Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. máj 2013

Ahojte...
Dnes som bola na dia, výsledky OK. Chlapi ráno zaspali, ale Viki aj tak zostal doma, lebo sa necítil dobre. Má sopliská a trochu kašle. Dnes ani plávanie nehrozí. Však sa ani nečudujem, však počasie je pod psa 😝 .
Zajtra majú tiež športový deň, učia sa prvé dve hodiny. A majú aj súboj v Peonzovaní...a v pondelok idú o deviatej zase do kina. No super škola.
@leninka75 pôvodne som chcela niečo bezmäsité, ale hlavne som chcela jedlo so zemiakmi. A zemiaky som varila k tomuto mäsku...

jacka
30. máj 2013

ako sa mi darí 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@utka to je fajn že máte takú školu......ja mám nevry s tej MAťkovej.......vraj v každej tr. cigán..... 😠 😠

jacka
30. máj 2013

@utka ....zajtra ho dáš do školy?

utka
30. máj 2013

@jacka my nemáme ani jedného, našťastie...ale majú tam takého zlého chlapca, všetkých bije. Kvôli nemu má Viki aj tú poznámku. Dúfam, že s ním niečo budú robiť a bud. rok nebude s nimi v triede. Už aj učka je z neho na nervy. Zajtra do školy pôjde, však mámpocit, že dnes to na muža len hral...neviem 😕

jacka
30. máj 2013

@utka zajtra idete do zv?...........................................sa mu asi nechcelo do školy.................. 🙂 .............jedno horšie ako druhé..... 😝 ........dúfam že v triede mať nič také nebudu......................................jááj muž chce na nejaké veterány vo Zv.... 😕 😕

utka
30. máj 2013

@jacka chceme ísť, ale ešte nevieme...Peťo asi bude musieť ísť do roboty vraj...Ale čo sa týka Vikiho, tak kvôli nemu by sme aj mohli. A aké veterány, kde???

utka
30. máj 2013

@jacka tak to s tým chladným letom si ma teda nepotešila ☹...

denisenko
30. máj 2013

mamky....poslala som Niska do obchodu...o ulicu nižšie.....no som zvedavá, či nakúpi..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@jacka ....ved Ty máš doma hubovú farmu...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@utka Peonzovaní????...to čo je???? 😕 😕 😕 😕

denisenko
30. máj 2013

@jacka .....ja tú predpoved radšej nečítam....nechcem si pokaziť tento krásny upršaný den..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....už sme sa boli so Simonkom vyčvachtať v kaliužiach....... 😀 😀 😀 ale zdá sa mi, že ho to trošku ukľudnilo.... 😉 😉 😉

jacka
30. máj 2013

@denisenko ako Denisko??? 🙂

utka
30. máj 2013

@denisenko nájdi si cez google, čo je Peonza. Je to taká somarinka, natáča sa na to taký motúz a hádže sa to. Musí sa to točiť na hrote. Sú tam rúzne triky a finty. Viki sa to ešte len učí. A vraj príde aj nejaký carlos-zakladateľ toho všetkého...

jacka
30. máj 2013

@denisenko tu konečne prestalo pršať..............zas to vyzerá zlubne 😀 😀 ................................upršaný ?..krásny? 😀 😀 😀 srandistka 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@jacka ...ešte neprišiel....som zvedavá, kam šiel..... 😕 😕 😕 😕

utka
30. máj 2013

@denisenko tak to som aj ja zvedavá, ako Nisko nakúpi. Šikovníček to je!

jacka
30. máj 2013

@denisenko farma farma ....len nejedlá 😝 😀 😀 škoda 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

...mna z toho mojho decka raz trafí šľak...vyzerám ho z okna a jeho nikdy....a mladý pán si sedí u starkej pred telkou..... 😠 😠 😠 😠 😠 ...vrátil sa už dávno, len že vianočku nemali, tak ostal u starkej...pečie koláč..... 😠 😠 😠 😠

utka
30. máj 2013

@denisenko no super! Tak však načo oznámiť, že už je doma...a to, že maminka už má nervy ho zdá sa vôbec netrápi 😝

denisenko
30. máj 2013

@utka ....a pritom dobre vie, že som mu povedala, že ked ho dlho nebude, budem volať policajtov.... 😀 😀 😀 😀 ...salámista...... 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ja z neho nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................tak predsa budeš mať koláčik 😵 😵

denisenko
30. máj 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 a bez pečenia.... 😀 😀 😀 😀 ....ale už mám aj ingrediencie na banánovú striešku, tak si večer urobím.....bude na MDD 😉

denisenko
30. máj 2013

....ja už idem.....Simonko poutieral banánovú pusu do včera vypratého paplona...suší sa.... 😖 😖 😖 😖

jacka
30. máj 2013

@denisenko sa máš 😀 😀 😀 .........máš veselo...... 🙂 🙂

utka
30. máj 2013

@denisenko asi si myslel, že si ho videla, kedy prišiel.
Viki kázal starkej urobiť smotanovo-pišškótovú tortu na MDD. Ale ak nepôjdeme nikam, urobím mu ju ja.

jacka
30. máj 2013

mna šibne.....čítam tu......možem jesť jahody ked som tehotná.................. 😠 😠 😠 😠 to sú už fakt niektoré vadné alebo sa len robia 😠 😠

jacka
30. máj 2013

@utka neviem kde sú veteráni........ked príde sa popýtam........................kedy budeš vedieť či idete?

denisenko
30. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre