Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...no..pekná predstava...ale Simonko sa po 20-tich minútach spania pokakal až za uši....takže je po spaní.... 😖 😖 😖

jacka
5. apr 2013

@denisenko no hotovo......... ☹ ........takže je po oddychu 😒 ..................Denisko už šiel?

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...oddych??...u nás je posledný týžden vojnové bojisko...Simonko všetko hádže o zem.....hlavne veľké kovové veci.....sa asi pojdem, kuk ku svokre ako je na tom ich plafon... 😀 😀 😀 😀 Denisko...ešte nie...tlačí palacinky.... 😀 😀 a vy ako?...

jacka
5. apr 2013

@denisenko musíme vygoogliť čo je to oddych...... 😀 😀 😀 ................................len počkaj ked začne seba hádzať o zem 😠 😠 ...................................veru chod skontrolovať aby ste sa neprepadli 😀 😀 😉 .................moji sú už vonku.......tentoraz aj sáčky brali......na skalky 😝 ...................................vy sa chystáte von?

utka
5. apr 2013

@denisenko to môžete ísť kedykoľvek na plavecký?

denisenko
5. apr 2013

@utka ..jasné....hocikedy...len zavolám, že príde....oni sú radi.....každá korunka dobrá...nerobia z toho tragediu...preto aj presúvajú nevyužité hodiny z kurzu do kurzu...a kurzy sú celý rok, okrem prázdnin... 😉

denisenko
5. apr 2013

@jacka von??...asi pojdem len sama.....musím ešte do lekvárne...zohnať melasu.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...myslíš, že sa bude hádzať o zem???....je to možné....Denisko to nerobil, tak Simonko isto bude.... 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ...som myslella že si im dala sáčky na nohy aby nepremokli.... 😀 😀 😀 😀 som ja dneska ale blbá..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
5. apr 2013

@denisenko tak to máte super. A to má tréner iba jeho? A koľko platíte?

denisenko
5. apr 2013

@utka nie...vždy je tam viac detí...a viac trenerov...niekedy bol sám a niekedy dvaja....raz tri deti ..ale to sa stáva málokedy... 🙂 neviem..kolko sme to platili ...tuším 52E

utka
5. apr 2013

@denisenko a to je na koľko tých 52€?

leninka75
5. apr 2013

....počujte a vy nemáte inú robotu len čmárať 😀 😀 😀 😠 😠 😀 😀 😀

utka
5. apr 2013

@leninka75 vitaj...chýbala si nám. Kde si sa flákala?

leninka75
5. apr 2013

@utka ..vy vlastne ako včera na plaveckom??:......a mužík so to večer vypil??? 😉 😉 😀 😀

@denisenko ..na čo ti je melasa??? 😕 .....aj my sme podobne platili za smeti 😉 ......

@jacka..vaše učky sa asi riadia kalendárom a nie reálnym počasím 😠 😠....je jar a basta, deti môžu von na ľahko 😠 😠 .....ako sa ti šoférovalo? 😉

leninka75
5. apr 2013

@utka ..hiiiiii, že flákala!!! 😀 😀 😀 ...boli sme vonku......v škole, obed, uspať, úlohy, kávička a zrazu, že štyri hodiny 😨 😨 😨 😨

utka
5. apr 2013

@leninka75 na plaveckom vraj dobre. Asi na budúce pôjdem aj ja, nech som v obraze. Nieee, nevypil si to, len som mu to tak naznačila, že by sa mohol trochu viac ponáhľať. Ale vraj načo? Ten čas ale letí. Viki si dnes úlohy nerobil, až zajtra...
@denisenko k tej prírodovede...naši majú krúžok Malý ekológ-niečo podobné ako prírodoveda. A majú-SJ, MAT., AJ, TV, HV, VV, Inform., Etika/Nábož.

leninka75
5. apr 2013

@utka ..sople sa nepohoršili??.... 😅 😅 😅 😀 😀 😀 chlapi ...tam nemôžeš naznačovať, treba po lopate 😀 😀 😀

utka
5. apr 2013

@leninka75 zatiaľ nevidím, že by sa pohoršili...tak dúfam, že nie. No to je pravda, že treba po lopate!!! 😀

leninka75
5. apr 2013

@utka ...tak sa držte, aby sa vám to nepohoršilo 🙂 😉

leninka75
5. apr 2013

..baby tu stepujú, že poďme sa hrať na dovolenku 😀 .......tak sa mi nechcéééééé 😝 😝 😝 .....ale idem...pekný víkend....pa-te 🙂 🙂

jacka
5. apr 2013

kuk 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@leninka75 aj vám krásny víkendík 😵 😵 😵

leninka75
5. apr 2013

@jacka ..aha kukulienka kuká 🙂 🙂 .....žeby aj s poza buka???? 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@jacka ..škoda, že ideš až teraz....musííím ☹ .....pa 🙂

jacka
5. apr 2013

@denisenko ....no neviem či sa bude............dúfam že nie......zem je tvrdá....radšej nech niečo hádže nie seba..........................

jacka
5. apr 2013

@leninka75 ☹ ☹ ☹ boli sme dlho vonku........a Peťkovi tečie z nosa.....chuda moje.......................škoda veru že musíš 😔 pa

jacka
5. apr 2013

@leninka75 dobre sa ti to rýmuje 🙂 🙂 🙂

utka
5. apr 2013

@leninka75 díka...aj tebe pekný víkendík.
@jacka tak už mu aj tečie? ☹

denisenko
5. apr 2013
denisenko
5. apr 2013

@leninka75 hra na dovolenku???...to mi niekedy musíš porozprávať.... 😉 ...melasa...pre Simča...vraj super na železo...lenže v lekárni mi povedali, že nevhodná pre deti...tak ja neviem... 🙄 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre