Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. apr 2013

@denisenko veru...

denisenko
21. apr 2013

dobrú nocku a pekné sny 😵

denisenko
22. apr 2013

dobré ránko.... 😉 ....kávička zaliata....denný prísun cukru v podobe torty na mna volá...zjedz ma, zjedz ma...a pekný den može začať..... 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

jacka
22. apr 2013

ahojte...........

@denisenko ty si ale rýchla..... 😵 😀 😀 😉

utka
22. apr 2013

Dobré ránko!
@jacka ako Maťko? Viki v noci trošku kašľal ☹.
@denisenko príď aj k nám. Máme tiež tortičku aj koláčiky...

leninka75
22. apr 2013

ránečko!!! 😎

@denisenko ..to je torta, ešte od simča či z tvojej oslavy?? 😵 😵 .....podarený je v tom lavóriku 😵 😵 😵 ........ale už nie je taký boľavý, či?? 😕 .......

@jacka.....tebe škodí čerstvý vzduch??? 😀 😀 😀 ...v škôlke kľud?? 😉

denisenko
22. apr 2013

@leninka75 ..nie, už je to vpohodičke...si myslím..... 😉 ...torta je z krstín...včera mal malý Marko krst.... 😉

tak...kontrola na chirurgii úspešne za nami....mašličky odlepené, len natreté tým tmavým saJrajtom 😀 😀 😀 😀 ..a že...každá šelma býva poznačená.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. apr 2013

@utka ...ako Denisko povedal: mamí....na raňajky cukor a kofeín???????? 😀 😀 😀 😀 ...no....po 3 hodinách spania si nič lepšie neviem predstaviť...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. apr 2013

@jacka ....to vieš...ranné ptáče....pojde skor spať...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2013

@denisenko ........mňááááááááám dala by som si 😵 😵 😵 😵 .............tá tvoja šelma je už tuším poznačená viac násobne 😉 😉 😉 😉 .............zasa si ponocovala? ☹ ......simko nespinkal??? ☹

utka
22. apr 2013

@denisenko veru, nie moc zdravé raňajky 😝

leninka75
22. apr 2013
denisenko
22. apr 2013

@leninka75 ...Simonko?...ten spáva dobre...ale...ja som bola do 11-tej na nete...potom prišiel o 23.30 Petrík.....a už na 3.3o mal budík....tak preto............už som nemohla zaspať.... 😖 😖 😖 ....Lolke nejako zbledli vlásky, či to je len taký odtien na fotke???

denisenko
22. apr 2013

@utka ..nezdravé....ale na vzpruženie postačia...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. apr 2013

...dajte dieťaťu rohlík do ruky......možem pozvať sliepočky na návštevu...... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

utka
22. apr 2013

@denisenko to je jasné!!!

jacka
22. apr 2013

@leninka75 mne ti vela vecí škodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................v školke zatial klud.........nevolal ani muž ráno 😀 😀 😉

@denisenko aj u nás by sa sliepočky priberali.............................. 😝
@utka Maťko ..dobre.....vobec v noci nezakašlal 🙂

denisenko
22. apr 2013

...ááááá....hladná som...a ten obed nie a nie sa dovariť..... 😠 😠 😠 😠

letty86
22. apr 2013

ahojte
@denisenko
@jacka tých pindurov mi ani nespominajte 😔 😔 matkovi to vobec nejde 😔 mudra mu to nejak nepozera, vravela, že len opatrne, nie nasilu...jemu to nejde, ja sa to bojim nejak silnejšie 😔.....tiez som jej to nedávno spomínala, tak mi dala listok k urologovi, ale nechcem ist.....ja nechcem, aby mu to urobili......teda, ak by sme tam isli, tak by som mu aj povedala, nech to nerobi.....mne to príde také drastické.......zacala som čítat clánok od uzivatleky hajanka, skuste pozriet, len som to nedočítala ešte, je to dlhééééé
@utka dakujem za matka......ocko je sympoš...aj ja chceeeeeeem ☹ 😔
@leninka75 aké kocice...a ktovie, či je matko vačší, sa mi lolka vidí tiez riadne vysoká 😉

denisenko
22. apr 2013

@letty86 ...asi ťa moc nepoteším...ale....mojmu bratovi to robili v 20-tke....tiež sa im stále zdalo že má čas... 😝 😝 😝 vlastne,jemu to nejak problémy nerobilo, pokým si nenašiel frajerku...a to už skončil v nemocnici..... 😔 😔 😔

letty86
22. apr 2013

@denisenko aj mojmu bratovi to robili po 20tke....uvidíme....ja mám pocit, že teraz je v kurze to hned rezať.....aj malým detom....v okolí mam pár ludí, ktorým to robili takým malým .....2-3 ročným ☹

letty86
22. apr 2013

😕 😉 😎

katka1819
22. apr 2013

Ahooooooooooooooooj 🙂 s narodeninovým klobúkom 😀 viac foto neskôr 😉

katka1819
22. apr 2013

@letty86 aj Peťkovi to robili na urológii ...no chúďa si poplakal teda,mal vtedy okolo 2 ročkov sa mu to zapálilo na pipíkovi,ja som mu to sťahovala ako som vedela ,ale stále tam nemal úplne tú predkožku stiahnutú,tak sme potom museli ísť...ale bola to rýchlovka ten doktor mu to stiahol za pár sekúnd ...mal to potom opuchnuté trošku,tak sme máčali v kamilkách a natierali framykoinom ,plakal pri tom ho to bolkalo keď som mu to oplachovala a sťahovala ...ale len 1-2 dni potom ho to tak nebolkalo lebo neplakal, tak do 5-7 dní bolo všetko zahojené,teraz pri Matúškovi som mu predkožku sťahovala hneď od 2-3 mesiačika a v pohode teraz žiadny taký zákrok nepotrebuje...radšej choď teraz kým je taký drobec

katka1819
22. apr 2013

@letty86 ale nič mu nerezali...len si doktor dal rukavice zobral obväzy nastrihané a s tým mu to rýchlo stiahol,potom nám dal recept a išli sme domkov

denisenko
22. apr 2013

@katka1819 aj Deniskovi to tak robili..len stiahli...a žiadny recept nám nedali...len harmanček alebo repík..... 🙂

utka
22. apr 2013

@katka1819 musela byť super oslava...

denisenko
22. apr 2013

...kto nám poslal tie mraky a kvapky.....??????...priznajte sa....... 😀 😀 😀

utka
22. apr 2013

@denisenko ja som to nebolaaaa...

leninka75
22. apr 2013

@denisenko .... a vieš, že Lolka bola ešte blonďavejšia??? 😀 😀 😀 😀 .........cez zimu trošku otmavela, ale slniečko to o chvíľku napraví 😉 ......tak tentokrát som simkovi krivdila 😔...Peťo môže za to, že nehajkáš 😠 😠 😉......ale ako hovorí môj bývalý šéf, keby si moc spala prespala by si sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀.............

@jacka..no schválne čo ti ešte škodí?? 😀 😀 😀

@letty86.....ako jasnačka Lolka nie je žiadne tintítko 😀 😀 😀 😀 ......ale z môjho pohľadu mi príde taký drobček 😵 😵 😵 😵 ......ozaj Maťko v pohode čo sa týka obdobia vzdoru??:....u nás už asi týždeň min 3x za deň hysterický neutíšiteľný rev pre hovadiny 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝

@katka1819..to dúfam, že budú aj ďalšie fotos!! 😉 😉

@utka .....pôjdete plávať??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre