Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
mirrinka
6. apr 2013
pridávam aj ja našu mňamku z veľkonočnej nedele - karamelová 🙂 mňam
leninka75
6. apr 2013
@mirrinka ......krasna!.....drobec vobec nevyzera na 2!.....taky starsi mi pride.....
leninka75
6. apr 2013
......Peciem zem. Placky, tukam do mobilu......fajna kombinacia.....
letty86
6. apr 2013
ahojte
@jacka riadne sme zavarili 😃 😃 😃 až som nerv mala 😃 tak konečne som volná a vasa a zrazu toto :-p ....a to ako, že ja nechcem byť čarodejnica...aj ja 😃 😃 😃 😃
@leninka75 fajnotku robíš 😉 to ja mozem x-)
@mirrinka novu mame iba jednu babu...ja som tu už 150 rokov.......a Tvoj synček je narodený v rovnaký den ako moj manžel x-)
@denisenko pekná tortička x-) ...a nemalo tam byť autíčko...či som zle pochopila?...keby ste nevládali dopapať, posli po holubovi 😃
utka
6. apr 2013
Ahojte...
@mirrinka fazulka je zatiaľ len v mojom brusku,ale to asi vieš...
@denisenko peknucka torticka.
denisenko
6. apr 2013
@letty86 je aj autičko,ale vedľa torty...ma trošku zle pochopili😃
mirrinka
6. apr 2013
@leninka75 ano ano,vyzera starší,to asi tie vlasy robia,lebo ked je ostrihaný,tak zase vyzerá ako bábätko 😃 😃 😃 😃
@letty86 letty,teba si pamätám ešte spred tých 150tich rokov 😃 😃 😃
@utka áno,o lucinke viem...a zase júlovčatko 🙂 sranda 😃
denisenko
6. apr 2013
@leninka75 ....obdobie???...niečo málo po opiciach..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
6. apr 2013
@mirrinka Maťko aký fešáááák.... 🙂 🙂 🙂 🙂
denisenko
6. apr 2013
@leninka75... nemáš mastný mobil????? 😃 😃 😃 😃
jacka
6. apr 2013
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|
jacka
6. apr 2013
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
6. apr 2013
som myslela že je toho vácej...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

@denisenko tá tortička................prenádherná...mnáám.......škoda len že si ma na nu nepozvala 😃 😃 😉
@mirrinka ahoj......teba treba len vyprovokovať aby si sa prišla ukázať 😃 😃 😃 😃 aj vaša tortička vyzerala krásne.....predpokaldám že s nej neostalo 😉
jacka
6. apr 2013
@letty86 to stačí že ty si tu za bosorečku.............nemusím ti robiť konkurenciu 😃 😃 😃
@leninka75 ako dopadol mobil?...... 😉 😉 😉 ešte je funkčný 🙂
jacka
6. apr 2013
@denisenko vídíííím ťa x-)
jacka
6. apr 2013
@denisenko kde si sa schovala??? =-) =-) 😉
mirrinka
6. apr 2013
@jacka 😃 😃 😃 dnes som veľmi vyprovokovaná 😃 😃 z našej torty zostali akurát tie zvieratká s poodhrýzanými chvostami,ušami,nohami.... a akurát včera ich zožrali psy 😃
jacka
6. apr 2013
@mirrinka veru .......dnes si tu až nadčas 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale možeš kluden....preplácame nadčasy 😉 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mirrinka
6. apr 2013
@jacka tak to potom potiahnem aj 24ku 😃
jacka
6. apr 2013
@mirrinka od nevídím do nevidím 😃 😃 😃
jacka
6. apr 2013
@mirrinka čo máte nové?pochvál sa 🙂
denisenko
6. apr 2013
@jacka musela som narýchlo smer tesco.... :-p :-p :-p :-p
utka
6. apr 2013
Ach baby, mňa trafí...Učiteľka si vymyslela robiť Knihometer. Obľúbené knihy, ktoré sme prečítali od prvej po poslednú. my sme si vybrali 10. Sme s peťom kreslili z nich obrázky. Však ako ináč stráviť pekný víkend. Na nervy. A ešte ako škaredo to Viki vyfarbuje a píše tie názvy...ufff ]-(
letty86
6. apr 2013
@utka =-) no máte čo robiť
@denisenko to ako vedla torty 😃 teraz nechápem ja 😃
letty86
6. apr 2013
@leninka75
@denisenko
@jacka ste spomínali peniaze za odpad...my za rok platíme115€ =-) |-| ...vy @utka kolko?
bubba
6. apr 2013
@denisenko zlatá že si si spomenula,díky 😃 a nie nečakáme dalšie... ale máme prírastky dva. myši :-N také že nie v špajzi,ale v terárku 😃
utka
6. apr 2013
@letty86 už sme to dorobili...chvalabohu. Ja ani netuším, koľko platíme. My to máme tuším mesačne...
letty86
6. apr 2013
@utka a neprišiel vám teraz výmer na celý rok? my to platíme štvrťročne
utka
6. apr 2013
Knihometer je na svete...
utka
6. apr 2013
@letty86 zatiaľ nám nič neprišlo...

Začni písať odpoveď...

Odošli