Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. máj 2013

dobrú nocku..... 😵 😵 😵

utka
10. máj 2013

@jacka Viki to má podľa mňa tými večnými sopľami a alergiou...preto je taká tá mandľa akoby zdurená, zväčšená...

katka1819
10. máj 2013

Ahoj babule tak ja sa tu cez deň ani nedostanem 😅 no nie je kedy 😉 mám tu opäť na víkend bráchovho synčeka Ľubka má 6 rokov ,môj Peťko 7 rokov a malý Matulo 1,5 roka tak sa nenudím 😀 Tý dvaja starší keď sa dajú dokopy to je iné rošambo 😝 Mám koláčik rebarborový v trúbe na zajtra 🙂 ráno padne za obeť 😀 a ešte to všetko okúpkam,napapaný sú ,uložím spať a HOTOVO som K O 🙂 a to ma manželík ešte očakáva na masáž ...chrbátika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 papa zajtra ...kuknem ak bude kedy 😉

leninka75
11. máj 2013

ranecko!.....
@jacka.......drz sa moja, nech ste rychlo spat!!!!!
@utka...vy mate ake vikendove plany?.....

@katka1819 ......ako?....zvladla si este aj masage?....

....mna uz od rana brucho boli z toho stretka......

utka
11. máj 2013

Ahojteee...
@leninka75 tentokrat ziadne plany nemame...jaaaj,to dnes mate to stretko?Tak sa dobre zabav.
@jacka Ty sa lam zberas?

katka1819
11. máj 2013

ahoooooooooooj 😉
@leninka75 ha som zaspala ako šípková Kačenka 😀

katka1819
11. máj 2013

dnes mi Matúško pomáhal 😀

utka
11. máj 2013

@katka1819 No pekneeeee...veľký pomocník... 😀

letty86
11. máj 2013

ahojte 😉
@jacka
@utka
@leninka75 dakujeme 😵 😵 😵 😵 😉 ste milé a pozorné 😵
boli sme od nedele do stredy u svokry, vikus mala extra prdlzený víkend 😎
matulko si však v nedelu tak nestastne privrel palcek do kovových dverí, ktoré má svokruša vonku, že sme hned bezali na pohotovost ☹ ☹ privrel si ukazováčik,nechtík rozmliazdený ☹ už sme sa báli, či mu ten článoček vobec dajú dokopy....ale nastastie, zašili mu to a malo by to byť o.k....no hrozný zážitok ☹ ☹

utka
11. máj 2013

@letty86 júúúj, to mi je ľúto. Chúďatko malé. A čo robil?

letty86
11. máj 2013

@utka vlozil tam prstík...otvoril tie dvere, ktoré sú na foto a vlozil prstík....tá cast, ktorá tie dvere drži...tam bol ešte taký háčik, alebo ako o nazvať, muž ho potom hned zrezal ☹ ...takze sú tažké...to bola len sekunda ☹ ....ináč na foto je vikus

utka
11. máj 2013

@letty86 aha...no muselo ho to riadne bolieť ☹

letty86
11. máj 2013

@utka ☹ ale sitie zvládal statočne....ja som tam ani nesla...dnu...len svokrusa a manzel...teraz chodíme na prevezy, tak to si tiez poplačká, ked mu dáva obväz dole ☹

utka
11. máj 2013

@letty86 ach jo...ešteže to tak dopadlo, aj keď bolestne, ale celkom dobre...

katka1819
12. máj 2013

@letty86 no drobec si užil bolesti 😒 aj môj Peťko si dal v zlej chvíli prst do dverí a som mu ho privrzla 😔 a tiež to mal hrozné až teraz to už je dobré 3 mesiace, to má už celkom pekné...celý nechtík a žiadne modriny a krvné zrazeniny... a to bolo plaču a bolesti tiež...som to koza skúšala len tak trochu si pritlačiť ten prst medzi dvere a zárubňu zo zvedavosti ako to muselo bolieť 😅 ale hneď som si to rozmyslela keď som zacítila prvú slabú bolesť 😔 takže verím že to muselo byť strašné,mne sa to ako malej nikdy nestalo... Tak veľa trpezlivosti maminka ... ten plač je oprávnený ...chúďa drobec ... a čo Vám na to dali ? my sme len máčali v repíku a natierali framykoinom ..a ktorá rúčka ? Peťko ešte aj tak dobre že na ľavej to mal...takže pravou mohol aj kresliť,papkať a hlavne myšku na PC ovládať 😉 keď je pravák

katka1819
12. máj 2013

inak dobréééééééé ránko 😉 dnes majú naše kočeny dvojičky bráchove 1 sv.príjimanie 🙂 tak ideme celá rodinka kuknúť ich do Žiliny (lebo tam teraz bývajú s mamou 😝)

utka
12. máj 2013

Ahojte...ja od rána vyváram...vyprážam rezne a žraloka, aby si mohol Viki vziať zajtra na cestu papať...Už sa mi nič nechceeeee...
Ja som minule Vikimu do dverí na aute privrela, ale našťastie slabo, nič tam nemal a vraj ho to ani nebolelo...

denisenko
12. máj 2013

ahojte maminky.... 😉 ....už sme doma z výletu....dobre bolo... 😉 ..ak stihnem, trošku počítam.... 😉

utka
12. máj 2013

@denisenko vitaj.
@jacka, ty si kde stratená?

utka
12. máj 2013

Ja som úplne zabudla...takže MAMINKY prajem nám všetko dobré k dnešnému sviatku...
Ináč dnes som bola na zubnej pohotovosti 😝...

denisenko
13. máj 2013

dobré rááánko.... 😉

denisenko
13. máj 2013

@letty86 chudatko maličké...mu to šili????....skoré uzdravenie, fúkam boľačku takto na diaľku.....cmuk drobček...

denisenko
13. máj 2013

@utka na pohotovosti???...sa ti to zhoršilo???..Viki šiel už na ten výlet???

denisenko
13. máj 2013

@leninka75 ako bolo???....daj aj dokumentáciu.... 😉 😉 😉
@jacka soplíky?....my už tretí týžden, a ked sme boli u našich tak sa mu to tak zhoršilo....oči ako angorák, z nosa len tieklo....som si istá, že je alergik 😝 😝 😝 😝 ...budem musieť požiadať o pretestovanie..... 😝 😝 😝 😝 ...aký ste mali víkend?

jacka
13. máj 2013

ahojte...........

@letty86 juj ste si užili..... 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ..................muselo ho to riadne bolieť.......zlatíčko...............tak nech sa mu to rýchlo zahojí 🙂

@utka nie som stratená.........nejak ma chytá depka......

@denisenko a vy ste už boli na testoch?................................ani sa nepýtaj....... 🤐

žienky neviete aká dlhá záruka je na plombu?.........Maťkovi vypadala a robila mu je niekedy v novembri.....tak teraz neviem či ísť za nou nech to riadne urobí......alebo brať kartu a ísť za druhou.... 😠 😠 ...........dakujem 🙂

jacka
13. máj 2013

@leninka75 pochvál sa........ 🙂 🙂 ...............či ešte dospávaš? 😵 😵 😵 🙂

leninka75
13. máj 2013

ránečko!!!....

@katka1819 ..ako bolo na prijímaní??.... 🙂 ..............Matúško je teda číslo!! 😀 😀 😀 .......inak neviem ako si reagovala, ale ja by som teda riadne zúrila 😅 😅 😔 😔

@utka..čo tvoj zub??..... 😕

@letty86..juj zlatíčko malé!! ☹..dúfam, že sa mu to rýchlo zahojí!!! 🙂...Viki sa riadne vytešovala na hojcke!!! 😀 😀 😀 .....aká bola oslava?.....čo dostala Viki??... 😉 😉 😉

@denisenko ....no čavčany!!! 🙂..oddýchla si si?....Simko to ako zvládol??....a neskúsila si dať Niskovi niečo volnopredajné pre alergikov??.....jaaaj moja dokumentácia ☹ ☹ ...možno bude keď spolužiaci dajú foto 😉 😉 😉 ......

@jacka..už si vydenzifikovala??? 😉 😉 😉 ...ako si to prežila??....sú aj nejaké pikošky???

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..si ma predbehla 😉 😉 😉 ............aale čoby dospávať 🙂 🙂 ..pekne o desiatej prišiel pre mňa Majko 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

.......ale poviem vám najväčšiu pikošku zo stretka...ešte, že som tam sedela.......jedna spolužiačka, tiché dievča, kočka, super postavička, decentne nahodená, tipovala som ju na nejakú manažérku, alebo právničku.....hovorili sme o sebe....bola na rade......a zabila to hneď prvou vetou: "tak ja pracujem v erotickej oblasti" 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😲 😲 😲..........neskôr som s ňou hovorila, tak vlastne robila aj v bordeli a teraz funguje ako luxusná eskortka hlavne v zahraničí..........nikdy by som to do nej nepovedala 😔...z toho čo sme sa spolu bavili som pochopila, že ju to baví..len hneď ma napadla ďalšia otázka, že čo bude robiť keď už na tú prácu bude príliš stará???:... 😨 😨 😨

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..myslím, že to by sa ešte dalo vyreklamovať...... 🙂

denisenko
13. máj 2013

@jacka ...Nisko bol pred takmer 3-mi rokmi...nezistili mu nič, testovali asi 40 položiek, ale alergik je, pretože mu to v krvi vyhadzuje stále..... 😖 ....na plombu?...neviem...3 alebo 6 mesiacov????? 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre