Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
12. jún 2013

@leninka75 Dík za radu 😉

katka1819
12. jún 2013

Baby toto sú tie párky čo som Vám kedysi dááááááááááávno spomínala že kupujeme deťom v jednote 🙂 😅 😀 😝 😵 konečne som ich stihla odfotiť pred nájazdom mojich troch párkožrútov (manžo+Matulo+Peťko) 😀 😀 😀

leninka75
12. jún 2013

@katka1819 .....infarktový stav 😀 😀 😀 😀 ...tuším nie len pleť ale aj tepláky mal suché 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......aj ja ich kupujem 😉 😉 😉

katka1819
12. jún 2013

@leninka75 a aký bol tajný potichúčky ani som nevedela že je s nami v izbe 😀 hneď mi bolo jasné že buď vylieva vodu z hrnčeka,alebo mi robí iné poriadky-neporiadky krpáň 😀 😀 😀 už dočiahne aj tam kde odkladáme to čo nechceme aby dočiahol 😅 😀 😝

katka1819
12. jún 2013

ideeeeem ich trošku vyvetrať na dvor máme to povolené na chvíľu doobeda a aj poobede 😉 papa

denisenko
12. jún 2013

@utka ako u zubára??? 😕
@jacka prosím ťa a kde si videla tých 34 stupnov????? 😕 😕 😕 😕 ....ja chcééém.... 🙂 inak, ja som kiahne dostala na 15-ty den.... 😀 😀 😀 😀 .,...tiež si všetci mysleli, že už ich nebudem mať.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 došlo???... 😎 😎 😎 😎 lebo od nás už odišlo...len dúfam, že tým správnym smerom... 🙂 ...stacionár....to je vlastne ako jednodnová nemocnica...my sme boli na infuzie a ked bolo dobre, pustili nás večer domov...a detičky tam chodia inhalovať....a je to bez nároku na stravu aj ked si tam celý den....

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 toto nočné vracanie býva aj u nás....tam pomáha len hlava hore....Denisko ked začne kašlať, tak spáva posediačky...nepáči sa mu to, ale nemusím prať obliečky..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 ...a že aká pleťová maska.....veru...ticho je vždy podozrivé..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jún 2013

@katka1819 ..to je vždy nebezpečné keď zostane ticho v dome 😀 😀 😀 😀 ....len sa vyvetrajte 🙂

leninka75
12. jún 2013

@denisenko ..kukám kukám a zatiaľ ništ ☹ .....ale verím, že dorazí 😵 😵 ...ty si môj človek s tými letnými teplotami 🙂 🙂 😉 😉 😉 ..........kukla som do šikovného telefónu a veru sú tam tie teploty 😵 😵 😵 😵

denisenko
12. jún 2013

@leninka75 ...len aby aj k nám došli... 😉 😉 😉 😉

utka
12. jún 2013

Ahojte...
Tak zub vyvŕtaný. Už mi dá do pôrpdu pokoj, len na prečistenie mám dojsť, keď budem chcieť. A po pôrode zase skúsi zavrieť a ak nie, tak pôjde von ☹.

denisenko
12. jún 2013

@utka ...si s ním ešte užiješ.... 😝 😝 😝

fuj, aká je kosa vonku..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...a Simonko spí....máme ísť na kontrolu k detskej, tak asi preto.... 😀 😀 😀 😀 ..inak, zaspal 7.59..... 😅 😅 😅 😅 😅

utka
12. jún 2013

@denisenko no ak ma to prestane baviť, poviem, nech trhá a bude pokoj.
Tu je tak cca 1á stupňov.
Dnes ide môj drahý na služobku do Rumunska, príde až v piatok. Tak tu mám neterku. Huráááá...

jacka
12. jún 2013

@denisenko ......nevieš či tvoja sestra berie na recepty aj nutridrinky?.....dr. mi nevedela povedať.......................na 15 takže ešte mám nádej........dr., mi povedala že až do 21 dna može dostať........tak idem obezrať dalej..................a Peťka chcela už dať do školky......tak som ostala v šoku ved ešte má chrastičky....tak sme sa dohodli na pondelok......
@katka1819 párky poznáme...... 🙂 🙂
@leninka75 😵 😵
@utka tu je 23..................len vietor začal fučať.... 😝

a ja nechcem také horučavy..............radšej sa pojdem sánkovať 😀 😀 😀 😀 ...............len deti sa už nevedie dočkať kedy napustíme bazén 🙂 🙂 😵

jacka
12. jún 2013

posielam všetkým 😎 😎 😎 😎 a teplúčko......... 🙂 🙂

denisenko
12. jún 2013

@jacka nutridrinky????...pochybujem, že to pije....som nikdy od nich nepočula..a ani nevidela... 🙂 ...ale mám dva doma....iný sajrajt.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
12. jún 2013

kuk fotos z manžovej oslavy 😉 foto 1 sú bráchove dvojičky jeho nastávajúca a Peťko,foto 2 že my 😀 ,foto 3 akože ja ništ 😅 ,foto 4 krájanie torty že prsia F 😝 ,foto 5 najmaldší a najstarší bratranci,foto 6 ja a Timejka 😵

jacka
12. jún 2013

@denisenko mnam ved nutridrinky su fajn....mne ich pili....preto by som ich chcela...... 😵 ..............ty ich máš odkial?......
@katka1819 pekné fotočky.... 😵 😵 😵 ......................len bráchove dvojky?........nastávajúca tzn. že bude svadba 😵 😵

teplo vonku...............blbý den.... 😝 ............Maťko stupil na klinec.............Peťko pchal prsta kde nemal....tak má z nechtu kus a kus kožky na prste v čudu.................to bolo vresku ešte pol hodky po.........................hlavne že ja som im bola chrbtom....škoda že aj tam nevidím....zišli by sa oči... 😝.........................ešte že sa horšie nestalo...............🙂

denisenko
12. jún 2013

@jacka joj, a to som si myslela, že den blbec mám len ja.... 😝 😝 😝 😀 ...Maťko si aj prederavil nožičku?.....A Peťko....viem si predstaviť...no...tuším budeš dneska za doktorku.... 😅 ..Nutridrinky..niekto mi to doniesol.....ked bol Petríkov starký v nemocnici, tak mu to nakúpili.....a ostalo to potom u nás.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 joooj..moja, ale gúliš oči na tie koláčiky...aj ja by som.... 😉 😉 😉

jacka
12. jún 2013

@denisenko vám sa čo stalo?.............no daj.........nuž Maťko to má zapálené...tak som mu dala aloe....a prelepila............a Peťkovi.....to len framikoinový zásyp......nič hrozné sa mu nestalo.....a to ešte dostal...aby vedel že tam nemá pchat prsty..............................................juj neviem odkial by som ich zohnala...... 😒

denisenko
12. jún 2013

@jacka ...u nás je to na dlhú rozprávku na dobrú noc...ale koniec bol extra...Denisko vylial v izbe odlakovač na nechty...no čo ti budem..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...a zatlka, zatlka, zatlka..... 😝 😝 😝 😝

jacka
12. jún 2013

@denisenko tak daj aspon v skratke........... 🙂 ...................................to zatlkanie poznám...Peťko je v tom expert 😝 😉

denisenko
12. jún 2013

@jacka ...už aj Peťko????...nie je na to primalý???? 😕 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko nooo mám pocit že má dobrého učitela 😠 😀 😉

denisenko
12. jún 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jááááj....je mi to jasné...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bude tým, že sa krásne vyčasilo..... 😀 😀 😀

denisenko
12. jún 2013

@katka1819 ..mne sa inak veľmi páči ten výraz...parkožrúti..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jún 2013

@denisenko boli sme doma len my dvaja......a Peťkovi prasklo prasiatko.........ťuká do mna .....že čo ....a ukáže............a hend mi povie to som nebol ja....vážna tvár žeby som mu uverila.......pýtam .....a kto to tedy bol?.......MAťko......čo????....ved je v školke.....ale to bol on....zapieral že až.........a zachvilu .,...to bola Ella......sestrina dcera(5).......býva v BB...........kuk mu do očí a vravím ...Peťko kto to bol.....ale povedz pravdu...............MAťko::::::..............."nož na krk",.,....................a potom sa priznal..........normálne som z neho nechápala..... 😅 😅 😅

jacka
12. jún 2013

@denisenko to celkom určite..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre