Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

Idem na ten UZV. Držte päste!!!

denisenko
6. máj 2013

@utka držííííím, držííím..... 😉

niečo s dnešného rande.... 😀 😀

utka
6. máj 2013

Tak sme doma...Keď si odmyslí, že som mala zase vysoký tlak, tak je všetko OK. Lucinka váži cca 1540g, prietoky sú OK.
Ten tlak ma štve, lebo doma ho mám dobrý...

denisenko
6. máj 2013

@utka jééj..super..a ten tlak..žeby stres z bielých plášťov?....aj ja som vždy mávala... 😉 😉 😉

utka
6. máj 2013

@denisenko veru, ten tlak preto. Aj na kardiológii som už kvôli tomu bola a lekár im jasne napísal syndróm bieleho plášťa, ale aj tak sa sestričky na gynde boja...

denisenko
6. máj 2013

@utka ....a neskúšali ti merať na dva krát?...mne merali ked som prišla a potom ked som odchádzala...a to bol vždy rozdiel... 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

@denisenko aj tri krát...a aj svojím tlakomerom som si a bol vysoký

jacka
6. máj 2013

@denisenko tá posledná fotka je výborná 😵 😵
@utka pokial máš doma dobrý tak nerieš 🙂 🙂 ............................maličká riadne priberá 😵 😵 😵

denisenko
6. máj 2013

@jacka to ostal prekvapený Simčo, ked mu Johanka vrátila dobrovoľne autíčko..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................jáááj sa tu smejem o dušu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

@jacka neriešim...len oni ma ním stresujú...

jacka
6. máj 2013

@utka kašli na nich.... 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

@jacka teraz som si merala a mám ho OK. Ešte si zmeriam ráno a zavolám im tam. Ani mi nedali termín ďlašej poradne...

utka
6. máj 2013

@jacka maličká priberá, ale je ešte v norme...ja som pribrala zatiaľ 6,5 kg.

denisenko
6. máj 2013

@jacka a čo ti je také smiešne moja???...... 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ako v školke?
@utka pekne...tak akurát.... 😉 😉 😉

jacka
6. máj 2013

@utka zatial v norme...to ako mám chápať?... 😕 😕 .....

@denisenko moja pekná....ten komentár k tomu.....vraj ostal prekvapený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....to musel byť v šoku 😀 😀 🙂 🙂 😵 😵

denisenko
6. máj 2013

@jacka .....trefa.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..normálne aj rozmýšľal, že či so ho má vziať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

@jacka ako napíslala @denisenko, že je to tak akurát...nie je prerastená 😉...

jacka
6. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................odpadnem 😀 😀 😀 ........................ešte by aj vzal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. máj 2013

@jacka ..veď bolo jeho..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...tebe je nejako veselo.... 😀 😀 😀 ..jáááj..detičky už spia....idem si liečiť dnešné nervy....ale správy si asi radšej nepustím.... 😝 😝 😝 😝

jacka
6. máj 2013

@denisenko to bolo jeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............veselo...... 😀 😀 však čo narobím......ked mi je dobre............... 😀 😀 😀 ..............................................aj u nás už spinkaju.....aj muž dnes prišiel celkom normálne domov.......aj deti ho videli aby nezabudli ako vyzerá.............................a to mi Peťko ráno plakal že on chce ísť s ocinkom ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby ma mal plné zuby 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................ja správy vobec nekukám......stačí mi prečítať noviny a je mi do plaču 😝

jacka
6. máj 2013

@utka aha tak je dobre 😵 😵

jacka
6. máj 2013

prší prší....aspon sa bude dobre spinkať...... 🙂

dobru nocku 🙂 🙂

utka
6. máj 2013

@jacka dobrú...

katka1819
6. máj 2013

@utka aj ja som mala tiež taký tlak keď som došla na gyndu že sestrička oči vytriešťala ...tak mi potom merala aj keď som odchádzala a už bol oveľa lepší 😉 skús im to navrhnúť 🙂

katka1819
6. máj 2013

dnes záhradkový dník 🙂 motyčka, rukavičky dneska boli v plnom nasadení 😀 D 🙂 o 🙂 b 🙂 r 🙂 ú n 🙂 ô 🙂 c 🙂 k 🙂 u !

utka
6. máj 2013

@katka1819 mne vždy odmeria,potom ma pošle nakoniec na 10 min.von si posedieť a aj tak je vyšší...

jacka
7. máj 2013

ahojte 😎 😎 😎 🙂

denisenko
7. máj 2013

dobré ránko.,... 😉
@utka to je chyba, že ťa dajú vonku posedieť...len čo otvoríš dvere, ten syndrom je zas tu.....nech ti skúsia odmerať až pri odchode.... 😉 😉 😉
@jacka aha...tak nemusíš vyťahovať fotku, nech vedia, ako vyzerá..... 😀 😀 😀
@katka1819 u nás teraz zlialo...tiež sme chceli záhradníčiť...ale asi až zajtra..... 🙂
@leninka75 a Ty?....pokukáš, "polajkuješ" a mizííííš????? 😕

denisenko
7. máj 2013

jejejeje...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre