Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
7. aug 2013
@utka aj ja som sa chcela opýtať.........chodíš s nou aj von?.......či ako?
denisenko
7. aug 2013
@jacka veed nech za niečo ten plat berú, no nie???...aj tak tam teraz v lete nikto ani nepáchne..... 😃 😃 😃 😃
jacka
7. aug 2013
@denisenko presne tak......... 🙂 aspon to rýchlo vybavíš........... 😃 😃 😃 ....aj ja sa chystám....pre recepty....ale čakám na ochladenie.... 😃 😃 😃
denisenko
7. aug 2013
@jacka tak v piatok, že??? 😃 😃 😃 ja akurát nadávam, že ordinuje až od obeda.... ]-( ]-( ]-( ]-( tiež by som šla radšej ráno, ked sa ešte ako tak dá.....včera som o 16-tej pozerala na teplomer na balkone, tam nám už nesvieti od obeda...a že 37....skoro ma vystrelo..... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
7. aug 2013
@leninka75 ...ozaj, čo s tou prácou????...rozhodla si sa??? =-) =-) =-) =-) ...ma napadajú somariny,že...??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. aug 2013
no nič...idem ja...čakám mačaciu návštevu...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
7. aug 2013
Ahoooooooooooj ženy 😃 😎 😃 😎 😃 😎 😃 😎 😃 dnes nebude kedy .... papa a krásny slniečkový dník prajem VšEtKýM x-)
letty86
7. aug 2013
ahojte 😉
nestíhačka :-p ...dnes idem po 157 rokoch ku kozmetičke, nech mi napraví to brežnevovské obočko 😃 😃 😃 ...zajtra ideme na jeden den k mojej babke....má už 93 rokov a už sme tam dlho neboli, matulka ešte nevidela
a v piatok má stretko zo stredenj...že po 15 rokoch...ja neverím :-p :-p 😃 |-| =-) :-S 😉 ....a nechce sa mi |-| ..
@jacka a už má ornament aj od teba 😉 ja som taký slabý maliar, ale srdiečko a čerešničky zvládam 😃 😃 😃 a slniečko...no 😃
letty86
7. aug 2013
@denisenko aj mna vystiera z tej teploty :-p
@leninka75 nám by sa dvom fajne spalo 😃
@denisenko ty sa máš 😉 budú aj mačacie hody 😉
letty86
7. aug 2013
@katka1819 aj tebe pekný den 😉
denisenko
7. aug 2013
@letty86 mačacie hody???....to ťažko....zatiaľ si nepadli do oka.... 😃 😃 😃 koľko máte u vás??? :-N =-) =-)
letty86
7. aug 2013
@denisenko čo ty vieš, ešte sa mozno zblížia 😃 ...strasne vela stupnov máme...normálne sa zo mna leje :-p
jacka
7. aug 2013
@denisenko .....vidím to tak že k dr pojdem až v septembri 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 .............tu je pekelných 33 :-p :-p :-p .. ..........a to nie je ešte koniec dna.........................ešte som sa do bazéna musela studenú vodu liať.........inak by sme sa aj tam uvarili 😃 :-p......................................ako u dr.?
@letty86 tak sme maliarky obe.....odomna tam má maličké srdiečko........ale aspon z lásky........ 😃 x-)
jacka
7. aug 2013
inááááč ...čo porábate v takýchto horúčostiach? :-p 🙂 😉 x-)
utka
7. aug 2013
Ahojte...
My sa máme dobre, len aj nás moria tie teplá...
@denisenko Lucinka búva do cca ôsmej. Od devaitej večera. Medzitým zo 4x papá...Potom je to už so spánkom horšie tak doobeda. teraz zaspinkala a dúfam, že potiahne zo 3 hodky.
@jacka von chodíme. Každý deň. Ale až okolo 17-tej alebo aj neskôr...
denisenko
7. aug 2013
@jacka inááč....sedíme doma...simčo má atb..,zas hrdielko :-S
denisenko
7. aug 2013
@utka tak to pekne spinká 😉
denisenko
7. aug 2013
@letty86 že 33,to je fajn...včera 37,dnes asi 100😃 a v podkroví.,teraz super 27 ,ale klíma fičí... @leninka75 vy ako tam hore?
utka
7. aug 2013
@denisenko klop-klop...pekne...
jacka
7. aug 2013
@denisenko to vážne?.....atb.?........................to ste riadne vyfasovali........a čo Denisko?....aj s ním si bola?.............vidím že toto leto ide všetkým 😞
@utka ja len že je tak horuco........... :-p .........dobre spinká...len nech jej to vydrží 🙂 ..........kedy sa chystáte do ZV?
jacka
7. aug 2013
@denisenko my máme 27 aj bez klímy.........nuž kamen robí svoje...............o mesiac kurime 😃 😃 😃
jacka
7. aug 2013
krásna ..von 35 ideme hodiť rybičku .......................................... 😃 😃 😃 zatial pa.... 🙂 😉
utka
7. aug 2013
@jacka tak podvečer sa vytiahneme von a chodíme len po chládku. Do ZV ideme v sobotu...Asi do stredy. Ak tam tak dlho vydržím. Ak nie, pôjdeme k naším skôr.
katka1819
7. aug 2013
@denisenko tak ty naši chasni si môžu ruky podať s tými hrdielkami =-) |-| 8-( :-p :-N
katka1819
7. aug 2013
dnes bazén a bazén a bazén a bazén a ........ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
7. aug 2013
Dobrúúúúúúúú maminy 😃 😉 🙂 x-)
jacka
7. aug 2013
dobrú..............a teplu :-p ...noc.... x-) x-)
denisenko
8. aug 2013
dobré ránko... 😉
jacka
8. aug 2013
ahojte.... 🙂 🙂

@denisenko ako deti?
leninka75
8. aug 2013
ránečko!!......

@letty86 ..veru....my dve spolu v posteli, ani výstrel z dela nás nezobudí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .......ale zaujímavé, že na deti sa budím na každé mrknutie 😉 .....ale ostatné zvuky 0 bodov 🙂 🙂

@utka ...ty si iná cestovateľka 😉 .....ja by som sa bála..v takých teplách a ešte keď mala tie vyrážky 😞 ........asi nekráčam s dobou |-| |-| |-|

@katka1819 .....ide to ide 😃 😃 😃 ......už ste fit?.... 🙂

@denisenko ...u nás v podkroví paráda, no čo ti budem hovoriť :-p :-p .....včera som kukala mali sme 29 st. ....a na balkóne kde nám praží slnko od od obeda pokiaľ nezapadne bolo na slnku 51 st :-p :-p :-N :-N :-N :-N :-N .....ja už ani okná nezatváram...nemá to význam....celý dom je tak nahriaty.......celé dni sme vonku v bazéne 🙂 🙂 🙂 .....dnes ideme ku našim, tam si aj trošku zaplávame x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli