Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
30. máj 2013
ahojte..............

nooo dnes to fakt vyzerá vonku fajnovo 😃 😃 😃 😃 ...................mám pocit akoby bolo už Medarda.......každy den prší....neviem akého smaila dať ]-( 😞 :-| :-S 🙂 😉 :-S 😃 😃 😃
denisenko
30. máj 2013
@katka1819 a čo je u vás tak veselo??? =-) :-N
@jacka ja dávam na dnes zatiaľ :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p

leje akoby to bolo treba.... :-p :-p :-p :-p ešteže Petrík bol tu nablízku a zobral Niska do školy...nemusela som sa trepať ja....a Simonko si skočil šípku z gauča...jasné, že z tej najvyššej strany.... |-| |-| |-| |-| |-| dúfam, že smola na tento den je už vyčerpaná..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
30. máj 2013
@denisenko vidíš na ten som zabudla 😃 😃 😃 ............................aj sa mu niečo stalo?.........................ja som tiež rada že ráno chodí muž.... 😉
denisenko
30. máj 2013
@jacka ....no...stalo...má červené čelo...ale bez hrče, takže asi len šuchol a nespadol na hlavu...dúúúfam.... :-S :-S :-S
...ozaj, ako záhrada???....ked bude takto liať, asi mi vyhnije celá cibuľa...sa na to možem.... :-S :-S :-S
jacka
30. máj 2013
@denisenko .....ešte že nič horšie mu nie.....žeby začal používať rúčky pri padaní?? x-) x-) 😉
záhrada??................sa ani nepýtaj 😢 😢 😢 😢 .......cibula polámaná od kurpov......paradajky žlté listy odpadávaju ......paprika....deravé listy .......ani hrášku a mrkvičke sa nechce rásť.................................ale zato čomu sa darí je burina ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vy ako?dufam že aspon vy lepšie
denisenko
30. máj 2013
@jacka ...lepšie??...no...papriku a paradajky mám pod foliou, takže to by malo byť ok....ale šalát mi asi zjedli slimáky...mrkva a hrášok sa za týžden ani nepohli..... |-| |-| |-| ..a kukurica ešte ani nos nevystrčila..... 😃 😃 😃 ale zato jahody z minulého roka, čo boli na balkone, sú v záhrade a tým sa darí.....a máme aj malé egreše, bohato osypané ríbezle a všetky kvietky od svokry rastú ako huby po daždi..... 😃 😃 😃 😃 asi z toho spravím len kvetinkovú záhradku..... 😃 😃 😃 😃
jacka
30. máj 2013
@denisenko to máš super že ich máš schované......prídem na zber 😃 😃 😃 ....................teplo treba ako soli.....nielen pre záhradku 😉 🙂 😎 😎 .....................................jahodky lubim....... 😉 ..................aspon že tým kvetom sa darí 😃 😃 😃 😃 ...............................už neleje....len prší ....... 🙂 žeby na dnes už stačilo 🙂 🙂
leninka75
30. máj 2013
ahojte!! :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
30. máj 2013
@leninka75 =-) =-) =-) čo tak stručne a smutne?????
@jacka len prší???.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
30. máj 2013
....hmmm..polievočka dovarená...ešte spravím neskor špagety a hotovo.... 😉 škoda len, že niekto dneska odmieta spať...... ]-( ]-( ]-( ...zas to žehlenie musí počkať.... 😃 😃 😃 😃
jacka
30. máj 2013
@denisenko asi sa napálila na počasie :-N
no len prší.........v noci burka ráno lialo.......takže ten dážd je s toho najlepší 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aku polievočku si varila a na špagety dáš čo?.........a ten včerajší obedík ako chutil?......................ja som si večer požehlila.....slniečko to trochu vysušilo a vietor vyfukal.. 😃 😃
jacka
30. máj 2013
@leninka75 daj niečo x-) x-)
leninka75
30. máj 2013
@jacka 😞 😞 ]-( ]-( ]-( :-S :-S :-S :-S
leninka75
30. máj 2013
....jaaj moje zlaté odbieham ku hrncom :-p ......
denisenko
30. máj 2013
@jacka ...polievka...našla som zvyšok hrášku, miešanú fazuľu a soju...tak som to dala dokopy a uvarila.... 😉 špagety...klasika....omáčka z konzervy.... 😃 😃 😃 😃 ...Deniskova špecialita... 😃 😃 😃 ...včerajšok???.....jááááj...to zas bolo obžerstvo...ale dala som tam aj slaninku a klobásku, tak sme sa zalizovali až vieš kde..... 😃 😃 😃 😃 😃 ...ved nech sa mi pod tým kotlom riadne kúri, no nie???? 😃 😃 😃 😃 vy čo máte????...aj by som nejaký koláčik, len neviem....či sa mi chce.... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
30. máj 2013
@leninka75 ...čo máte dobré?
leninka75
30. máj 2013
@denisenko ...si užívaš jedlo keď to máš oficiálne prikázané!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ......my máme zeleninovú polievku a halušky 😉 😉 😉 ..krpatej som urobila len také holé s cukrom lebo nechce bryndzu ]-( ]-( ]-( ....
leninka75
30. máj 2013
..som čítala čo ste večera ešte písali a rozmýšľam, že načo zuzana chcela tip na zemiakové jedlo keď aj tak urobila niečo úplne iné :-N :-N :-N :-N :-N :-N ....
jacka
30. máj 2013
@denisenko rýchly obed:............... 🙂 🙂 ..............nerada varím každy den 😃 😃 ...............verím verím ....to polienko sa tam teraz zíde 😃 😃 😃 😃 .............................koláčik by som aj ja jedla.....len sa mi nič nechce........................ale že fakt nič 😃 😃

tu je záhrada :-p
jacka
30. máj 2013
@leninka75 =-) =-) =-) =-) =-) :-N
leninka75
30. máj 2013
@jacka ..najkrajšiu máš v záhrade trávu 😉 😉 😉 😉 😉 .........hrozné...babreš sa s tým a potom to zostane takéto :-p 😞 😞 ........keby už chcelo zostať pekne, teplúčko 🙂 🙂 🙂 ....ešte by z toho voľačo bolo......
denisenko
30. máj 2013
@jacka .....kúpalisko..... :-p :-p :-p :-p
leninka75
30. máj 2013
@denisenko ..ako armani?? 🙂 🙂 😉 😉 ...už sa udomácnil??:..
jacka
30. máj 2013
@denisenko bahenný kupel :-p :-p ..........ale kupalisko by som už brala 🙂 🙂
@leninka75 že :-p 😃 😃 😃 😃 aj burine sa darí ]-( 😃 ..........,.,to vieš ked stále leje ]-( ]-(
denisenko
30. máj 2013
@jacka my máme bahenný kúpel na dvore..... 😃 😃 😃 😃 keby aj zelenina tak rástla, ako tá burina....lej, rastie....sucho je, rastie..... 😃 😃 😃 :-p ...Armani???.....ten už je tu doma....chodí mravkajúci pýtať do kuchyne salámu..... 😃 😃 😃 😃 ale inak býva zavretý...alebo na balkone.....voľno po byte môže len ked Simčo spí.....
denisenko
30. máj 2013
@leninka75 ...idú vaši prváčikovia na výlet na konci roka??? =-)
jacka
30. máj 2013
@denisenko ideš piecť nejaký koláč?.....žeby som sa trochu aj ja pohla 😃 😃 😃
jacka
30. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 .......sa aj vy máte...kupele 😃 😃 😃 😃 😃 ............................presne ako píšeš......za každého počasie...keby mohla tak aj v zime sa ukáže :-p :-p 😉 ....................................takže na salámku.......... 😃 😃 😃 dobre naučený.......tak to je viac na balkone že 😃 😃 😉
denisenko
30. máj 2013
@jacka ...kašlem na to...nejdem.....lenivá som.......počkám, kým prestane pršať, skočím do obchodu a asi urobím ten nepečený,čo som robila v piatok.....ani som z neho neochutnala, to som robila mamine, takže spravím aj pre nás.... 😉 ak sa vykotkodákam do obchodu..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
30. máj 2013
@jacka ...na salámku...hlavne že ti povedia, že on len granule.... 😃 😃 😃 😃 ..naučím na kuchynskú stravu raz dva.... 😃 😃 😃 😃 ....balkon inak moc nemusí.....on je čisto "byťák"...ale zvykne si.....mame sa neodporuje..... 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli