Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2013

@utka dakujem...... 😵 😵 však daj aj ty dávno si sme ich nevideli..... 🙂 🙂 🙂 ...............

letty86
26. aug 2013

@jacka juuj, aj ty s petkom napokon 😔 😔 ...aj násho tatika to obislo, ked sme ju mali prvykrát u nás doma....

jacka
26. aug 2013

@letty86 Peťko len hnačkoval....ja z piatka do soboty......a. v sobotu som sa nadopovala aby som vydržala Nitru.........večer som už úplne odpadávala 😝 😝 😝 😝 😝 ................ale už je dobre...klop klop 🙂 🙂

jacka
26. aug 2013

@katka1819 aj teba vidím.... 😀 😀 😀 😀 zdrhneš ako deni? 😀 😀

katka1819
26. aug 2013

@jacka 😀 😀 😀 už som tu neníííííííííííííííí 😅 😀 😉 papa

krásny sú chalani vysmiaty 😀 ja tiež dám kvietok a školská taška v 1 deň v škole musí byť 😉 😉 😉 😵

letty86
26. aug 2013

@jacka 😔 😝 kamoska mala neskutočné krče a hlavne vracala....tak je dobre, že už ste fit 😉 ...je to ináč riadny zeberak ta chrípka 😠

jacka
26. aug 2013

@letty86 mi hovor som mysela že aj porodím 😝 😝 😝 .............................kamoške je už dobre?..bola si s nou?......a jej priatelovi čo dali na pohotovosti?

jacka
26. aug 2013

@katka1819 dakujem.....dakujem.............tiež som myslela že bez tašky asi nepojde..........a kde si zmizla..... 😀 😀 to už sa asi nedozviem 😀 😀

letty86
26. aug 2013

@jacka už im je dobre...ešte v sobotu zvracali a aj horučku mali

utka
26. aug 2013

@jacka Lucinku môžem dať, mám nejaké nové, ale Vikiho nemám...možno, ak mi pošle kamoš zo sobotnej návštevy...

jacka
26. aug 2013

@utka tak daj 😵 ....čo bolo v sobotu?...niečo mi ušlo? 😕 😕 😕

jacka
26. aug 2013

@letty86 🙂 ..........................a ty možeš dať fotočky 😵 😵

utka
26. aug 2013

@jacka /utka @jacka Ahojky. Boli ste na agrokomplexe? my sme boli na návšteve v Šenkviciach u známych. Boli sme tam ďalšie tri rodiny a každí má po dve deti. Tí, čo sme boli u nich majú tri. Takže pekný chaos, ale zvládli sme . Peťo šiel zaviesť Vikiho k našim. večer sa vráti. A v stredu ide po neho, ale vo štvrtok majú u našich nejakú robotu, tak prídu až v piatok. Budeme doma samé...
No som zvedavá, čo budú hovoriť baby po výlete ./

letty86
26. aug 2013

@jacka o tej sobote som pisala ja, nie utka 😉
fotky 😀 klasicka vyhovorka, ale pravdivá 😉 nemam stiahnute v pc a chce sa mi 😀

jacka
26. aug 2013

@letty86 chce 😀 😀 😀 😀

@utka aha ved hej máš pravdu....nejak som len zabudla.....

jacka
26. aug 2013

idem .....deti sa zatial potichu von hraju........ale ...to nie je dobré znamenie..... 😝 😝

aspon som si pokecala.......konečne.....ma svrbel jazyk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. aug 2013

@jacka a Maťko má ešte sadru?

letty86
26. aug 2013

@jacka dobrá odpoved 😉 malo by sa chcieť 😅

jacka
26. aug 2013

@utka nie nema ...ma len ortezu.......v piatok idem na kontrolu.......uvidime ako..........
@letty86 tak bezkaj stahovať 🙂 🙂 😵

letty86
26. aug 2013

@jacka a chce sa mi 😀 ...ešte mam aj baterku z fotaku vybitu 😀 tu musim najprv...ináč som u svokry nemala svoju nabíjačku na mobil a kým sme nasli svokrinu 😀 😀 😀 😀 😀 tak bol večer 😝 sa malovalo, tak sa presuvali veci

utka
26. aug 2013

@jacka tak super.

denisenko
26. aug 2013

@jacka na Sliač pojdeme len možno...ak bude tatinko doma a to je vo hviezdach.... 😔 😔 😔 😔 ...Denisko na prvý den v škole mal kvietok....tašku mu nebolo treba.... 😀 😀 😀 😀 ..a psychická podpora....veru je lepšie, ked tam človek nie je sám.... 😉 😉 😉

denisenko
26. aug 2013

@jacka teraz čítam o črevnej chrípke, či čo....švagriná bola min ulý týžden 3 dni na infuzkach, čo ju to tak zobralo..... 😝 😝 😝

denisenko
26. aug 2013

@utka Lucka poriadne vyrástla..... 😉 😉 😉

denisenko
26. aug 2013

tak aj pre ostatné herečky....tiež som nefotila...kto by konkuroval zrkadlovke..... 😀 😀 😀 😀 ale niečo som našla v mobile..... 😉 😉 😉

jacka
26. aug 2013

@denisenko krásne fotočky....tá s tatinkom a Simonkom je super naj..... 😵 😵 😵 😵 .......................a ten Sliač...nám tu budu cez týžden hučať nad hlavami......ktovie či nebudeme mať toho dosť..... 😀 😀 😀 😀 😀 .........to len pre prípad žeby sme čisotu náhodu šli....asi tak ako vy 😔 😔 😔 .....................................neviem...nejak často je tá črevná mrcha..... ☹ ☹ ☹ ked som kecala s maminou si nepamätá žeby sme každý mesiac zvracali......alebo niečo iné hnusné 😝

jacka
26. aug 2013

@denisenko ináč...to ste tam mali takú zimu??? 😕 😕 😕

jacka
26. aug 2013

ozaj....mali sme tu konečne búúúúrku......som sa tešila........ako na vianoce..konečne riadny dážd......po vyše mesiaci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................len teraz už velmi ani netrebalo.....keže pojde tie mini krumple von 😝 😝 😝 ak ich tam radšej nenecháme...na rok vyrastú 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2013

@jacka zimu???..prečo???...myslíš tu bundičku???..nieee....to bolo ráno....mali sme v pohode tričká.... 😉 😉 😉

denisenko
26. aug 2013

@jacka aj svokor kope lentilky...a švagor jak by dal.....že vyorávať.....nemá čo..... 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre