Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. júl 2013

@jacka momentálne na rozdávanie 😀

katka1819
10. júl 2013

Rááááááááááánečkoooooooooooo 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

jacka
10. júl 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. júl 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pošlem ti nejakého?????? 😀 😀 😀 😀 😀 zabalím do balíka...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2013

@denisenko pošli zopár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......tak nejak expresne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. júl 2013

ránečko!!! 😎 😎

@jacka .....
@denisenko ..baby to faaaaakt, že mužský hárem???!! 😅 😅 😀 😀 😵 😵 😵 ........

@katka1819
@denisenko ...napísala som tam včera večer termín... 23-25. 8....čakám na odpoveď 😉

leninka75
10. júl 2013

..deti kukajú po týždni telku 😀 😀 😀 😀 .......ani nedýchajú 😅 😅 😅 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2013

@leninka75 ...zážitok 😵 😵 😵 .....kedy ste kúpili?

utka
10. júl 2013

Ahojte...
Dnes poradňa OK. Nevyzerá to na pôrod, ale dr. povedal, že dnes nemusí a zajtra môžem rodiť...Ale aj tak si myslím, že to tak skoro ešte nebude.
@jacka nerada by som šla do mínusu a hlavne sa bojím vyvolávaného pôrodu ☹.

denisenko
10. júl 2013

@jacka ...pošlem,pošlem...ale nie sú na robotu,nevadí? 😀
@leninka75 ..mužského háremu sa ti zachcelo? 😀😀

jacka
10. júl 2013

@denisenko nuž vadí...........ale zvyknem si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................a inač potom načo sú dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
10. júl 2013

@leninka75 tak a teraz sme písali dve 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2013

@utka aj ja mám pocit.....že to bude do mínusu 😔

denisenko
10. júl 2013

@jacka že načo???...aby mi lichotili....Tebe nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819
@leninka75 tak a potom dajte vedieť, komu odpísali..... 😀 😀 😀 😀
@utka ja som bola v mínuse dva dni...to sa ešte dá.... 😉

utka
10. júl 2013

@jacka podľa poslednej menštruácie mám teramín 15.7., ale keď si to rátam podľa ovulácie, tak je to až 20.7. Ale však uvidíme...budem sa viac namáhať, znásilním manžela a čo je viem, čo všetko, len aby mi nemuseli pôrod vyvolávať...

denisenko
10. júl 2013

mamky, bola som so Simčom v meste....že busom...takú spustil pri nastupovaní, že som myslela že nás ujo vodič ani nezoberie.... 😔 😔 😔 😔 😔 všetci po nás kukali, akoby som ho z kože drala...a najhoršie, že všetci ma poznali...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj chuť nakupovať ma prešla.....a to ma čakali revy v každom obchode..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
10. júl 2013

@utka ja som drhla schody...... 😀 😀 😀

utka
10. júl 2013

@denisenko mne všetci hovoria, že baby sa zvyknú ponáhľať, že tie sa nepranášajú. Tak sa nechám prekvapiť.
...v tehu knižke mám z dnešnej poradne, že kanál voľný pre prst, alebo také niečo-je to škaredo naškriabané. To znamená, že som akože už otvorená na prst, nie?

utka
10. júl 2013

@denisenko Simčo sa bál busu, či?

denisenko
10. júl 2013

@utka asi nie, skor sa tam niekoho zľakol.... 😕 😕 😕 😕 ved je zvyknutý aj busom cestovať.... 😕 😕 ...no..na prst...to možeš byť aj pol roka....nič v zlom...ale zas....ja som bola v piatok na poradni, zamknutá ako trezor a v sobotu večer som vyluxovala celý dom, podlahy a schody , večer s mužíkom a ráno sa mi už nič nechcelo....tak som bola na nákupy a pizzu a to už som bola na 5 a ani som nevedela.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže asi tak..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a s tými dievčatkami...suseda ma 2 a obidve prenášala...a teraz čakajú 3-tie...chlapčeka a už hádam išla, lebo má týžden po termíne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. júl 2013

@utka ja som sa neotvárala ani pri jednom.... 😝
@denisenko ak si to mala aj z muzikou 😵 😵 😵 😀 😀 😀 ........................na polichotenie?...beriem 😀 😀 😀 😀 😀 ...som čakala niečo iné.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. júl 2013

@denisenko, @jacka však to, že u každej je to iné, individuálne. Však uvidíme...

katka1819
10. júl 2013

kuk a čaf 😉 idzem spac 😀 😀 😀

utka
10. júl 2013

@katka1819 ahojky...dobrúúúú...

jacka
10. júl 2013

@utka presne tak.........každé teho je inakšie .......držím palce aby si to už mala za sebou... 😵 😵 😵 ..............dobrú 🙂

utka
10. júl 2013

@jacka ďakujem!
Dobrú nôcku maminky!

denisenko
11. júl 2013

Dobré ránko 😉 kto vymení deti? mna už nebaví vstávať o pol piatejt 😖

jacka
11. júl 2013

ahojte...........

@denisenko ja som ti chcela ešte dvoch bezlepkáčov poslať....... 😉

leninka75
11. júl 2013

ránečko!!!

...fuj vreščí to tu od rána 😖 😖 😠 😠 😝 😝 😝

katka1819
11. júl 2013

Ahooooooooooooj 😀 😵 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre