Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
7. jún 2013
@jacka ani z iných keksíkov-bezlepkových?
jacka
7. jún 2013
@utka jedny Bebe bezlepkové 140g. stoje skoro 3 e.......to ja nedám........a ešte ak to nebudu jesť ... 😞 😞 😞
denisenko
7. jún 2013
@jacka ...oj, moja...ťažká otázka.....ale Petríkov komentár, potom ako prišiel po 14 hodinách z práce, nevyspatý a letel s nami....: s vami sa človek nenudí........ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a ešte jeden, ale doktorkin pri odchode:...nebojte sa, on z toho vyrastie...... 😃 😃 😃 😃 😃 človek má hned lepší den, že???? 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. jún 2013
@utka on máličko pije, preto ho to tak drapne.... |-| |-| |-|
jacka
7. jún 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale ten kometár na vás sedí 😃 😃 😃 😃 😃 srandisti ste 😃 😃 😃 😃 ...............................aj ten dr. komentár mi pripomenul.....ked sme boli s Peťkom...nebojte nebude večne grckať 😃 😃 :-p ............................fajn že máš dobrú náladu x-) x-) ......a ako je Simonkovi?...
jacka
7. jún 2013
@denisenko ja som dávla Peťkovi cez odmerku piť také čo su v tých tekutých liekoch....dobrovone nasilu......ked málo pil.... |-|
denisenko
7. jún 2013
@jacka ....teraz spinká...ale v noci spal a ráno vstal akoby sa nič nedialo.... 🙂 klop,klop,klop..... 🙂 ...niekedy by som sa radšej veru nudila..... :-p :-p :-p :-p :-p ...skúšala som kedysi nasilu, ale to bolo viac škody...takto z fľaše vypije aspon čosi, aj plienky má pekne počúrané, takže až taký dehydrovaný nie je....len za normálnych okolností mu to asi stačí, ale pri teplotách sa s tým organizmus nevie vysporiadať...... 😞
utka
7. jún 2013
@jacka no aj tento koláčik bol dosť drahý-tie čokolády...
@denisenko tak to nie je dobre, keď málo pije. Hlavne pri horúčkach... 😞
denisenko
7. jún 2013
@utka ...ved to..lenže ho nedonútiš.... :-S :-S :-S :-S
utka
7. jún 2013
Ani nejaký džúsik alebo neviem, čo deťom chutí???
jacka
7. jún 2013
@denisenko každu chvilu po trošku ...neboj nevypluje všetko x-) 😉 ......................neboj nič ....ked bude velký budete na to s usmevom spomínať 😉 😉 😉..................................ale verím ti radšej sa nudiť ako takto stresovať :-|

@utka ak si predstav čoby to mna vyšlo :-p :-p :-p ............aspon bol dobrý?
denisenko
7. jún 2013
@utka on vypije len sirupovú vodu..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p ani čaj, ani čistú vodu, nič......a mlieko...
denisenko
7. jún 2013
@jacka ...to by si sa čudovala, čo všetko sa dá vypľuť....ja s ním bojujem 3x denne s ATB v striekačke...všetko ostatné dostáva v čípkoch....
utka
7. jún 2013
@jacka včera som ochutnala, je fajný, ale berieme ho so sebou do ZV.
@denisenko tak aspoň niečo vypije...
denisenko
7. jún 2013
..no nič, idem niečo aj robiť...ostal mi tu bordel ešte zo včera...... 😃 😃 😃 😃 😃 a aspon pol prasiatka upiecť, lebo tie stresy sa hned ukázali na váhe......tak dobrú chuť..... 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
7. jún 2013
@denisenko veru len sa napapaj..... x-) x-) x-) x-) .........včera si asi tomu vela nedala 🙂 .....................ako ideš piecť mäsko?
jacka
7. jún 2013
@denisenko no vidíš bordel ťa pekne počkal 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. jún 2013
@jacka ..bordel je vždy to, čo počká...... 😃 😃 😃 😃 ...mäsko mám v páci nachystané na grilovanie, tak som rebrá a líčka strčila do rúry.... x-) x-) x-) x-) ...slinky moje..... :-p :-p :-p takýto jazyk mi trčí...... 😃 😃 😃 😃 včera....večer som doslova zožrala celú pizzu 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
7. jún 2013
@denisenko ako dobre, že ste už doma 😉
@jacka to je raidna pálka za pár sušienok 😞
príde dnes svokra, tesim sa x-)
jacka
7. jún 2013
@denisenko škoda že bordel nemá nohy žeby aj sám zdrhol 😃 😃 😃 😃 ...................tak vy idete grilovať......parádička x-) x-) x-) ................to aj mne teču aj na takú dialku 😃 😃 😃 ..........................................doslova a na jeden hryz? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. jún 2013
@letty86 keby len to...... 😞 😞 ........................ako dlho sa zdrží?.........
denisenko
7. jún 2013
...a on ešte stále spinká.... =-) =-) =-) už som bola 3x kontrolovať čielko a on spí..... =-) =-) =-)
jacka
7. jún 2013
ráno vravím mužovi....idem zapnuť rýchlo mobil....budu volať zo školky,...........ten na mna kuká .......to určite ]-( ]-( ]-( ]-( ..............zachvilu zvoní............teraz kukám ja 😃 😃 😃 ......................z jedálni vraj či viem že Maťko nemá pečivo???.. =-) =-) =-) =-) =-) ako je to možné?...... =-) =-) =-) :-N :-N :-N že vraj mu ohrievali žemlu tak stvrdla...nepovedal vám Maťko????......... :-p :-p :-p :-p ...nervy moje...
jacka
7. jún 2013
@denisenko ale nemá už teplotu?......to vieš musí dobehnuť spánok .....pekne ho tam nechaj a kontroluj x-) x-) x-) x-)
letty86
7. jún 2013
@jacka do nedele bude.....a tá sezóna....stále niečo kvitne, rastie :-p vikuska má alergiu na všetko mozné...tráva, stromy, obilie :-p
denisenko
7. jún 2013
@jacka ...a mala si???? =-) =-) =-) =-) ...prečo si vedela, že budú volať???? 😃 😃 ...neviem, čielko má také....akurát, si myslím.... :-N

my sme taká rodinka naopak.....moji chlapi majú dnes na obed rajčinovú polievku a dukátové buchtičky s vanilkovým krémom....a ja kedže nemusím sladký obed........mäsko... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. jún 2013
@denisenko to vyzerá strašne dobre................. x-) x-) x-) x-) x-) x-) ..........................mnáááám..... x-) x-) x-) x-) ..............aj muž zje dukátky???
no mala som ...vždy mám v rezerve v mrazáku.............neviem mala som ti taký čudný pocit..... 😉
jacka
7. jún 2013
@letty86 tak to nebude dlho?.............................no pekne to aby ani von nechodila 😞
jacka
7. jún 2013
@denisenko to by si cítila že má teplotu aj červenučký by bol....nie?.....som rada že je lepšie 🙂 🙂
denisenko
7. jún 2013
@jacka ...ten náš 6-ty zmysel, že?...ja neviem prečo, ale vždy funguje..... :-p :-p :-p ...Petrík??...to on si nakázal dukáty....ale ja ich nerobím, na dva obedy si vždy kúpi v pekárni.....podľa mna sú hnusné, ale im chutia..... :-p :-p :-p :-p ...ja dorobím len krém.... 😃 😃 😃 😃 ...ale to ešte nevidel, čo budem mať ja...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli