Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2013

@jacka práve hľadám recept na koláčik...a ahá....nerobila si????
http://varecha.pravda.sk/recepty/jablkovo-kokos...

jacka
7. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 presne tak 😀 😀
aj u nás pršalo....ktovie či to neprišlo od odnás.........ale dufam že nie........................ 🙂 🙂 🙂 🙂 .............teraz to tam tiež nevyzerá ktovie ako 😠 😠 😠

jacka
7. máj 2013

@denisenko nerobila.......vyzerá celkom fajn.....ukladám 🙂 dakujem 🙂

denisenko
7. máj 2013

@jacka ja rozmýšlam, či tento, alebo kokosvý sneh na vrh a už žiadne cesto..... ☹

jacka
7. máj 2013

@denisenko vyskúšaj tento......potom ho aj ja urobím 🙂

utka
7. máj 2013

Ahojte...
@denisenko ale vsak to už som na odchode,ked mi merajú...kašlem na to.Doma ho mám ok. Nejdem sa stresovat...

utka
7. máj 2013

Mám nervy...Pred pol ôsmou sme šli k dr. pre potvrdenie do školy v prírode,že je Viki zdravý.A lekárka robí az od 11-tej.Tak som šla hneď na kožné na kontrolu.Robí od 8:30. Je 9 preč a este tu nie je. A to som bez auta.Dúfam,že už neprší.Domov tomam tak na 15-20 min.chôdze a o 11-tej môžem ísť nazad pre to potvrdenie...to bude deň ☹

denisenko
7. máj 2013

@jacka ..tak nakoniec robím tento.... 😉 😉 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13667

denisenko
7. máj 2013

@utka ja som mala taký den včera...ani sa mi veriť, nechce, čo sa môže za jeden den prihodiť.... 😝 😝 😝 😝

utka
7. máj 2013

Konečne prišiel dr.A samozrejme hneď vzali dvoch objednaných...picne ma!

utka
7. máj 2013

@denisenko jediné,čo ma dnes teší je,že o 17:30. máme v škole besiedku ku dnu matiek...zase budem plakať,ked budem vidieť tie deťúrence,aké su zlaté...

leninka75
7. máj 2013

ahoooooooooooj!!!.......................

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ..............mením sa na šmýralku 😀 😀 😀 😀 😀

...keď hovoríte o koláčikoch ...........ja som včera robila rýchlu syrovú tortu......cesto = pomrvené piškóty s maslom, krém = 2x lučina + cukor + vanilka + cit. šťava + 2x šľahačka a vrch posypaný opraženými lieskovcami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ..ešte som ani nestihla odenterovať 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2013

........tuším som nejaká šmatlavá 😅 😅 😔 😔,............nejako prestávam stíhať kona ☹ ....asi to bude tým počasím 😎 😎 ..lepšie vonku ako dnu 😵 😵 😵 😵..................

katka1819
7. máj 2013

č 😀 a 😀 f 😀 t 😀 e

leninka75
7. máj 2013

@katka1819 ..ahoj 😀 😀 😀 ..náladička,?? 😉 😉 😵 😵 ...a ty už nakupuješ veci do školy???

katka1819
7. máj 2013

@leninka75 veru dnes som v pohybe ...hyper pohybe 😀 od rána... a náladička musí byť 😉 už mám všetko obkukané čo kúpime do školy... už len nabehnúť a pokúpiť 🙂

leninka75
7. máj 2013

@katka1819 ........fíha a čo si taká akčná?? 😕 ..aj tašku už máte obzretú??...

leninka75
7. máj 2013

....idem do školy...

katka1819
7. máj 2013

@leninka75 však to poznáš 😀 dve detičky super hyperaktívne len oči otvoria 😀 😀 😀 a áno tašku tiež už máme 😉 dokonca ešte z minulého roka obzretú a stále chce len tú istú z topgalu s dinosaurom 🙂

denisenko
7. máj 2013

....koláčik napečený, obed navarený..paradajková polievočka, fašírky a opekané zemiaky......to sú polenááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2013

..tak som zvedavá, kto to všetko zje......

leninka75
7. máj 2013

@denisenko ....neboj polená rýchlo zhoria 😀 😀 😀 😀 ..ešte bude do kotla aj málo 😀 😀 😀 .......koláčik vyzerá fajne 😵 😵 😵 .....určite sa po ňom len tak zapráši 😉 😉 😉 ........

denisenko
7. máj 2013

@leninka75 ...polená..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...zajtra idú chlapi rezať drevo...teda ak nebude pršať...tak budú musieť všetci povinne sladké...... 😀 😀 😢 😢

leninka75
7. máj 2013

@katka1819 ...fíha drobec má aký stabilný vkus!!! 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jacka
7. máj 2013

@denisenko mnam mnam...pozývam sa 😵 😵 😵 ty si riadna šikulka 🙂 🙂 🙂
@leninka75 aj tebe som chcela niečo a zabudla som 😠 😠
@utka fajný den 😔 🤐

denisenko
7. máj 2013

@jacka ....len sa pozvi..aj kávu navarím... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2013

@denisenko kávu?...tu tu mám ešte od rána....dnes som ja nejak na ručnej.... 😝 😝 😝 ale koláčik by som si dala 😵 😵 😵 😵 😵 .......................................počuj a nechceš mi ho doniesť..... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

jacka
7. máj 2013

v tom najväčšom lejku sme šli domov.....a teraz to vyzerá na slnko...chápete to??? 😠 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre