Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. máj 2013

..vraj ideme na považský hrad 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...................deti sa takto tešia 😝 😝 😝 😝 ............... 😀 😀 😀 😀

utka
8. máj 2013

Ahojte...
@leninka75 žeby odvážna? No ja si teraz momentálne tampón nepchám nikam, ale ako na to prišiel, to neviem...

Ja robím langoše, to bude obžerstvo 😝

denisenko
8. máj 2013

ahojte.... 😉
@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre nasmiala.... 😀 😀 😀 😀 😀

a už zas mizím...mám toho ešte dosť veľa a večer chceme ísť k našim...na predlžený víkend.... 😉 😉 😉 😉

jacka
8. máj 2013

@denisenko si rýchla 😀 😀 😀 😀 😀 .................................užite si víkedník 😵 😵 😵 😵 😵 ...............Deniska odhlásiš zo školy?....
@leninka75 aspon vypadnete...........muž zas robí....no my budeme pracháči 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

katka1819
8. máj 2013

ahooooooooooooooj u nás sa dnes varí na záhradke kotlíkový gulášek 😀 😀 😀 mňáááááááám 😝

denisenko
8. máj 2013

@jacka ...odhlásim.... 😀 😀 😀 aj tak sa už do konca týždna učiť nebudú..... 😝 😝 😝 😝 ..... vy chcete byť milionári????.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. máj 2013

Takže veci do školy v prírode nakúpené...ja som si konečne kúpila 3/4 tepláky s vysokým pásom, čo ma na brucho netlačia...Chlapi idú na plávanie a ja oddychovať.

utka
8. máj 2013

Zase som niečo potentovala...nevšimla som si, že plávanie má začať o 15:30, nie o 16:30. Ale chlaoi ešte rýchlo šli, dúfam, že ich vzali...

leninka75
8. máj 2013

@utka .......tak nic teda 😔 ...........

leninka75
8. máj 2013

@denisenko ....stastnu cestu a uzite si zmenu!!!!!.... 🙂

leninka75
8. máj 2013

@jacka ......len ci tu este budes chodit taka prachacka 😀 ....

leninka75
8. máj 2013

@utka......hadam viki este co to stihol.......

leninka75
8. máj 2013

@katka1819 ......no pekne a nevies povedat skor....bola by som u vas ako na koni.....som nemusela obed 😀 varit..

utka
8. máj 2013

@leninka75 ale áno, chvalabohu ešte niečo stihol. A má aj zajtra, aj v piatok...dnes a v piatok to boli náhradné hodiny z minulého roka...ešte dve ho čakajú...

jacka
8. máj 2013

@denisenko v škole maju veget?.....super............užite si volno všetci...... 😵
@leninka75 no jasné že sem nebudem chodiť,,,,,,,,čosi.....kto ste...čo ste....ja vás poznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka aspon že to stihli................

ja padám do postele bolí ma hlava.............žeby zmena počasia 😝 😝

dobrú nocku 🙂 🙂

utka
8. máj 2013

@jacka dobrúúú...

jacka
9. máj 2013

ahojte..................... 🙂

jacka
9. máj 2013

😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
9. máj 2013

ahojte!!! 😎

@jacka..nejaká si prekvapená či aká 🙂 🙂 🙂.......nebolela teba hlava z tých miliónov?? 😀 😀 😀-.......dnes už je lepšie???.....

jacka
9. máj 2013

@leninka75 .....šla som spať......a prešlo.........asi nedostatok spánku...... 😀 😀 ........................ale tie miliony sa mi viac páčia 😀 😀

leninka75
9. máj 2013

@jacka ....... 😀 😀 😀 😀 😀 ..........jaaaj to je teda fajná predstava 😵 😵 😵 😵 ........idete dnes na to krčné?...

leninka75
9. máj 2013

@jacka ..už od 6:30 varím hrachovú polievku..celú noc som mala namočený hrach..a ešte stále je tvrdý 😝 😝 😝 😝 ....tak nerada varím túto polievku a nechápem prečo som si ju vymyslela variť 😅 😅 😕 😕 😠 😠 ..........asi už úplné zatmenie 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2013

@leninka75 aspon predstava je fajn 😵 😀 😀 😀 😀 ........................ty si inč dobrá....akú ti máš pamäť...............na čo frčíš 😉 😉 ....................................to je nejaký pekne starý hrach.... 😝

leninka75
9. máj 2013

@jacka .......buď je to náhoda, že som si čo to zapamätala 😉 ..alebo je to tou jarnou vôňou 😵 😵 ........

leninka75
9. máj 2013

@jacka .....neviem či to nie je hrach zdedený po prababke ešte z prvej republiky 😀 😀 😀..nasypať ho tak Jánošíkovi pod nohy.....

jacka
9. máj 2013

@leninka75 alebo sa už precvičuješ do roboty 🙂 🙂 🙂

že zdedený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. máj 2013

@jacka ....radšej nepripomínaj robotu ☹ ☹ ☹ ☹ .......na tejto materskej je mi fakt dobre 🙂 🙂 🙂 ...........a keď si pomyslím čo všetko ma čaká 😝 😝 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ..ale čo už nejako vydržíme 😉 ........kedy idete na to krčné?

leninka75
9. máj 2013

@jacka ..ahaaaaaa tak už ste asi išli 😉 ...............

katka1819
9. máj 2013

čafte 😀 😎 😀

utka
9. máj 2013

Ahojte...
Dnes som bola zase u zubníka...dal mi vložku, tak pevne verím, že mi tam vydrží a už to bude OK.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre