Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@utka to ste kde kupovali?........ani nemám potuchy kde to všetko idem zhánať 😝 😝

letty86
11. apr 2013

@leninka75 no vidiš, aka je lilka smela, ked chce 😵 😵
@denisenko riadne som sa zlakla, co sa stalo 😔 😔 ...mozno je to niskovo správanie kvoli simonkovi.....vraj taká tá ziarlivosť, alebo uvedomenie si, že prvorodené dieťa už nie je stredobodom pre mamku a okolitý svet, prichádza nie po narodení dietatka, ale až tak po roku.......už to totiž nie je to miminko, ale malá osobka, ktorá si vyžaduje svoje...chápes 😉 ......aj pri vikinke a matkovi to tak bolo

letty86
11. apr 2013

@jacka som sa v poslednej vete pomylila...namiesto petko som dala matko 😉
tak som rada, že sa ti ulavilo 😉 ...asi im aj trosku lepilo 😅 , ked spomenula tú oficialnu ziadost 😉

jacka
11. apr 2013

@letty86 ....... 🙂 .,....................................................ááále čakali ma tam ......jedna tetuša otvorila dvere.........ja dobrý den....a ona ide za p.riaditelkou?........ja že áno................................idem idem po chodbe...vykukne ona....idete za mnou že?.....ano ano......vedeli to tam všetci 😀 😀 😀 😀

letty86
11. apr 2013

@jacka že ziadosť...staznost som myslela, ale ty chápeš
no ved dobre, dobre, že čakali...aj koberec mohli predostrieť a kavičku ponúknuť...za tie sposoby tej učitelky by si si aj darček zaslúzila 😉

denisenko
11. apr 2013

@utka Denisko nosí po výtvarnej špinavé len ruky...raz mal mikinku a to sa čudujem, že chodí celkom čistý....klop,klop,klop...to preto, že zajtra je výtvarná..... 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@letty86 no..žiarlivosť.....možno aj...ale skor si myslím, že kopíruje správanie spolužiakov..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. apr 2013

jááj..vykúpkaní....Simčo spustil také vresky, že až...ale po chvílke sa upokojil...predsa len, nové prostredie, tie trysky dosť hučia, ale nakoniec to zvládol a bol spokojný....Denisko tiež a my...dala som si vymasírovať chrbát, tak bude hádam lepšie.... 😉 😉 😉 😉

letty86
11. apr 2013

@denisenko mozno len chce na seba pritiahnut viac pozornosti...viem, že sa mu venujes, ako len vieš a mozes, ale nisko už chápe, že je tu aj simonko, že už ta nemá len pre teba, že je tu niekto, s kým sa musí deliť o tvoju pozornost

denisenko
11. apr 2013

@letty86 ...ja sa utešujem, že puberta bude horšia............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ty si proste bojovník ako sa na barana patrí 😉

utka
11. apr 2013

@jacka tuším v Tescu alebo v Ševt-e.
@denisenko tak ruky sú ešte OK. Ale aj farby, štetec...všetko špinavé. vraj nestíha umývať, lebo sa musia všetci vystriedať pri umývadle.

letty86
11. apr 2013

sama som tu, sama 😔 😅 ...idem nahnat potomstvo do postele...a...potom sa uvidí 😀
dobrú 😉

utka
11. apr 2013

Vikiho celkom pekné písmo...

leninka75
11. apr 2013

🤐 🤐 🙄

jacka
11. apr 2013

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
11. apr 2013

@letty86 ja som dávala detičky spinkať...............doteraz tu muž sedel..........a odteraz tu budem asi sama 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko tak ste spokojný?......to ste šli len na pár hodín.........dokedy spinkal Simonko?.......................

jacka
11. apr 2013

@letty86 že kávičku?..........tak tu by som si dala...... 😵 😵 😵 ...............................ale nič sa nekonalo 😀 😀 😀 ............dobrú .... 🙂

jacka
11. apr 2013

@utka dobrý je....pekne píše 😵 😵 😵 ....v tescu,......?............ale to mám ešte čas robiť paniku že? 😅 😉

jacka
11. apr 2013

dobrú nocku krásne sníčky 😵 😵

som večerala klobásku....to zas budu sny.....leni teš sa 😀 😀 😀

utka
11. apr 2013

@jacka to je zázrak, že to tak pekne napísal...Nooo, tuším v tescu. Ale však ešte máš čas...

katka1819
12. apr 2013

Dobréééé ránko 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

dobré rááánko... 😉

jacka
12. apr 2013

ahojte......

@utka snažil sa.... 😵 😵 ..........................................tiež si myslím že je čas....... 🙂

jacka
12. apr 2013

@denisenko čo sa predbiehaš.... 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

@leninka75 tuším aj u vás bolo včera veselo.... 😕 😕 😕
@jacka si si včera pokecala???? 😀 😀 😀 my sme všetci odpadli do postele ešte pred 9-tou..... 😅 😅 😅 😅 😅

denisenko
12. apr 2013

@utka krásne píše... 😉

denisenko
12. apr 2013

@jacka jááááj....som ťa nevidela...inak by som ešte počkala.... 😀 😀 😀 😀 😀 odstriem žaluzie, nech lepšie vidím..... 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko však ked ty si tu nebola som nemala s kým 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre