Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
23. apr 2013
...aj ja som tu bola....a na dnes už končím.....dobrú nocku.... 😉 😉 😉
katka1819
23. apr 2013
čafce zajtra 😃 a dobrúúúúúúúúú 😉
utka
23. apr 2013
Dobrú...ja ráno skoro vstávam a fičím na endokrinológiu...tie babky, čo tam chodia sú tam už od rána od pol šiestej. Polikliniku otvárajú až o 6:15. Tak musím byť tam aj ja, lebo dr. dá len 10-12 čísel a dovi-dopo...
jacka
23. apr 2013
aj ja som tu dnes už bola.....aj ked menej........ale vonku je teplejšie ako dnu..... 😃 😃
deni...aj my sme dnes zmokli asi dva krát.....

leni.......školka...bez slov.....:-p
dobrú nocku.....
denisenko
24. apr 2013
Dobré ránko 🙂
jacka
24. apr 2013
ahojte......... 😎 😎 😎 😎 😎 😎
leninka75
24. apr 2013
@jacka ....juj moja a ja, že teraz bude pokoj v škôlke a oni takto, opice ]-( ]-( ]-( :-p :-p...............tuším len u nás včera nepršalo 😎

@denisenko..hej mis mokré tričko aby sa ti to nezapáčilo 😉 😉 😃 😃 😃.......a bol aj nejaký úspech??? 😉 😉 .........tá tvoja švarginka ona ale vyzerá na ešte menej že jo?....tuším si ju raz mala na nejakej fotečke aj so svokrou a vtedy sme hovorili ako mladúčko vyzerá x-) x-) x-) x-) ................

@utka.....ospravedlňujem sa, že som nazvala priateľku tvojho brata tvojou švagrinou......moc ma to mrzí!!!!! |-| |-| |-| |-| |-|
denisenko
24. apr 2013
@leninka75 ...áno..bola na fotke...trafila si sa.... 😉 😉 😉 u vás včera nemoklo???.....a to ako? =-) 😃
leninka75
24. apr 2013
@denisenko .........švagriná býva s rodičmi či je mimo?..........noooo nejakým zvláštnym spôsobom sme si zaslúžili, že nepršalo 😃 😃 😃 😃 .......ako si spala?....lepšie?.....
leninka75
24. apr 2013
@jacka......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
24. apr 2013
@leninka75 vieš kedy bude pokoj?.....v juli a auguste............ :-p ...........................však si mohla povedať rada pošlem dáždik.......to bol taký fajn májový..... 😃 😃 😃 v apríli
jacka
24. apr 2013
@leninka75 vy sa ako máte?? x-)
jacka
24. apr 2013
musím dnes na urad či sme nie milionári........ :-p
leninka75
24. apr 2013
@jacka ...........díky, díky ale neprosím dáždik 😉 😉 😉 ................................máme sa nervavo :-p :-p :-p :-p ...........lola furt zúri :-p :-p :-p :-p ......dnes vstávala o 5:30 :-p :-p ......a volala mi šéfka, že "dala som ti urobiť od septembra rozvrh" :-N :-N :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( 😞 😞 😞 :-p :-p 😃 😃 😃 .....a vy ako?....všetky deti poslúchajú? . 😃 😃 😃
jacka
24. apr 2013
@denisenko vy sa ako máte? x-)
leninka75
24. apr 2013
@jacka ...oooou...sa tešíš??!!! :-p :-p :-p .......všetky papiere máš?..
denisenko
24. apr 2013
@leninka75 ....spala som ako vreco.... 😃 😃 😃 ale išla som neskoro a o 4-tej som mala budíček.... |-| ...neva ...za 3 dni 12 hodín dám..... 😃 😃 😃 😃 .....švagrinka býva u frajera....o 5 domov dalej na našej ulici.... 😃 😃 😃 😃 ...ozaj, v piatok máte výlet???? =-) ...Denisko vraj idú na nejaký hrad či čo..... =-) =-) =-)
@jacka ..to si vystihla s tým pokojom..... ]-( ]-( ]-( ....no čo už,,,,včera bol májový dáždik, dneska bude teplo ako v júni a zajtra už bude júúúl....hor sa na kúpalisko...... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
24. apr 2013
@jacka ..milionári???...že si sa nepochválila..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
24. apr 2013
...som sa dnes chystala, že aký pekný den...záhradka a tak...a miesto toho moj drahý šiel do práce...a to má mať voľno...že len na dve hodiny....už je tam od 5-tej.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
24. apr 2013
@leninka75 tak ..........Peťko mi nechce chodiť do školky....včera dokonca aj plakal...............Maťko......budem si robiť čo chcem...a budem kukať čo chcem.........aj ja ti budem všetko zakazovať.........mám pokračovať?:..........................no a to najstaršie.........začal znižovať strop na chodbe a na wecku........tak všadéééééééééé bordel........ešte niečo by si rada 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................................................no a jediná normálna som ja 😃 😃 😃 😃
katka1819
24. apr 2013
Ahoj kočenyyyyyyyyyyy 😉 😃 😎
denisenko
24. apr 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
24. apr 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 si to pekne napísala s tými mesiacmi............... x-) x-) x-) ....a potom bude september.....oktober............že?.... 😃 😃 :-p ......................................to aj moj mi poviem idem na tri hodky a ráno odíde a príde až niekdy na večeru......ale zvyk je železná košela 😃 😃
@leninka75 dúfam že mám....ani neviem čo to chcu odomna :-p 😉 😉
jacka
24. apr 2013
@denisenko čo sa smeješ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ................

Simonko spinká?.........aj ho dávaš do kočíka ešte spať?
leninka75
24. apr 2013
@denisenko ......trháš rekordy v spaní 😃 😃 😃 .........výlet?? =-) .....ani náhodou |-| ..som sa pýtala učky či niečo plánuje, tak vraj len výlet pešo do okolia 😞
leninka75
24. apr 2013
@denisenko
@jacka ....babuľky a vy ste sa ešt nenaučili, že chlapi majú tie hodiny nie 60 minútové ale kapánek dlhšie??? 😃 😃 😃 😃
leninka75
24. apr 2013
@denisenko
@jacka ..podľa mňa po júli príde rovno december :-p :-p :-p :-p
leninka75
24. apr 2013
@jacka .........nestačííííí 😃 😃 😃 ....daj ešte niečo z vášho pokojného rodinného života 😃 😃 😃
leninka75
24. apr 2013
@jacka ...čo sa stalo Peťkovi, že nechce do škôlky? =-)
denisenko
24. apr 2013
@jacka ..ja len tak.... 😃 😃 😃 😃 ...Simčo...spí...v kočíku....raz za uhorský rok... :-p :-p :-p :-p ...minule omylom na záhradke...ale inak nie...všetko ho zaujíma, tak čo by spal.... ]-( ]-( ]-( 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli