Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. júl 2009

leni má klímu 😉 inak tu už nie som 😀

no však to by bolo leni,keby s každý rok dostávala nejaký velký darček 🙂 ..to by si musela byť dokonalá manželka 🙂 😉

aninka29
6. júl 2009

napíš že nie si 😀 😀 😀

leninka75
6. júl 2009

nie sóóóóóm 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ....................to len môj muž je " rudý gentleman" 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. júl 2009

babuľky idem het!!!...........tu sa nedá žiť 😝 😝 😝 .........pa, pa 🙂

jacka
6. júl 2009

leni páááá......veru máš gentemana.....ja som kvietok dostala..ehm.....ani nepamätám 😝

jacka
6. júl 2009

hlaven že hlásili ochladenie a vonku je hic 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

aninka29
6. júl 2009

fúúúúúúúúúú, leni odľahlo mi 😀 😀 😀

aj moj je niekedy gantleman 😉 ale len niekedy 😀

jacka,určite aj tvoj 😉

pa pa leni 🙂 🙂

a kde je utka??????????????????? 😖
a deni???????????????????????? 😖
a ostatné mamuľky,kde ste???????????????? 😖
ja už ani neviem kto to je bubba 😖 😉

denisenko
6. júl 2009

hallo, hlasime príchod, dnes sme mali školku na plný uvazok, tak sme nemohli. denisko mal ráno polhodinovú ceremoniu, ešte plakal ked som odišla, čo už. zvyká si... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ život je tvrdý, ževšak 😀 😀 😀 😀
ale lepšie teraz, ako potom zvykať si v 2O-tke na iný svet ako mama....... 😀 😀
jacka, aj nám sa ochladilo, ráno bolo len 15 a terz zas 34!!!
:- 😝 😝 😝 😝 ja sa z toho picnu!
ani, dokedy máš tu autoškolu?stíhaš 😀 ?

denisenko
6. júl 2009

😀 😀 leni, si musela fakt posluchať 😀 😀 😀 moj by určite zabudol, ešte že nemá na čo ha ha 😀 😀

utka
6. júl 2009

Ahojte. Nestíham 😉.
Neskoro sme vstali, potom upratovanie a ihrisko...
teraz je u nás búrka, dážď, ale aspoň čerstvý vzduch 😅 ...

jacka
6. júl 2009

ahojte....utka a deni.... 🙂

tu už zašlo slnko tak sa dá dýchat.....

musím ist Matko ma volá zo stanu vraj sa tam mám ist 😝

utka
6. júl 2009

No u nás sa prehnali asi tri búrky a stále prší...ani von sme poobede nemohli ísť ☹

aninka29
6. júl 2009

ahojky 🙂
ja nevládzem 😝 .......začalo pred chvilou pršať a na mňa prišiel taký útlm,že spím na nohách 😝 ...........ale už aj liať prestalo......a to som sa tešila, že poprší celú noc 😝
bola som so Simkou na ihrisku.......hodina kým sme došli domov 😠 pri každom kamienku sme stáli 😝

deni školu stíham "eltété" 😀 ..........dúfam, že neporodím do skúšok 😝 mali by byť koncom júla 😉

utka
6. júl 2009

aninka, tak už len oddychuj moja 😉

aninka29
6. júl 2009

už budem utka 🙂 ........idem uložiť Simku do pelechu 😉 a pojdem sa sprchnúť......už som mohla byť dávno,ale poslala som prvého manžu a ten je tam celú večnosť 😠

denisenko
6. júl 2009

ani, tak to si iná stíhačka..... 😀
utka, nám sa tu zas zdvihol vietor a prišlo čierno, ale len pár kvapiek,.....všade naokolo padajú krupy, jablkári nadávajú a my.......sdobre sa modlia, až moc...... 😀 😀 😀
a asi pojdeme na SK, tak sa začnem vytešovať.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
6. júl 2009

denisenko, ostaň ty len tam, kde si. Tu je to už o držku. Každý deň dážď ☹

denisenko
6. júl 2009

tak mi budeme radi, ale aj tak až koncom mesiaca, aj to len ak to výjde. a u babky v Topolcanoch vraj tolko neprší, no neviem, ale tešiť sa možeme, že? 😉 😉 😉 😉

utka
6. júl 2009

A na koľko prídete domov???

denisenko
6. júl 2009

asi až na týžden 😀 😀 😀 😀

jacka
6. júl 2009

😕 😕 😕 😕

denisenko
6. júl 2009

jacka, to je pre koho? ☹

aninka29
6. júl 2009

žienky detičky už spinkajú?? 😉 .....moja už chrapká 🙂 🙂 😵 ..ja som už tiež čistučká,ešte by to chcelo niečo fajnučké do bruška a možem ísť do hajan 😵

idem niečo vyhrabať 😉

jacka?????????????

aninka29
6. júl 2009

aha tu si 🙂 oukej 😵

jacka
6. júl 2009

deni..len prídi budeš rada ked pojdeš preč..fakt tu leje každy den 🙂

jacka
6. júl 2009

deni pre všetky.....že tu aj niekto píše 😀

aninka29
6. júl 2009

deni a ako pricestujete???????????lietadlom alebo autom????????????ako dlho trvá cesta??????????? 😉 ......sa pýtam informatívne,keď sa náhodou budem chcieť k tebe vnútiť na dovču 😀 😉

denisenko
6. júl 2009

ani, tak skoro? denisko už spí, aj ked dnes išiel neskor do postele, lebo vstal o pol piatej poobede 😀 😀 😀 😀
ale také fialové kruhy pod očkami má..... no v školke nespia, tak je zlikvidovaný ☹ ☹ ☹ ☹

aninka29
6. júl 2009

deni ale na východe neleje každý deň 😉

jacka
6. júl 2009

náhodou sme aj my spali dnes poobed..sám sa pýtal...neverila som ušiam..pospinkal si hodku ...a teraz o 20 už bol v ríši snov 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre