Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😉

utka
27. júl 2013

@jacka a ty čo sa škeríš???

letty86
27. júl 2013

ahojte
@jacka 😀 😀 😀 😀 😉 ...máme sa celkom fajn, ešte dobre, že ľavu....aspon moze pekne písat 😉

letty86
27. júl 2013

@denisenko ale denisko sa tvári spokojne v tom kresielku 😵 😅 ...chystáme sa od polky augusta k svokre, chceli by sme ist aj na predlzený víkend do Starej Lubovne....uvidíme.... a kúpat sa do Madarska....už sme v juli boli a bolo fajn

jacka
28. júl 2013

ahojte..................
@utka Vikimu všetko najlepšie 😵 😵 😵 ......................................................škerila som sa len tak.......... 😉 😉

@letty86 ty tu nebudeš celé leto?... 😅 ☹ 😉 😉 ................užite si dovolenku 😵 😵 😵

katka1819
28. júl 2013

Ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😀 😀 😀

letty86
28. júl 2013

ahojte 😉

@jacka už ma posielas preč 😕 😀 😉 ...do Madarska pojdeme v čase, ked budeme u svokry a Lubovnu stihneme pred svokrou
ináč zoo máme tu u nás v Ke, chodíme kazdý rok, je to velikánske, takže je co pozerat a tento rok je tam aj Dino park.......tento vikend sme to zrusili, komu by sme v tých teplách chcelo 😝 nám teda nie 😉
@utka pripajam sa k blahozelaniu

utka
28. júl 2013

Viktorko dakuje pekne!

jacka
28. júl 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 ale slušne 😀 😀 😉 .....aspon vám to ubehne 🙂 🙂 ........................veru v týchto horúčavách je najlepšie sedieť niekde pri vode.........my pojdeme do bazénu.....už vidím ako sa Maťko teší ☹ ☹

@utka už ste robili oslavu?.......................čo dostal?:

letty86
28. júl 2013

@jacka my tak vodu vo vani 😝 ale pojdeme k mamke, ked sa matko vyspi...tam je fajnučký chládok 😵

jacka
28. júl 2013

@letty86 u maminy máte bazénik?... 🙂

letty86
28. júl 2013

@jacka nemáme, ale bodol by 😉

jacka
28. júl 2013

paráda frčia mi tu formule 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
28. júl 2013

@letty86 tak vaničku... 😵

letty86
28. júl 2013

@jacka a kto pozerá? všetci chlapi? moj neznása formuly, tak mám pokoj...aspon v tomto 😀

jacka
28. júl 2013

@letty86 len muž..........že ho to vobec baví.... 😝 ..................deti si robia bunker..........neskor pojdeme do vody 🙂

jacka
28. júl 2013

káva zaliata.......asi sa pojdeme šliechať...............................trochu sa schladiť 😀 😀 🙂

letty86
28. júl 2013

@jacka uzite si 😉
matulko ešte spinká...nastastie je teraz v spalni celkom prijatelne 😉

utka
28. júl 2013

@jacka včera sme oslávili-my štyria. Dostal tortu, 2x lego, tričká, šiltovku a ešte mu chceme kúpiť kolobežku. Chceli sme kolieskové korčule, ale vraj chce radšej kolobežku.

jacka
28. júl 2013

@utka drobec ako si tam spinká..... 😵 😵 😵 🙂 .......pekná tortička 😵 😵 😵 ty si robila?.............................a pojdete aj k svokre a vašim oslavovať?....či prídu ku vám či ako to je.?........

@letty86 ako bolo u mamky?....dlho spinkal ešte Maťko?...... 🙂

dobru nocku 😵 😵

katka1819
28. júl 2013

Všeeeeeeeeeeetko najsamlepšejšie Viktorkovi aj my sa pripájame 😀 😉 😵

katka1819
28. júl 2013

my včera na kupku v ZA a dnes na kupku v PB a to sme stihli aj kotlíčkový gulášek na záhradke si uvariť 😵 že nedeľný obed 😀 😀 😀

katka1819
28. júl 2013

@utka super torta 😀 😀 😀 aj fotečky Ste krásny celá rodinka 😉

denisenko
29. júl 2013

@utka Vikimu všetko naj,naj,najlepšie 😉

Žienky...smutná som...moja sestra mala tiež včera narodeniny...a dostala darček,aký nikomu neprajem...je v nemocnici,lebo krvácala a na 90% srdiečko už nebije ☹

jacka
29. júl 2013

ahojte....

@denisenko 😢 😢 ☹ ☹ ☹ bože moj..... 😢 😢 😢 😢 ......aj tých 10% je niečo.......držím silno palčeky........

letty86
29. júl 2013

ahojte 😉
@denisenko 😔 držím palce, nech tých 10% je silnejších....
@jacka zobudil sa po tretej....som myslela, že bude spokojný, ale u mamky bol ako čert 😠 ufnukaný, nič po voli nebolo 😖
@utka zlatí ste 😵

katka1819
29. júl 2013

Ahoooooooooooooj dnes totálna nestíhačka 😀 😉 😵 😅 😝 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
29. júl 2013

@denisenko je mi ľúto sestry 😒 snáď bude dobre ... aj u nás takto bolo na jar ....švagriná ... prišli o bábo ☹ ale možno u sestry všetko na dobre sa obráti 😉 😵 aj ja sa pripájam a držím päste 🙂

jacka
29. júl 2013

@denisenko ako je sestre?.... ☹ ☹
@letty86 asi mu vadí teplo......aj moj Maťko je jeden nerv 😠 😠 😠

letty86
29. júl 2013

@jacka jemu vadí asi všetko....hlavne musí mat v sekunde to co vikinka 😠 niekdedy mám toho plne zuby 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre