Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. jún 2013

@jacka ....tak ja som viac nestihla.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...idem si spraviť kávičku, druhú....kto si dá?????

jacka
10. jún 2013

@denisenko ...ja zatial nie...............chlapi boli včera zase na baze...tak idem variť 😝 ...............potom neskor to bude asi tvoja tretia 🙂

leninka75
10. jún 2013

ahojte!!! 😎 😎 😎 😎
.....všetci obžratí, ale spokojní 😀 😀 😀 ...chladnička plná, týždeň nevarím 🙂 🙂 ..nepríde na poprávky???? 😉 😉 😉
..... taký fantastikuš gulášik sme mali 😵 😵 ..teda ešte máme .....a isto dám aj zamraziť 🙂 🙂

@jacka ..to šumivé z bazy si neskúšala??:......mne jeden pohár oplesnivel 😝 .....ale druhý je OK 🙂

@utka.....nie, ja to nevarím, len rozpustím cukor.....asi ti to už je nanič ☹ ,.....ale včera som nestíhala ....

@denisenko...ja si dááááám!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵

@katka1819...že puk!!! 😀 😀 😀 😀 ........však o to ide sa spoznať 😉 😉 ....nedá sa nič robiť, musím mu to prísť vysvetliť 😉 😉 .......môj by sa ku vám dotrepal 😀 😀 😀.........nejako som ho to naučila, že už je dosť veľký, aby sa prestal hanbiť a aby spoznával nových ľudí 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
10. jún 2013

@jacka a ja som si dnes povedala,že kašlem na to... Spravila si kavu a rozložila lehatko na balkone....a slním sa,pokiaľ je slnpiečko....

leninka75
10. jún 2013

@jacka ..si bola dobrá na vikinku, že to už má toľko rokov 😀 😀 😀 😀 😀 .......však všetci naši prvorodení to majú za pár 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

leninka75
10. jún 2013

@denisenko ..lapáš D-éčko????? 😎 😎 😎 😎 ......kde máš krpčeka??? .......už je dobre?? 🙂

denisenko
10. jún 2013

@leninka75 na poprávky?...mne bolo celú noc zle,čo som sa prežrala....tak mi treba 😀

denisenko
10. jún 2013

@leninka75 drobček spí,tak som to využila...mam síce kopec roboty,ale..,veď neutečie... 😀

leninka75
10. jún 2013

@denisenko ....u nás je teraz v kurze bystrinka..poznáš?? 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. jún 2013

@denisenko ...aj u vás je to také zakliate???.....nech robíš čo robíš, tak tá robota vždy na teba počká 😠 😠 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
10. jún 2013

@leninka75 ...zakliate???...nie...ja si ju pestujem.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jún 2013

@leninka75 bystrinka???...poznám....ale na iné stavy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. jún 2013

Ahojte...
@leninka75 ďakujem, pomohla si mi. Ešte som ho nerobila, večer som len žihľavu zaliala vodou s kyselinou. Až dnes poobede bude cukor spúšťať.
Aj ja často používam Bystrinku-na záhu.

jacka
10. jún 2013

@leninka75 ešte nie...bojím sa že budem mať s toho šampanské 🙂 .....ale chcem vyskušať....aj ten žihlavový......ale potrebujem pauzu........lebo sa mi niečo stane 😀 😀 😀 😀 .............................................takže sa máš ked nemusíš variť...... 😵 😵 😵 ..........................včera kecal muž so svokrou.............tak che prísť na vystupnie Maťula kedže budu mať koniec.......ani nechci vidieť ako som sa zatvárila.........a jediné čo zo mna vyšlo bolo aj tak bude mať kiahne 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................................a ak sa mi z bazového sirupu nič nestalo tak určite z návštevy....................fúúúúúúúúúúúúúj ale som hnusná 😀 😀

jacka
10. jún 2013

@denisenko no visíš správny prístup.....aj ja už nejedem nič robiť.........a príde MAťko a urobím presne to isté.......budem chytať Dečko 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
10. jún 2013

@utka ako bolo u svokry?.....kedy budeš vedieť že ste niečo vyhrali?

utka
10. jún 2013

@jacka bolo celkom dobre...Na tombolu sme písali adresu, e-mail a telefón, tak ak, snáď sa ozvú. Čo ako ja veľmi neverím, že by sme mohli vyhrť...

jacka
10. jún 2013

dosť bolo oddychnu ..ideme pre Maťka ...dnes šli do planetária......to ZH......tak som zvedavá ako idem ťahať z neho info..............lebo poznám jeho odpoved....... 😠 😠 😠 to ako z chlpatej deky.........niečo ťahať.... 😝 😖 ..............celý tatko 😠 😠 😠

utka
10. jún 2013

@jacka takže návšteva hovoríš??? 😝

jacka
10. jún 2013

@utka treba veriť.... 😵 😵 😵 😵 ...........a šťastie treba pokušať 😵 😵 ..............už fakt zatial padám 🙂

jacka
10. jún 2013

@utka noooo 😠 😠 😠 😠 😠 ..............ufff................má ťažku chvilu.....ostali v dome sami.......vnuk odišiel do anglicka.....na pol roka.....tak im je smutno......a ich syn odišiel zas za ....priatelkou........

utka
10. jún 2013

@jacka my sme asi príliš múdri na to, aby sme mali šťastie 😉.

utka
10. jún 2013

@jacka no nejako to budeš musieť asi prežiť.
Idem ja na poštu a do Lidla...

katka1819
10. jún 2013

@leninka75 tak vidíš ten môj je ešte stále malý a hanblivý 😀 veru musíš mu to prísť moja v 🙂 y 🙂 s 🙂 v 🙂 e 🙂 t 🙂 l 🙂 i 🙂 ť 😀 😀 😀 len mi musíš dať dopredu vedieť kedy aby sme boli domka 😅 😵 😀

jacka
10. jún 2013

@utka jasné ....som silná žena.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. jún 2013

Fuuuj, u nás sa oblačí, taký tlak je, že bleeeee. Asi mi roztrhne hlavu ☹.
Už pomaly spúšťam ten cukor...

jacka
10. jún 2013

@utka u nás strašná burka............asi dve.......a stále hrmí....................ale asi lepšie ako v Očovej....tam sa museli diať divy ☹ ☹ -----------chudáci 🤐 .................ako sa ti vydaril sirup 🙂 ........................ja som si bola u susedky nazbierať takú maldučku.....som to zaliala a potlačila ako bazu a ...............poprhlila 😀 😀 😀 😀 😀 ....................ale ja to bude prevárať.......aspon na 5min 😅

utka
10. jún 2013

@jacka vydaril sa, len som mohla dať viac bylín žihľavy, nejako to tam slabo cítim. Ale dobre...
Tu tiež trochu pohrmelo, trochu popršalo, akurát, keď sme šli z hudobnej. A teraz zase svieti slnko.

jacka
10. jún 2013

@utka ja som dala viac....asi 50-6O ks sa mi zdá že písala leninka 20ks?........že?.........no som zvedavá 😵 🙂

letty86
10. jún 2013

ahojte 😉
dakujeme za priania 😉
vikuska je už v skole prírode, su v Slovenskom raji, teraz sme volali pani učitelke a rozpravali s viki, tak je zatial super a idu mat diskoteku 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre