Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
5. apr 2013
@jacka ...no..pekná predstava...ale Simonko sa po 20-tich minútach spania pokakal až za uši....takže je po spaní.... :-S :-S :-S
jacka
5. apr 2013
@denisenko no hotovo......... 😞 ........takže je po oddychu :-| ..................Denisko už šiel?
denisenko
5. apr 2013
@jacka ...oddych??...u nás je posledný týžden vojnové bojisko...Simonko všetko hádže o zem.....hlavne veľké kovové veci.....sa asi pojdem, kuk ku svokre ako je na tom ich plafon... 😃 😃 😃 😃 Denisko...ešte nie...tlačí palacinky.... 😃 😃 a vy ako?...
jacka
5. apr 2013
@denisenko musíme vygoogliť čo je to oddych...... 😃 😃 😃 ................................len počkaj ked začne seba hádzať o zem ]-( ]-( ...................................veru chod skontrolovať aby ste sa neprepadli 😃 😃 😉 .................moji sú už vonku.......tentoraz aj sáčky brali......na skalky :-p ...................................vy sa chystáte von?
utka
5. apr 2013
@denisenko to môžete ísť kedykoľvek na plavecký?
denisenko
5. apr 2013
@utka ..jasné....hocikedy...len zavolám, že príde....oni sú radi.....každá korunka dobrá...nerobia z toho tragediu...preto aj presúvajú nevyužité hodiny z kurzu do kurzu...a kurzy sú celý rok, okrem prázdnin... 😉
denisenko
5. apr 2013
@jacka von??...asi pojdem len sama.....musím ešte do lekvárne...zohnať melasu.... ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
5. apr 2013
@jacka ...myslíš, že sa bude hádzať o zem???....je to možné....Denisko to nerobil, tak Simonko isto bude.... ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p ...som myslella že si im dala sáčky na nohy aby nepremokli.... 😃 😃 😃 😃 som ja dneska ale blbá..... 😃 😃 😃 😃 😃
utka
5. apr 2013
@denisenko tak to máte super. A to má tréner iba jeho? A koľko platíte?
denisenko
5. apr 2013
@utka nie...vždy je tam viac detí...a viac trenerov...niekedy bol sám a niekedy dvaja....raz tri deti ..ale to sa stáva málokedy... 🙂 neviem..kolko sme to platili ...tuším 52E
utka
5. apr 2013
@denisenko a to je na koľko tých 52€?
leninka75
5. apr 2013
....počujte a vy nemáte inú robotu len čmárať 😃 😃 😃 ]-( ]-( 😃 😃 😃
utka
5. apr 2013
@leninka75 vitaj...chýbala si nám. Kde si sa flákala?
leninka75
5. apr 2013
@utka ..vy vlastne ako včera na plaveckom??:......a mužík so to večer vypil??? 😉 😉 😃 😃

@denisenko ..na čo ti je melasa??? =-) .....aj my sme podobne platili za smeti 😉 ......

@jacka..vaše učky sa asi riadia kalendárom a nie reálnym počasím ]-( ]-(....je jar a basta, deti môžu von na ľahko ]-( ]-( .....ako sa ti šoférovalo? 😉
leninka75
5. apr 2013
@utka ..hiiiiii, že flákala!!! 😃 😃 😃 ...boli sme vonku......v škole, obed, uspať, úlohy, kávička a zrazu, že štyri hodiny 😕 😕 😕 😕
utka
5. apr 2013
@leninka75 na plaveckom vraj dobre. Asi na budúce pôjdem aj ja, nech som v obraze. Nieee, nevypil si to, len som mu to tak naznačila, že by sa mohol trochu viac ponáhľať. Ale vraj načo? Ten čas ale letí. Viki si dnes úlohy nerobil, až zajtra...
@denisenko k tej prírodovede...naši majú krúžok Malý ekológ-niečo podobné ako prírodoveda. A majú-SJ, MAT., AJ, TV, HV, VV, Inform., Etika/Nábož.
leninka75
5. apr 2013
@utka ..sople sa nepohoršili??.... :-N :-N :-N 😃 😃 😃 chlapi ...tam nemôžeš naznačovať, treba po lopate 😃 😃 😃
utka
5. apr 2013
@leninka75 zatiaľ nevidím, že by sa pohoršili...tak dúfam, že nie. No to je pravda, že treba po lopate!!! 😃
leninka75
5. apr 2013
@utka ...tak sa držte, aby sa vám to nepohoršilo 🙂 😉
leninka75
5. apr 2013
..baby tu stepujú, že poďme sa hrať na dovolenku 😃 .......tak sa mi nechcéééééé :-p :-p :-p .....ale idem...pekný víkend....pa-te 🙂 🙂
jacka
5. apr 2013
kuk 😃 😃 😃
jacka
5. apr 2013
@leninka75 aj vám krásny víkendík x-) x-) x-)
leninka75
5. apr 2013
@jacka ..aha kukulienka kuká 🙂 🙂 .....žeby aj s poza buka???? 😃 😃 😃
leninka75
5. apr 2013
@jacka ..škoda, že ideš až teraz....musííím 😞 .....pa 🙂
jacka
5. apr 2013
@denisenko ....no neviem či sa bude............dúfam že nie......zem je tvrdá....radšej nech niečo hádže nie seba..........................
jacka
5. apr 2013
@leninka75 😞 😞 😞 boli sme dlho vonku........a Peťkovi tečie z nosa.....chuda moje.......................škoda veru že musíš |-| pa
jacka
5. apr 2013
@leninka75 dobre sa ti to rýmuje 🙂 🙂 🙂
utka
5. apr 2013
@leninka75 díka...aj tebe pekný víkendík.
@jacka tak už mu aj tečie? 😞
denisenko
5. apr 2013
denisenko
5. apr 2013
@leninka75 hra na dovolenku???...to mi niekedy musíš porozprávať.... 😉 ...melasa...pre Simča...vraj super na železo...lenže v lekárni mi povedali, že nevhodná pre deti...tak ja neviem... 8-( 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli