Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. aug 2013

@utka aj ja som sa chcela opýtať.........chodíš s nou aj von?.......či ako?

denisenko
7. aug 2013

@jacka veed nech za niečo ten plat berú, no nie???...aj tak tam teraz v lete nikto ani nepáchne..... 😀 😀 😀 😀

jacka
7. aug 2013

@denisenko presne tak......... 🙂 aspon to rýchlo vybavíš........... 😀 😀 😀 ....aj ja sa chystám....pre recepty....ale čakám na ochladenie.... 😀 😀 😀

denisenko
7. aug 2013

@jacka tak v piatok, že??? 😀 😀 😀 ja akurát nadávam, že ordinuje až od obeda.... 😠 😠 😠 😠 tiež by som šla radšej ráno, ked sa ešte ako tak dá.....včera som o 16-tej pozerala na teplomer na balkone, tam nám už nesvieti od obeda...a že 37....skoro ma vystrelo..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
7. aug 2013

@leninka75 ...ozaj, čo s tou prácou????...rozhodla si sa??? 😕 😕 😕 😕 ...ma napadajú somariny,že...??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. aug 2013

no nič...idem ja...čakám mačaciu návštevu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
7. aug 2013

Ahoooooooooooj ženy 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 dnes nebude kedy .... papa a krásny slniečkový dník prajem VšEtKýM 😵

letty86
7. aug 2013

ahojte 😉
nestíhačka 😝 ...dnes idem po 157 rokoch ku kozmetičke, nech mi napraví to brežnevovské obočko 😀 😀 😀 ...zajtra ideme na jeden den k mojej babke....má už 93 rokov a už sme tam dlho neboli, matulka ešte nevidela
a v piatok má stretko zo stredenj...že po 15 rokoch...ja neverím 😝 😝 😀 😔 😕 😖 😉 ....a nechce sa mi 😔 ..
@jacka a už má ornament aj od teba 😉 ja som taký slabý maliar, ale srdiečko a čerešničky zvládam 😀 😀 😀 a slniečko...no 😀

letty86
7. aug 2013

@denisenko aj mna vystiera z tej teploty 😝
@leninka75 nám by sa dvom fajne spalo 😀
@denisenko ty sa máš 😉 budú aj mačacie hody 😉

letty86
7. aug 2013

@katka1819 aj tebe pekný den 😉

denisenko
7. aug 2013

@letty86 mačacie hody???....to ťažko....zatiaľ si nepadli do oka.... 😀 😀 😀 koľko máte u vás??? 😅 😕 😕

letty86
7. aug 2013

@denisenko čo ty vieš, ešte sa mozno zblížia 😀 ...strasne vela stupnov máme...normálne sa zo mna leje 😝

jacka
7. aug 2013

@denisenko .....vidím to tak že k dr pojdem až v septembri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .............tu je pekelných 33 😝 😝 😝 .. ..........a to nie je ešte koniec dna.........................ešte som sa do bazéna musela studenú vodu liať.........inak by sme sa aj tam uvarili 😀 😝......................................ako u dr.?
@letty86 tak sme maliarky obe.....odomna tam má maličké srdiečko........ale aspon z lásky........ 😀 😵

jacka
7. aug 2013

inááááč ...čo porábate v takýchto horúčostiach? 😝 🙂 😉 😵

utka
7. aug 2013

Ahojte...
My sa máme dobre, len aj nás moria tie teplá...
@denisenko Lucinka búva do cca ôsmej. Od devaitej večera. Medzitým zo 4x papá...Potom je to už so spánkom horšie tak doobeda. teraz zaspinkala a dúfam, že potiahne zo 3 hodky.
@jacka von chodíme. Každý deň. Ale až okolo 17-tej alebo aj neskôr...

denisenko
7. aug 2013

@jacka inááč....sedíme doma...simčo má atb..,zas hrdielko 😖

denisenko
7. aug 2013

@utka tak to pekne spinká 😉

denisenko
7. aug 2013

@letty86 že 33,to je fajn...včera 37,dnes asi 100😀 a v podkroví.,teraz super 27 ,ale klíma fičí... @leninka75 vy ako tam hore?

utka
7. aug 2013

@denisenko klop-klop...pekne...

jacka
7. aug 2013

@denisenko to vážne?.....atb.?........................to ste riadne vyfasovali........a čo Denisko?....aj s ním si bola?.............vidím že toto leto ide všetkým ☹
@utka ja len že je tak horuco........... 😝 .........dobre spinká...len nech jej to vydrží 🙂 ..........kedy sa chystáte do ZV?

jacka
7. aug 2013

@denisenko my máme 27 aj bez klímy.........nuž kamen robí svoje...............o mesiac kurime 😀 😀 😀

jacka
7. aug 2013

krásna ..von 35 ideme hodiť rybičku .......................................... 😀 😀 😀 zatial pa.... 🙂 😉

utka
7. aug 2013

@jacka tak podvečer sa vytiahneme von a chodíme len po chládku. Do ZV ideme v sobotu...Asi do stredy. Ak tam tak dlho vydržím. Ak nie, pôjdeme k naším skôr.

katka1819
7. aug 2013

@denisenko tak ty naši chasni si môžu ruky podať s tými hrdielkami 😕 😔 🙄 😝 😅

katka1819
7. aug 2013

dnes bazén a bazén a bazén a bazén a ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
7. aug 2013

Dobrúúúúúúúú maminy 😀 😉 🙂 😵

jacka
7. aug 2013

dobrú..............a teplu 😝 ...noc.... 😵 😵

denisenko
8. aug 2013

dobré ránko... 😉

jacka
8. aug 2013

ahojte.... 🙂 🙂

@denisenko ako deti?

leninka75
8. aug 2013

ránečko!!......

@letty86 ..veru....my dve spolu v posteli, ani výstrel z dela nás nezobudí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......ale zaujímavé, že na deti sa budím na každé mrknutie 😉 .....ale ostatné zvuky 0 bodov 🙂 🙂

@utka ...ty si iná cestovateľka 😉 .....ja by som sa bála..v takých teplách a ešte keď mala tie vyrážky ☹ ........asi nekráčam s dobou 😔 😔 😔

@katka1819 .....ide to ide 😀 😀 😀 ......už ste fit?.... 🙂

@denisenko ...u nás v podkroví paráda, no čo ti budem hovoriť 😝 😝 .....včera som kukala mali sme 29 st. ....a na balkóne kde nám praží slnko od od obeda pokiaľ nezapadne bolo na slnku 51 st 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅 .....ja už ani okná nezatváram...nemá to význam....celý dom je tak nahriaty.......celé dni sme vonku v bazéne 🙂 🙂 🙂 .....dnes ideme ku našim, tam si aj trošku zaplávame 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre