacka
27. mar 2013
@letty86 x-) x-)
idem ich obriadiť a šup spinkať 🙂 🙂 🙂 ..................
denisenko
27. mar 2013
..........jááááááj..................knižky a dvd odovzdané......a teraz v klídku vychutnávam bublinky...... x-) x-) x-) x-)
jacka
27. mar 2013
@denisenko vychutnávaj.........zaslúžiš si x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
27. mar 2013
dobru nocku....... 🙂
katka1819
28. mar 2013
ráááááááááánečko 😃 máme tu ďalšie zimné prázdniny :-p
jacka
28. mar 2013
ahojte....

@katka1819 trefné.................načo to zase nasnežilo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
28. mar 2013
hurá bez teploty.... 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
28. mar 2013
@leninka75 x-) x-)
leninka75
28. mar 2013
Ranecko! 🙂
@jacka ....ake mile.....cim som som si zasluzila? x-)
@denisenko...kosti nesklamali!.....blahozelam!!! 🙂
jacka
28. mar 2013
@leninka75 skús tipnuť 🙂 😉 x-)
jacka
28. mar 2013
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
utka
28. mar 2013
Ahojte...
denisenko
28. mar 2013
ahojte,,, 😉 mamky.....noc s diazepanom....ani som si nevšimla žeby mu pomohol.....celý den mrnčí, plače, nespí....mna z tých jeho zubov....porazíííí nadobro...... |-| |-| |-| |-| |-| a boli sme s tatinkom na nákupe v žiline.......zápchy akoby mal prísť koniec sveta, a že kríza....v obchodoch medzi regálmi asi taká šanca prejsť, že jediná výhoda, že som taká tenká.... |-| |-| |-| :-p ....ľudia sa bláznia..... :-p :-p :-p :-p
@leninka75 máš dobré kosti...dakujem.... 😉
denisenko
28. mar 2013
@jacka ...takže vy ste už ok?.....ja len dúfam, že to Simča prejde....chystáme sa k našim a s takým mrnčom.....to radšej nikam....... :-S :-S :-S
jacka
28. mar 2013
@denisenko no nie celkom...........Peťko spinká celý je horuci........zaspal na rukách........ved na striedačku ni :-p

aj my sme boli .........viem o čom píšeš........fakt koniec sveta.....ludia nie sú normálny............to čo robia je nenormálne...............a chcela som kupiť v tescu a v kaufalnde salámu............nechci vidieť ako na mna kukali.............že ved tu sú vyberte ktorú potrebujete.............ja :neviem predsa zloženie....ona.....ani ja nie.....odišla som :-p ....skončila som v jednote..... :-p
denisenko
28. mar 2013
@jacka to je prístup...ja sa tiež pýtam na zloženie salám a párkov...nie kvoli celiakii..ale jednoducho kuracií polotovar nekúpim...ale zatial som sa stretla len s ochotnými predavačkami... 😉 ...ale zato ľudia v rade....asi presne vieš, kedže si bola.... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
28. mar 2013
@jacka a má aj teplotu?.... =-) Denisko nemá, len Simčo má stále zvýšenú...lenže už aj svokra mi dneska vraví, že tie jeho dasná vyzerajú katastrofálne, a nie a nie sa to prerezať....poopúchané tak, že ked sa len na to pozriem, je mi nanič...musí mať strašné bolesti....aj jedlo začal vytláčať z pusinky...takže zrejme si to odnášajú zadné zúbky.... |-| |-| |-| |-|
jacka
28. mar 2013
@denisenko vieme svoje...že :-p :-p :-p :-p :-p :-p .............škoda že zrušili mäsiaren kde sme všetko bezl. kupovali....vraj maju kratšiu trvanlivosť......sú drahšie nikto nekupoval...... |-|
denisenko
28. mar 2013
@jacka ..no jasné...múka vydrží dlhšie ako mäso.... 😃 😃 😃 :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
28. mar 2013
@denisenko pred obedom som merala........mal 37,8......teraz ako spinká je celý horúci........
juj vy si tiež užijete.......aj mu ich natieraš ale asi to nepomáhal že,.......?......podaj by sa čo narýchlejšie vytlačili 😞 😞 aj mu dávaš od teploty?
denisenko
28. mar 2013
@jacka ...aspon že spinká..... 🙂 ..nenatieram...vždy mi ten gel zliže skor, ako natriem....dávam mu len nurofen....aspon trošku mu to uľaví....ale aj tak.... |-| |-| |-|
jacka
28. mar 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 radšej muku ludia zo.....rú.......ako mäso hlavne že je lacné :-p 😃 😃 😃 ......................prečo nekupuješ kuraci polotovar?......inak ani netuším čo to je :-N :-N
denisenko
28. mar 2013
@jacka ...si to vystihla....najradšej mám tie "jemné dietne salámy".....mäso to ani nevidelo....ale táááá cena....a nekúúp to.... 😃 😃 😃 😃 moja svokra ju kupuje v Metre...pre kocúrov..vážne..... 😃 😃 😃 😃 ....myslela som párky a salámy a šunky kuracie, alebo aj niektoré akože bravčové obsahujú kuracinu.....z toho mi Denisko dostal campylobaktera....2 x nezávisle od seba...odvtedy je u nás totálny zákaz kuracích šuniek a podobne....aj svokra sa musela zariadiť.... 😃 😃 😃
denisenko
28. mar 2013
ked tak o jedle....som hladná...... 😃 😃 😃 😃
jacka
28. mar 2013
@denisenko tak tak nekup to 😃 😃 😃 ......skoro zadarmo 😃 😃 😃 😃 .............................ktovie čo tam dávaju...vidíš ja som skor za kuracinu ako za prasa.... :-N :-N :-N .................................len sa napapaj........aj tak to na tebe nevidno

idem muža vyhodiť so lekárni....kupiť nurofen čapíky ak existuju.........Peťko má 38,8,,,,,,.......tak nech mám pre istotu...... 😉
jacka
28. mar 2013
@letty86 ....kuk.... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli