Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
14. aug 2013
ahojte.............

@utka máš pravdu.... 🙂 🙂
@leninka75 ako nákyp? 🙂
jacka
14. aug 2013
@leninka75 vidím ťa x-)
leninka75
14. aug 2013
ránečko......

@denisenko...a čo sa stalo, prečo dal Peťo výpoveď???...... =-)

@katka1819...tú menovku vám niekto robil???......

@jacka...najviac chutil mužovi 😃 😃 ...ale aj baby zjedli..bol fajnový aj s pudingom x-) x-) x-) x-) ........keby balíš bazén???

@utka....jaaaj veď by si sa nudila, keby ti stále niekto varil a upratoval 🙂 🙂 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😃.....ale raz za čas pauza nezaškodí 😉

.....inak ma napadlo dievčatá, viete si predstaviť, že by sa vám cudzia ženská premávala po byte a upratovala vám??.... =-) =-) =-) =-) ...mám takú akože kamošku, čo takto zamestnáva cudzinky, tak ma zaujíma váš názor....
leninka75
14. aug 2013
@jacka ..ja viem orlí zrak 🙂 🙂 🙂 ...takže okná sa nekonali??? ..keď si umývala....
leninka75
14. aug 2013
@katka1819......pár otázočiek na teba 😉
1. drevené uhlie??......je tam či donesieme??..
2. pivo, víno, .....??????.......ja osobne nepotrebujem, ale možno pivo by bodlo 😉 ..každý vo vlastnej réžii?...
3. ako to bude s príchodom na chatu?......máš to nejako vymyslené?...
.....tak a týmto som ťa oficiálne pasovala za vedúcu zájazdu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
14. aug 2013
@jacka..tak a už si aj ušla 😞
leninka75
14. aug 2013
...nechystáte sa niektorá v piatok poobede do Žiliny????...ideme sa s babami previezť vláčikom a potúlať sa po námestí.......nestretnem tam niektorú????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
leninka75
14. aug 2013
...zasa som si s vami pokecala 😞 😞 ...............
denisenko
14. aug 2013
@leninka75 my možno budeme.... 😉 😉 😉 školské veci treba..... 😃 😃 😃 ...Petrík....nedostali 2 mesiace výplatu, tak sa nečuduj.... :-S :-S :-S :-S ...ja myslím, že pivo, víno, lihoviny...asi kto ako...vo vlastnej réžii....či?????
denisenko
14. aug 2013
@katka1819 super menovka..... 😉 😉 😉 😉 😉 no...ešte uvidíme...dokonca asi v nedeľu prídu sestrine deti na prázdniny, tak ešte to budem musieť poriešiť....ale všetko bude..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. aug 2013
@jacka ja kupujem COOP fazuľku bielu v slanom náleve...niekedy skús...možno im zachutí..... 😉 😉
katka1819
14. aug 2013
@leninka75 čaaaaaaaaaf takže
1. drevené uhlie musíme doniesť si myslím si ... :-N už im nejdem kvôli tomuto vypisovať 😃
2.ja víno nemlúúúbim a pivo si dám nealko 😃 😃 😃 nech si každý zoberie čo mu libo 😉
3.s príchodom je to tak ... deň dopredu im mám dať vedieť kedy akože presne prídeme aby nás tam niekto čakal 🙂 tak som myslela keď už to máme zaplatené na pol dňa...tak teda od 12 tej poobede treba to využiť čo najviac že áno 😃 tak som mangelovi nakázala že o 12 tej končíííí v práci a okolo 13 tej by sme vyrazili...Matulo mi čo to pospí po ceste takže obedný spánok budem mať vyriešený a neviem koľko bude trvať cesta ešte to musíme poriadne pokukať v mape a tááák
katka1819
14. aug 2013
@leninka75 menovku nám robil jeden šikovnýk cez http://www.sashe.sk/handmade?p=5&hladat=menovky... kukni 😉
katka1819
14. aug 2013
@denisenko a ty sa opováž neísť bo príndzeme všetci k tebe 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. aug 2013
@katka1819 jááák neííísť....si myslíš že by som si nechala újsť krkovičku a gulášik????...... 😃 😃 😃 😃
utka
14. aug 2013
Ahojte...
denisenko
14. aug 2013
@utka ako???...dokedy ostávate???

že si ja nedám s tým obžerstvom pokoj........ugrilovala som si celú polkilovú makrelu, k tomu celú cukinu na kolieska a rajčiny a papriku......a všetko len pre mna.... 😃 😃 😃 😃 😃 tie moje deti nevedia, o čo prichádzaju.... 😃 😃 😃
jacka
14. aug 2013
@leninka75 musela som zdrhnuť.......deti sa lomili ]-( ]-( ]-( ]-( potom som ja ich 😃 😃 😃 😃 ..........................tiež som rozmýšlala nákyp s pudingom.......len som sa bála.....ale vravíš že je to jedlé tak to aj ja vyskúšam 🙂
@utka ahoj 😉
@denisenko noooooo máš riadnu mnamku.........len škoda že si tááák daleko...... 🙂 hned by som sa nasáčkovala 😃 😃 😃 ...............................to pekne dva mes. bez výplaty.......... ]-( ]-( ]-( ]-( ......aj sa mu niečo rysuje nejaká stále robota či ne?......či čo?
jacka
14. aug 2013
@leninka75 bazén.......... 😃 😃 😃 to fakt netuším......ešte čakám na tie horučavy čo hlásia 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. aug 2013
@jacka ....kde hlásia horúčavy??? =-) =-) =-) u nás teda čerstvo...nie je zima, ale ja kludne o pár stupníkov teplejšie.... 😃 😃 😃 😃
jacka
14. aug 2013
@denisenko u nás.....cez víkend http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/zvolen/... tiež čerstvo......fučí....ale radšej by som bola keby pršalo 🙂 🙂 ....ideme sa nadýchať 😃 😃 😃
katka1819
14. aug 2013
kočky máme doma novú rozprávočku na dvd Kráľovstvo lesných strážcov x-) OdPoRúČaM 😃 😃 😃 perfektná je
denisenko
14. aug 2013
@jacka ...berieš?😃😃😃
denisenko
14. aug 2013
@jacka @jacka .... a ten link...že zadaná lokalita neexistuje.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. aug 2013
@denisenko beriem beriem 😃 😃 😃 😃 😃 .........................................za cibulu všetko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
to som dopadla....hotový zapadákov.....ani na mape nie sme 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
14. aug 2013
@jacka ...pri tom počasí.....ste sa doslova vyparili....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. aug 2013
@denisenko už len z čoho ked neprší 😃 😃 😃 😃 😃 akurát žeby nás slnko vysušilo 😃 😃 😃 :-p 😃 😃
jacka
14. aug 2013
http://www.modrykonik.sk/forum/co-skodi-co-pros...
ja skapem.......... 😃 😃 😃 😃 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃 😃 ]-( ]-( :-p :-p :-p
jacka
14. aug 2013
ideme ich dať do hajan......hurááááá 😃 😃 😃
denisenko
14. aug 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 moje dieťa má 7 rokov a melooon neje...je v poriadku?????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli