Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2013

@letty86 fuha.......školka....... ☹ ....viem čo prežívaš........ 😢 😢 ..............ja som plakala ako malá.............ale medzi deťmi mu bude dobre.......uviíš.....zvládla si Vikinku zvládneš aj Maťka...................... 🙂
@leninka75 baby sa vybláznili na trampolíne?........aj počasie celkom ušlo....škoda len že fúúúúúúúka.......sem tam prší........ 😀
@denisenko kto prišiel skor naštavaný....kto to nevydržal?.......a ako autíčku už hi maju 😵 😵

dobrú nocku 😵

jacka
14. apr 2013

ahojte........ 😎 😎 😎

katka1819
14. apr 2013

čafte 🙂

leninka75
14. apr 2013

ahojte!..........čo ste všetky nejaké stručné 😕 😕 😕 😕

@denisneko...a šup na druhé kolo okien 🙂 ...doumývam a prídem 🙂 .......trafím podľa spevu 😀 😀 😀 😀

@jacka........lolka sa zatiaľ trochu bojím...zabudla od minulého roka ☹......ale ona do toho zasa vhupne 😉 😉 😉....ty si čo včra celý deň robila??:..

@letty86....vieš čo ja mám kameň v žalúdku od kedy som si dala žiadosť do škôlky ☹ ☹ ☹ ☹.......tak mi prišlo nedobre keď som čítala, že Maťka vzali ☹ ☹ ☹ ☹.............úplne ťa chápem !!!!!!!!!!

@katka1819...no čaf!!! 😀 😀 😀

jacka
14. apr 2013

@leninka75 doobedu sme boli v obchode......poobede vonku na bicykloch..................................Lolka si zvykne.... 🙂 🙂 ................čo si varila?......ideme ešte trochu von nech sa vybláznia ked je 😎 😎 .....len škoda že fúka 😝

utka
14. apr 2013

Ahojteeee...
Takže super víkend za nami. Sme sa zabavili, pokecali, zatancovali. Super. A môže začať ´další týždeň. Zo začiatku krásny a teplý a ku koncú upršaný 😠

utka
14. apr 2013
denisenko
15. apr 2013

Dobré ranko 😉

katka1819
15. apr 2013

pekné ránečko slniečkovééééééééé 😎 😀 😉

jacka
15. apr 2013

ahojte......... 😎 😎

aké ste vy stručné 😝 😉

leninka75
15. apr 2013

ráááááánečko!!! 😎 😎 😎 😎 .........

leninka75
15. apr 2013

@jacka ...neboj zmiznem a hneď sa to tu rozbehne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. apr 2013

@utka......riadna zábava bola 🙂 🙂 ..kukám, že si aj Lucku trošku ponatriasala 😉 😉 😉 😉 😉............a nestraš s dažďom, chceme ísť v sobotu do Nitry na výstavu 🙂 🙂 🙂

leninka75
15. apr 2013

@jacka .........tiež ste boli väčšinou vonku 😎 😎 😎 😎 ..ja som včera bleskovo navarila kurča + plnka + ryža a hajde von 🙂 🙂 .....Lolka sa už osmelila 😵 😵 😵 😵 😵 ...........

leninka75
15. apr 2013

@jacka ..nechce sa ti v sobotu do Nitry??? 😵 😵 😵 😵 😵 ...

utka
15. apr 2013

Ahojte...

@leninka75 to nestraším ja, ale www.shmu.sk 😒

jacka
15. apr 2013

@leninka75 čo je v Nr?...... 😵 😵
inak.mna s tej školky švihne...................mám doniesť papier že bol tri dni doma....................pením..........

utka
15. apr 2013

@jacka ták nemám slov ☹... Tie učiteľky to berú nejako zvláštne. Však aj v škole môže tri dni ospravedlniť rodič...

leninka75
15. apr 2013

@jacka ...Gardenia...výstava kvetov, bonsajov atď 😵 😵 😵.....mohla by si. 😵 😵 .... .nemusíte len na traktory 😉 😉 😉 .......však nech Peťko niečo namaľuje a doneste do škôlky 😀 😀 😀 ...fakt sú tam trafení 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ......to máš doniesť od Dr. či ty máš napísať?.....

jacka
15. apr 2013

@utka ani ja 🤐 🤐 🤐 🤐

@leninka75 ......to neviem či ich bude baviť.....ja by som šla......skusim s mužom pokecať...... 🙂 😵 .....žeby sme dali rande? 😉 .....................ved sa musím popýtať čo zase chcú................ale trochu musím vychladnuť 😀 😠

leninka75
15. apr 2013

@jacka ...ukecaj ich 😉 ...určite sa nájdu aj veci pre chlapov 🙂 ..stromčeky, kosačky, píly, 😀 😀 😀 😀 😀 ......bonsaje sú tam nádherné..to sa muž vždy vyžíva 😵 😵 😵 😵 ....ja si pokúpim kvietky na balkón a všetci sme spokojní 🙂 🙂 🙂

leninka75
15. apr 2013

@jacka ....ty nemáš šancu vychladnúť!! 😉 .....stále ťa niečim rozpália 😀 😀 😠 😠 ☹

jacka
15. apr 2013

@leninka75 urobím všetko preto 😵 ..............................kosačky...píly.... 😀 😀 😀 😀 😉

vy ste mali aký víkend........... 🙂 😉 😎

denisenko
15. apr 2013

...žienky moje...krásny den pred nami..... 🙂 🙂 🙂 ..už od skorého rána som v "švungu".....najskor spadol Simonko a rozbil si nos...no..prežijeme....potom som si v klude spravila kávu, vyprevadila Niska do školy a že slnečné ránko na balkone....zachvílu mi volali zo školy, že Denisko spadol po ceste, má rozbité čelo a radšej nech prídem....tak som letela do školy, potom k detskej, a na chirurgiu....čelo je našťastie bez štichov, len mu to museli stiahznuť....mu to dosť krvácalo...polka tváre zoškretá, nosík tiež...koleno rozbité.....tak dúfam, že dnešnú smolu už máme za sebou..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
15. apr 2013

@leninka75 čo je v Nitre??? 😕

jacka
15. apr 2013

@leninka75 ......ked ju uvidím tak vybuchnem............. 😝 😠 😠 😠 😠 .......................som mala dať písomnu sťažnosť......ktovie či s nou hodila pokec 😠 😠 😠

jacka
15. apr 2013

@denisenko 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
15. apr 2013

@denisenko ........takže prajem krásny dníček........ 😎 😎 😎 😎 .....teraz je Denisko doma?

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...nie....je v škole....som sa pýtala či chce ísť, povedal že hej.. 🙂 ...som mu dala inštrukcie, že keby sa mu hocičo nezdalo, nech povie triednej...aj s nou som sa rozprávala....takže hádam to bude ok...akurát tak, že zas sme skončili s plaveckým..... 😝 😝 😝 ...ale som rada, že sa nič horšie nestalo, aj ked vyzerá ako válečník..... 😠 😠 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...písomnú sťažnosť ešte stále možeš podať.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre