Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
30. apr 2013
@jacka ..včera som na plavárni sedela s otvorenou pusou 😃 ..Lilka robila kotrmelce do vody a šípky s parádnym odpichom x-) x-) x-) x-) ....nechcem povedať, že ostatné deti sa hádzali ako polienka a ona bola najlepšia |-| |-| |-| .....ale bola najlepšiaaaaaaaaaaa 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) ......
leninka75
30. apr 2013
@jacka..dnes si sama doma??? 😉
jacka
30. apr 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aspon dačo 😃 😃 😃 😃
jacka
30. apr 2013
@leninka75 jasné že bola najlepšia....a maminka sa vznášala.... x-) x-) x-) x-) .....................................nie nie som.....dnes mám doma dve deti z troch......tipni..... 😃 😃 :-p ..................a maju nám prísť robiť záhradu.......hurá :-p :-p ]-( ]-( .............................
leninka75
30. apr 2013
@jacka ............že váhaš!!...balón naplnený héliom nelieta tak ako ja včera 😃 😃 😃 😃 😃 ................hmmmmmm to je ťažké, že ktoré dietka máš doma 😕 😕 😕 .....Maťko a Peťko??? 😉..........ty sa máš!!......ti prídu urobiť záhradu!! x-) x-) 😃 😃........riadna veľkostatkárka z teba 😃 😃 😃 😃.........
leninka75
30. apr 2013
....už 4x za polhodinu hrá rozhlas, že idú niečo zasa vyhlasovať :-N :-N :-N :-N :-N ........1x to boli hrnce, 2x handry, 3x pšenica a kukurica a teraz 4x mäso 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
30. apr 2013
@leninka75 veríme x-) x-) x-) ..................................................vobec nie je ťažké....toto :-p ...že je muž doma :-p ...................................................to sa fakt mám......radšej ench napadne meter snehu a ten budem hádzať.....tento rok sa neteším ]-( ]-( :-| :-S
leninka75
30. apr 2013
@jacka .....zasa si rozmyslel niečo doma porobiť?..... preto sa netešíš na záhradu, že máš aj doma kopec roboty?..... 😞
jacka
30. apr 2013
@leninka75 nie nie.....to čo chcel urobiť spravil.......ale ostatok mu musí niekto prísť pomocť..........................................ja ti ani neviem.....asi ešte spím ako medved 😃 😃 😃 😉 :-|
leninka75
30. apr 2013
@jacka ..........takže ti tam teraz zavadzia 😃 😃 😃 ..,....ale medvede už vstali, tak šup šup 😃 😃 😃

....ideme von 😎 😎 😎
jacka
30. apr 2013
@leninka75 ja som šla neskor spať 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............................aj my ideme len ešte dopapá 🙂 🙂
letty86
30. apr 2013
ahojte 😉
@jacka celkom fajn sa máme....boli sme od stvrtka poobede u svokry, tak preto som tu nebola 😉
.
utka
30. apr 2013
Ahojte....
@jacka veru, som tam ako doma. Ale dnes bol našťastie úplne fit. Zase mi to len vyčistil, lebo do budúceho štvrtka nerobí, tak sa bál mi tam dať vložku. A Prečo máš doma Peťka?
letty86
30. apr 2013
=-) =-) :-S 😉 x-)
denisenko
30. apr 2013
ale ste si pokecali.... 😃 😃 😃 ja som mala doma celé doobedie mojho drahého, takže.....koník nehrozil.... 😉 a teraz...Simonko spí a Denisko sa pieskuje...a ja vegetím....aspon na chvílku..... x-)
denisenko
30. apr 2013
..to sa Denisko hral s mojím telefonom..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
30. apr 2013
@leninka75 ...Lilka je šikulka...Denisko..ten skáče...noooo...ako vydáááá...... 😃 😃 😃 😃 😃 teraz už konečne po 2,5 týždni pojdeme...piatok...tak som zvedavá..... 😃 😃 😃 😃 😃
@utka ..takže triezvy zubár??? =-) =-) =-)
@jacka .....teba ta renovácia nejako nenadchla....či sa mýlim????
denisenko
30. apr 2013
@letty86 vy ste u svokry nejako často, že?....ja sa chystám k našim...len....uvidíme ešte.... 😉
katka1819
30. apr 2013
@denisenko no aké leháro spojené s lakovaním nechtíkoskov 😃 😃 😃
katka1819
30. apr 2013
a inak čafteeeeeeeeeeeeeeeeee 😃 ja len na kuk 😉 kto by sedel pri compe keď je vonku táááák krásne 😃 😎 x-)
denisenko
30. apr 2013
@katka1819 ..a ja sedím..... 😃 😃 😃 😃 😃
utka
30. apr 2013
@denisenko nooo, konečne úplne triezvy...síce ma bral hodinu po termíne...
jacka
30. apr 2013
@denisenko nadchla.....ale ak to chce za den urobiť tak my sa musíme vytratiť........čo ja celkom rada..... 😃 😃 najlepšie k našim 😃 😃 😃
aká si ty kočka.... x-) x-) x-) x-) ..........................Denisko skrytý talent 🙂 🙂

@letty86 a už tu budeš s nami??.....len celkom je tu uhorková sezona 😞 😢 :-p 😃 😉
jacka
30. apr 2013
dobru nocku........ 🙂
denisenko
30. apr 2013
@jacka už ideš??? =-)
jacka
30. apr 2013
@denisenko pomaličky.... 🙂
denisenko
30. apr 2013
@jacka už spinkáte?....DEniskovi sa dneska nejako nechcelo do postele....a tááák mu začalo tiecť z nosíka.... :-p :-p :-p
denisenko
30. apr 2013
..ach joo...tak sa asi pustím do tých brušákov.... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
30. apr 2013
@denisenko už........dnes sme meškali pol hodku......ale už je hotovo.....boli sme dlho vonku....... 😎 😎 😎 😎 😎 ......tak ich odvalilo 🙂 .............................aj Peťkovi sa púšťaju zase...... :-p ......ale to asi s avamysu sa nejak pustili........si myslím..........----------------------------aj Densikovi niečo dávaš?
denisenko
30. apr 2013
@jacka avamys???.....to čo je?...len kvapky do nosa.... 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli