Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
12. jún 2013
@jacka ved aj ja by som brala..a nie tie moje vrásky....ale potvorky...nedajú..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...on je taký stresák ked sa na neho díva viac ľudí ako jeden..... 😃 😃 😃 😃 ...ale ja ho milujem aj tak.... x-) x-) x-)
jacka
12. jún 2013
@denisenko ved aj my sme mali takú tváričku.....len si to nepamätáme 😉 🙂 .............................hééj stresmen je 🙂 nevyzerá vyzerá na pohodáka 🙂 ......................ved to je základ ked ho miluješ x-) x-) x-) x-) krásne x-) x-)
denisenko
12. jún 2013
@jacka ....ach jo.....ked sme pri tej tváričke..zas som vymenila krém a vyhádzala som sa ako v puberte...už ma to nebaví.....na staré kolená má človek problémy s pleťou.... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
12. jún 2013
..ked tak nad tým rozmýšlam...vstávam o 1-nej...asi by som mal ísť smer postieločka.. ]-( ]-( ]-(
jacka
12. jún 2013
@denisenko ja som verná modrej nivee.......sem tam vymenim za niečo......ale neriskujem..........čo si si dala?....................ja som mala pokial som neporodila........teraz som za peknú 🙂 😉 😃 .............len škoda že aj za vráskavú 😃 😃 😃 ................ale vraj su to vrásky smiechu 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. jún 2013
..dobrú nocku.... x-) x-) x-)
jacka
12. jún 2013
@denisenko veru bežkaj.,........postieločka čaká x-) x-) x-) ......................ja ešte asi....počkám kedy dobehne jediný zarábajuci v tomto dome........a bežím tiež 🙂
jacka
12. jún 2013
@denisenko dobru nocku x-) x-) x-) x-)
denisenko
12. jún 2013
@jacka no, ja práve niveu nemožem....niekedy sa z nej vyhádžem , ale častejšie sa zošúpem..také červené suché fľaky..... ]-( ]-( ]-( ]-( a teraz som si kúpila tú niveu pure, či ako...vraj prírodná...tak asi nie.....ale v drogerke nemali ani lirene, s tým som spokojná,a ani garnier 35....všetko až po 50-tke..... |-| |-| |-| |-|
denisenko
12. jún 2013
@jacka už tu nie som...pekné sny 😉
utka
12. jún 2013
Ale ste toho popísali...
Ja idem zajtra zase na diabetológiu.
Tak dobrú nôcku.
leninka75
12. jún 2013
.....dobrúúúúúúú opice!!
jacka
12. jún 2013
@leninka75 čože tak neskoro?
jacka
12. jún 2013
@utka
@leninka75 dobrú x-)
denisenko
12. jún 2013
mňa zas bude musieť niekto vyhodiť...ach jooo.......
denisenko
13. jún 2013
Krásne ránko 😉
utka
13. jún 2013
Ahojte.
O 6:10 som prisla na diabetologiu a som 11-ta 😞
jacka
13. jún 2013
ahojte 😎 😎 😎 😎

@denisenko kto ťa vyhodil?... 😃 😉
denisenko
13. jún 2013
@jacka ....nikto....som tu bola...radšej nepoviem dokedy.... 😃 😃 😃 😃 😃 ...a potom Denisko záchvat kašlu..a ked konečne prestal, tak sa prebral Simčo....a takto celú noc dokola..... :-p :-p :-p Maťko stále ništ???? =-)
denisenko
13. jún 2013
@utka 11?????..no parádička.... :-p :-p :-p :-p ..aspon to tam rýchlo ide??? =-)
jacka
13. jún 2013
@denisenko .................ništ......zatial 🙂 🙂 .......ale niečo má na pusine neviem či ej to ono.... :-N :-N ............fajn noc.... 😞 😞 ..........čo dávaš Deniskovi?
katka1819
13. jún 2013
Ráááááááááááááánečko 😃 hurá 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😎 á 😃
utka
13. jún 2013
@denisenko nastastie rychlo...Isla som dnu na prvy odpich cca15min.po prvej... Teraz na druhy o 8:45 a ficim domov.Ideme s neterkou pp obchodoch pobehat...
denisenko
13. jún 2013
@jacka ..žeby predsa???? =-) =-) =-) =-)
jacka
13. jún 2013
@denisenko no dala som ho do školky....uvidím čo bude na obed........ale zajtra už asi nepojde nikde.....................a to maju 20teho rozlučku.....a aku krásnu básničku mi zas povedal....jááj... 😞 😞 ............................................dnes je 15 den 😃 😃 😃 🙂

Simonko spinká?
denisenko
13. jún 2013
@jacka ....tak to by bola poriadna smola..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ..Simonko....vykrikuje....plačkal celú noc.....neviem, čo mu zas preletelo cez nos... :-S :-S :-S :-S len ja by som chcela ísť aj na záhradu, tak nech nevystrája.... ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
13. jún 2013
@utka a máš aj dietu???
leninka75
13. jún 2013
ahojte!!.... 😎 😎 😎

@denisenko ..to ako si písala o tých talentovkách na výtvarku...presne to isté sme absolvovali s Lilinou :-N :-N :-N ...som to ani nechcela písať, že mi neuveríte 😃 😃 😃 😃 😃.......ale každé dieťa im je dobré, hlavne, že rodičia platia :-p :-p :-p :-p :-p....................
leninka75
13. jún 2013
@jacka ..čakáááám 😃 😃 😃
denisenko
13. jún 2013
@leninka75 😃 😃 😃 😃 tak nejako.... 😃 😃 😃 😃 😃

idem cinknúť mojmu drahému, či príde na kávu....a podme aj niečo robiť.....na dnes sa lúúúúúúúúúčim 😉 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli