Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2013

@leninka75 beriem za slovo 😵 😵 😵 ...kedy a kde? 😀 😀 ...možme aj s kiahnami a kašlom? 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2013

@leninka75 repíková...............si nepočula len rev že je špinavá voda a on tam nebude???..............tak rýchlo harmanček ani to sa mu nepáčilo tak som tam šupla aj Maťka a potom nechcel von 😠 😠 ................................vy ako?....dáš foto koláčika či ako???

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..fernetík čaká!!! 😵 😵 😵 😵 😵 .............jasné prídite so všetkým 😀 😀 😀 .......kiahne berieme a kašel zaženieme 😉 .......

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..to robila prvé dva kúpele aj Laurinka, že ona nejde do takej špinavej a "pdlavej" (smradlavej) vody 😀 😀 😀 😀 😀 ..............ale tiež vošla Lilka a bahnila sa, že v čajíku 😀 😀 😀 ..tak potom aj Laurinka 😉 .........my sa tak kúpeme každú sobotu v bylinkách 🙂 ...Maťko zatiaľ nič??

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..a foto bude trošku neskôr 😉

utka
4. jún 2013

Ahojteeee...
@leninka75 všetko najlepšie k meninkám 😉! Vy to máte teraz nejako nahusto 🙂 .
@jacka u vás 😎 ? Tu od rána lialo...teraz prestalo, ale je len 10 stupňov.

leninka75
4. jún 2013

@utka ....mám taký pocit, že až moc husto 😝 😀 😀 😀 .......zaklincujeme to v nedeľu mužovou 40-tkou 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. jún 2013

@utka ..vy ste prečo boli vtedy s kiahňami v nemocke??...dobre si pamätám, že ste boli?...či som si to s niekym pomýlila? 😕 😕 😕

utka
4. jún 2013

@leninka75 tak to máte v nedeľu ako zaltý klinec programu 😉. Supeeeer!
Hej, my sme boli v nemocke. Viki mal kiahne aj v očiach, čo je vraj nebezpečné a mal dlho vysoké teploty. Tak preto.

leninka75
4. jún 2013

@utka ....aj mu niečo dávali do očiek?......kedy ty máš vlastne presne termín??.....

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..včera večer som urobila ten sirup, fľaše som zabalila do riadnej larisy a ešte stále sú teplé 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ........idem ešte uroiť ten šumák 🙂

jacka
4. jún 2013

@leninka75 ........ved uvidím ako bude dnes vrešťať..... 🙂 ...................dufam že bazička bude chutiť 🙂 .........iné ani nepíš 😀 😀 😉 .................ja to nechávam aj dlhšie.......ako sa mi chce 😀 😀 ...v mojej lenivosti 😀 😀 😀 😀

@utka 23 st a 😎 😎 😎 ..................fuj velmi teplo 😝 .......

leninka75
4. jún 2013

@jacka ...určite bude chutiť 😵 😵 😵 ......ja mám také rada 😵 😵 ..aj žihľavový sirup 😵 😵 😵 ..fakt máte tak teplúčko?? 🙂 🙂 🙂 ...škoda, že aj ku nám nepríde ☹ ☹

jacka
4. jún 2013

@leninka75 ten žihlavovy je dobrý?....aký má farbu?......ako chutí?.............žeby som aj ja skusila 🙂 ...........................................neviem či je dobré takéto teplo.........až dusno.... 😝 ..........................pošlem či príde ..........tak príde 🙂

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..taký bledúčko žltý...a kyselkavý lebo tiež tam ide kys. citrónová a aj žihľavu tam cítiť, ale jemne 😉 .......vidíš to na búrku u vás keď je tak dusno?......

jacka
4. jún 2013

@leninka75 tak hod receptík prosím prosím... 😵 😵 vyskušam.......................................neviem či burka........aspon zatial nie......ale nemusí 😝

leninka75
4. jún 2013

@jacka ....umyť 20 stebiel žihľavy a dať do pohára, zaliať 2 litrami studenej prevarenej vody, pridať 1 kys. citrónovú, zamiešať a nechať stáť 24 hod., potom precediť, pridať 2 kg cukru a rozmiešať, skladovať v chlade.... 🙂 🙂 🙂
........vyskúšaj a uvidíš.... 😉........

jacka
4. jún 2013

@leninka75 to je skoro ako na bazu................no a kolko tej kyseliny?...............a nevariť???

leninka75
4. jún 2013

@jacka ...a vieš, že ako som to dopísala som začala rozmýšľať nad tou kyselinou?? 🙂 .......ja som tuším dávala celé balenie 100 g.....ale asi by stačilo ako do bazy 70 g.......nie tento sa nevarí.....nie je ho veľa z tej dávky a u nás dlho nevydrží, rýchlo sa vypije, takže sa nestihne pokaziť 😵 😵 😵

jacka
4. jún 2013

@leninka75 vyskušam..... 🙂 ......uvidím ako im bude chutiť.... 😉

jacka
4. jún 2013

ako krááááááááásne vonku teplúčko a my tu kysneme ako knedle 😝 😝 😝 ....................hádam pojdem aspon na chvilu na dvor.... 😅

utka
4. jún 2013

@leninka75 vieš, že už si ani nepamätám, či mu niečo dávali do očiek. Tuším nie, len do pusy tabl. Nizoral, lieky proti teplote a kúpeľ v hypermangáne. Ten žihľavový asi aj ja vyskúšam. len nemám fľaše ☹.
@jacka už je aj u nás 😎 a teplejšie...Ale 23 nieeee...

leninka75
4. jún 2013

.....ja sa s vami nehrám 😝...u nás už aj zasa pršííííííííí ☹ ☹ 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖

leninka75
4. jún 2013

@utka ..že Nizoral 😅 ..mňa hneď napadol šampón proti lupinám 😀 😀 😀 ...... a tie fľaše 😉 ....tehotná netehotná musíš začať piť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............

leninka75
4. jún 2013

@jacka ..aj Peťka si zobrala von?......ako tie kiahne v pusinke, nebolí ho to??......

jacka
4. jún 2013

@leninka75 ale hráš 😵 😵 ...bola na chvilu je tam teplejšie ako dnu........slnko nebolo......chvilu sme posedeli....potom sme šli do auta............a dnu-................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. jún 2013

@leninka75 to aj mne hneď napadlo, keď som počula, že Nizoral. Kázala som mužovi, nech donesie z roboty sklenené fľaše. Tam pijú minerálky z takých.
U nás sa už tiež zase oblačí... 😠

jacka
4. jún 2013

toto poobedie stojí čas 😝 😝

@utka aj u nás..................ale zatial teplo 🙂

utka
4. jún 2013

@jacka tu keby nefúkalo, tak by bolo tiež celkom teplo...

jacka
4. jún 2013

🙂 😉 😎 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre