Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
29. mar 2013

@denisenko
@jacka u mna karfiol nie je 😕 ja by som ho poctivo vrátila 😵 nemisím ho teda.....ja som mala halušky s kapustou...znovuobjavená láska 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko hej na hrášku 😀 😀 😀 ...idem skusiť 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko ale máš to na svedomí..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ....dobre...som si toho vedomá...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@letty86 ...stará láska nehrdzavie???...my hádam zajtra dáme bryndzové....mnáám.....dneska by to bez slaninky nebolo ono..... 😉

jacka
29. mar 2013

na.......ten sa mi otočil chrbtom 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@letty86 tak kapusta u nás nefrčí....teda čo sa detí týka..... 😝

letty86
29. mar 2013

@jacka 😀 si mala ísť z druhej strany 😀 ale chválime ta aj tak za vzornú dokumentáciu 😉
@denisenko ja slaninku teda k haluskám nepotrebujem 😉 asi som jediná v rodine a na svete 😀 😀 ...ja som robila hlaušky už včera na tri sposoby 😕 😕 😕 😕 bryndzové pre tatika, s tvarom pre viki a ja som mala s kapustou 😀 😝 vývarovna 😀 😝

denisenko
29. mar 2013

@jacka ....dobrááá si..... 😉 😉 😉 😉 ....dokazový materiál....veríme ti....Tebe je super...mne spí len ten najdrobnejší..... 🙂

denisenko
29. mar 2013

@letty86 ..fíha....hotová reštika.... 🙂 tvarohové robíš na sladko či na slano?

letty86
29. mar 2013

@denisenko na slano...veru...podla priania a chutí...ja mám rada všetky, tatik nezje kapustové, viki len tvarohové 😀 😀 😝

denisenko
29. mar 2013

žienky....včera som mala debatu s mojim drahým....vravím: autoškola hotová, čo budem robiť teraz?....aj by som skúsila školu, ale to až ked Simčo vyrastie, to by potrebovalo viac času.....tak ale nejaké dalšie výzvy by to chcelo.... 😕 😕 😕 tak že sa naučím strieľať..... 😀 😀 😀 😀 😀 to tiež odjakživa tvrdím, že nedokážem....a viete čo mi na to???...že : dobre, ked budem mať voľno vezmem ťa na strelnicu, neboj, to dáš....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko
@letty86 dakujem....dakujem 😀 😀 😀 😀 ..........................sa mi nedá z druhej strany...jednak by som princeznu zobudila....a druhak 😀 😀 😀 .....je tam poschodová postel.....aby Peťko nelietal v noci 😉

jacka
29. mar 2013

@denisenko 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ozaj...a čo?...fernetík kúúúpil??? 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@letty86 teda sa nezdáš tolko chodov..... 😵 😵 😵

denisenko
29. mar 2013

@jacka to vieš, ja potrebujem stres k životu...inak sa nudím..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

Letí policajt s prasaťom vo vesmírnej lodi.
Prasa má takúto úlohu: Keď sa rozsvieti červené svetielko, tak stlačí červené tlačidlo a z ampliónov sa ozvú inštrukcie.
Policajt má urobiť to isté v prípade, že sa rozsvieti zelené svetielko, tak stlačí zelené tlačidlo.
Letia a letia až sa konečne rozsvieti červené svetielko.
Prasa hrabne po červenom tlačidle a z ampliónov sa ozve: "Zmeň kurz na 2-4-1, odhoď prídavné nádrže, zapni spomaľovacie motory."
Prasa všetko bravúrne vykoná a zase si sadne do kresla.
Policajt je celý nervózny, nevie, čo budú chcieť po ňom, keď po prasati chceli takéto veci.
Za chvíľu sa rozsvieti zelené svetielko, policajt skočí po tlačidle a z ampliónov sa ozve: "Daj nažrať prasaťu a na nič, preboha, nesiahaj!"

jacka
29. mar 2013

@denisenko nechcel ísť do metra....vraj čo som šiši v takto počasí....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....síce už nesneží ....ale teraz je nepoužitelný 😝 😀

denisenko
29. mar 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka to jo...ja som včera kúpila v Kauflande....9,90.....príd..nalejem Ti.... 😉 😉 😉

jacka
29. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko vidíš tam som včera bola........ale nekuk som.....ma nebavilo tolko ludu tam..........rýchlo zo zoznamu a rýchlejšie fuč 😝 😝

letty86
29. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 neblázni 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka aj my tak...inak..ja som bola včera v Kauflande, Carefure a Hypertescu...a teda.....všade to bolo ok, ale v Kauflande, ani dýchať sa nedalo...bola som rada, že som si ani vozík nevzala, lebo by som nemala kade prejsť....a som počula jednu tetulu, ako sa pýta druhej: čo tu dávajú niečo zadarmo?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@letty86 to sa hádam bude chystať na nás ked ju napálime.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@letty86 ...tak vidíš, akého humoristu mám doma..... 😀 😀 😀 tak som to rýchlo využila, a vravím, že moj zlatý, kedže sa blížia narodeniny a Ty nevieš čítať myšlienky, rovno Ti poviem, čo si želám.... 😀 😀 😀 😀 ten už oči prevracal, že čo....a tak dala som mu aj na výber.... 😀 😀 😀 😀 ...horšie na tom je, že to jedno mi nedokáže splniť, ale tak ešte má náhradnú možnosť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 ale...a s kým by som si potom kecala??????? 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
29. mar 2013

@denisenko a čo je to nesplnitelne?...asponže más náhradný plán 😀

jacka
29. mar 2013

no aha............aj muž už vyliezol toho radšej nejdom fotiť..... 😀 😀 strašný pohlad 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre