Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...očičkami zaklipkala????...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko ved tiež len trochu....ale na pokazenie noža stačilo 😝 ...................a ako si robila tekvicu že si ju pokrájala?......či polievku či čo?..............príjemne rezanie..........daj mäso do vody.....ale to už asi máš

@leninka75 vyskúšaj dobrá vec 😎 😎 😎 ...........hned bude svet krajší.....ale nie vela 😀 😀 😀 😀 😀
a ty čo budeš v cirkuse robiť...............žienku do ktorej hádžeme nože? 😀 😀 😀 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoc....očkami zaklipkala....... 😀 😀 😀 😀 to by som chcela vidieť 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ....zoberme aj detičky a budeme mať aj zverinec...... 😀 😀 😀 😀 ....ja robievam tak viac menej zeleninovú a tam ju dávam nakrájanú na kocky.... 😉

leninka75
9. apr 2013

@jacka ....ale budem utekať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka
@denisenko ..herečka je to už od mala 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

....žienky...minule to Denisko "zabil"...bol u starkej a tiež mala rajčinovú polievku....tak mu naložila jesť....a on že: starká, dakujem....ale maminka varí lepšiu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko zeleninovu tak to by som sama jedla ☹ ☹ 😒 ........................berme všetko 😀 😀 😀 😀 😀 ..........

@leninka75 😀 😀 😀 utekať?.......chytím ťa 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko wow................ 😵 😵 😵 😵 😵 ...........ešte aj podakuje 😉 😉 ..........................si narástla že? 🙂 🙂 🙂 tolká poklona k tvojmu vareniu 🙂

denisenko
9. apr 2013

@jacka tak zas on ma vždy vychváli ako varím....aj do súťaže ma chcel prihlásiť...... 😀 😀 😀 😀 ...zlaté moje....ked maminka varí len to, čo mu chutí...... 😠 😠 😠 😠 😠 .....ale až tak dobre nevarím, aby ste si nemysleli..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko určite dobre varíš.......však ja tiež tak...varím čo zjedia.......aj ked toho nie je vela 😝

jacka
9. apr 2013

@denisenko to dobre padne ked ťa vychváli že 😵 😵 😵 ---............ 🙂

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...ja som radšej ked to pekne zje.... 😉 😉 😉 tak ...polievočka hotová....ryža sa varí a rezne...do poobedia hádam budú aj tie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tuším už aj prší pomenej...potrebujem ísť na úrad a na nákup.....do tej čvachtanice sa mi moc teda nechce... 😠

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 a Lilke je už lepšie?

jacka
9. apr 2013

@denisenko ked dobre navaríš tak zje.................aj ja mám polievku hotovu.....idem ešte buchičky urobiť a krém a padla dnes 😀 😀 ............................................čo ideš ešte na urad.....či pre vodičák vodička 🙂

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ...denisko ti to dávkuje pekne z každého rožka troška 😉 .....aj pojeduje aj pochváli 😀 😀 😀 😀 😀 ......aby si nemala stereotyp 😉 😉 😉 .......Lilina dnes udržala 🙂 ...ale gauč som 2x tepovala a aj takešte smrdí 😠 😠 😠 ... a aj včera na plávaní to bolo už zasa lepšie 🙂 .....síce sa v šatni rozplakala, ale to aby bola zaujímavejšia 😀 😀 😀 ....potom sa z vody na mňa furt škerila, mávala a dokonca aj skočila bez pomoci trenéra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
9. apr 2013

@leninka75 ...................................čo jej bolo včera?.....aj povedala prečo grcakal?...................ty chodíš s nou?..kde máš Lolku?

utka
9. apr 2013

Ahojte...
Nechcem provokovať, ale u nás od rána svieti slniečo 😎 .
Ja idem plniť šampiňóny...polievku nemusím...

leninka75
9. apr 2013

@jacka ....včera??....nervičky zasa pracovali ☹ ......celý víkend sa babám venujeme a potom v pondelok to tak aj vyzerá 😝 😝 😝 😝 ..........sme si hovorili s mužom, že musíme byť na ne zlí a potom prestane aj grckanie aj plakanie 😀 😀 😀 😀 ........hej ja chodím s ňou a vlastne chodí aj Lilkina spolužiačka, tak sa vozíme s nimi 🙂 ....Lolka býva chvíľku kým nepríde tatino u svokry 😉 ........

leninka75
9. apr 2013

@jacka ....a to v tej škôlke si riešila ešte to čo povedala učka, že majú byť chlapci doma? .........ráno ti Peťka nevrátili keď podľa "študovaných Dr." má byť doma?? 😉

leninka75
9. apr 2013

@utka ahoj!,.....to je ako možné??? 😕 😕 😕 😕 ......však ten daždisko mal ísť od západu...už aj pošli 😎 😎 😎 😎 aj sem ku nám 😉 ........

jacka
9. apr 2013

@leninka75 to isto nie je tým že sa im velmi venuješ............ona to má v sebe..........to by robila každy pondelok.....vždy ked su prázdniny............teda aspon ja si to myslím 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 ano....to mi hned povedala ani som sa nestihla pozdraviť....tak som jej hned z fleku povedala že to je ona na vine..........a kedže ráno vozí muž tak si nedovolia 😠 😠

jacka
9. apr 2013

@utka aj my 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 prosíme 😎 😎 😎

leninka75
9. apr 2013

@jacka ..jasnačka máš pravdu 😉 ......tá precitlivenosť je základná črta Lilkinej povahy ☹......to bude mať navždy...len čím bude staršia tým tobude vedieť lepšie ovládať.........ja som to len tak na odľahčenie situácie napísala, že musíme pritvrdiť 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka .....si jej pekne dala 😀 😀 😀 😀 .....tipujem, že sa nezmohla na slovo 😀 😀 😀 😀 ......ale koledovala si o to 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 pritvrd....nikdy to nie je na škodu.................ja to robím varechou 😀 😀 😀 😀 😉 😉
to vieš komu nie rady............radšej mala držať......................................................pusu............ 😀 a nebola by som tak vyštekla 😠

jacka
9. apr 2013

@leninka75 jasnačka vyrastie..........aj ked te bude mať ťažké ☹

katka1819
9. apr 2013

@leninka75 ochorenko je fuuuuuuuuuuurt naprd...všetko by som zniesla keby ma nedusilo pri kašli 😖 a čoooooooooo aká účka ? 😀 ja nieeeeeeeeeeeeeee 😉 chceš vedieť viac ? 😀 zvedavko

leninka75
9. apr 2013

@jacka ..muž začal pritvdzovať remeňom 😀 😀 😀 😀 😀 ..nejaká začínam byť "že všetci mi dajte pokoj" 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre