Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
27. aug 2013

@denisenko ja som tu 😕

denisenko
27. aug 2013

@letty86 ahoooj 😉

letty86
27. aug 2013

@denisenko čau 😵 kde más manzela 😉 ten moj pracuje usilovne...teda dúfam, že usilovne 😀

denisenko
27. aug 2013

@letty86 ..už som túúúú...bola som v "banke"..... 😀 😀 😀 😀 manželík...niekde pri BA...a až do konca týždna, ak sa nepokazí počasie úplne...takže slamenná vdova som..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2013

čo je s tým koňom???? 😕 😕 😕

letty86
27. aug 2013

@denisenko tu banku mi musiš vysvetliť 😀

denisenko
27. aug 2013

@letty86 jáááj moja......aj ty by si potom chcela..... 😀 😀 😀 😀 😀 celý den mi niekto trhá klávesnicu z rúk...tak bankujem po večeroch cez net.... 🙂 🙂 🙂 🙂 a riešim ešte kopec iných vecí...... 🙂 🙂 🙂 ...práve som prišla na to, že mi asi úúúúplne švitorí...... 😀 😀 😀 😀 😀 ozvala som sa na inzerát, že hľadajú opatrovateľku k 2ročnému dievčatku....no....normálna som???

jacka
27. aug 2013

tu sa kecia o takomto čase?........nechápačka 😀 😀 😀 😀
ja ledva držím oči..........sme boli celýýýýýýý den vonku len najesť sa prišli....ja som v noci strašila 😀 😝 😀 .........teraz to ma na ide.... 😀 😀

jacka
27. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. aug 2013

dobru nocku.........krásne sníčky 😵 😵

denisenko
27. aug 2013

@jacka a načo v noci strašííííš???...tebe nikto nepovedal, že v noci sa spí????:... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. aug 2013

@denisenko to mi nik nepovedal.........to fakt? 😀 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hm....čo sa na staré kolená nedozviem 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2013

@jacka ...človek sa vraj učí celý život.... 😀 😀 😀 😀 ...ja som tiež strašila...teda nie ja,.ale mačka vyspevovala árie z opery....čo už, riziko podnikania..... 😀 😀 😀 😀 😀 a zo sliaču asi nič nebude...niekde pri BA vraj dnes dobre zlialo, takže sa žatva posúva.....tak to vyzerá, že v prvý školský den asi pojdem sama.... 😖

letty86
27. aug 2013

@denisenko to vieš, že by som chcela 😀 😀 😀 ale také mám, som myslela, že ti hádam len tak peniaze prileteli, ale asi nie, tak potom niiiiič 😀 😀 😀
neviem, či ti švitorí, ale odvázna teda si 😀 😀 😀
@jacka my sme tiez boli von, až dve hodky, čo je celkom dost 😀 ale ziiima 😝

letty86
27. aug 2013

dobrúúú zienky, vymenim jednu bednu za druhu a potom ma v posteli caká moj mini chlap 😵 😵 😵

denisenko
27. aug 2013

@letty86 ..prileteli, prileteli.....ale neviem prečo, dlho sa nezdržali a leteli ďalej......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2013

@letty86 že minichlap..... 😀 😀 😀 😀 až mi zabehlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2013

idem aj ja...nejaký je tento kon dneska pomalý....skor zaspím, ako ma niekam prekliká.....

dobrú nocku...

letty86
27. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lepšie ako mini chlp, že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. aug 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrú a veselú.......

jacka
28. aug 2013

ahojte............

no škoda že nám včera vypli elekrinu.......by som sa zapojila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 ....tak máme rovnakých spoločníkov v posteli...... 😀 😀 😀 😀
@denisenko ja už mám nočné desy s tej školy..... ☹ 😔 😝 .......takže Sliač sa nekoná...?...škoda....prídete o vela...

letty86
28. aug 2013

@jacka fajnových že 😀 ten moj tam v noci robil také premety 😕 krutil sa, vykrúcal...dnes je tatik doma, tak si pekne pospi v postielke....ešte chvilu ho tam nechám...a potom sup do velkej postele

utka
28. aug 2013

Ahojte...
Dnes ideme k našim...som aj chcela doma zostať, ale čo budeme samé...

denisenko
28. aug 2013

ahojte... 😉
@jacka vás zas včera vypli????.....to máte nejaký prerušovaný prúd, či ako???... 😀 😀 😀 ...veru, zrejme nekoná....tatinko už je doma.....a nič neporobili, takže sa im to kopí a kopí......a kopí....v BA že boli prívalové dažde, v TT tiež...tak čakám, kedy dojdu k nám..... 😝 😝 😝 😝

som bola kúpiť Niskovi ešte jedny tenisky na doma...sakra.....pred dvomi týždnami som mu kupovala , že 32 ...a teraz ani jedny 32 neobul......ja nechápem, ako mu rastie tá noha....2 čísla za 1 prázdniny...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. aug 2013

..a zajtra mám rande s 2-ročným dievčatkom..... 😉 😉 😉 😉

jacka
28. aug 2013

@denisenko nás vypnu hocikedy..zima ...teplo......dážd slnko..... 😠 😠 ....................ale aspon ten prud ..prerušovaný má vyhody....šla som spať 😀 😀 😀 😀 ................................som zvedavá do čoho sa Maťko obuje.......rastu nám pred očami....a ani to nevidíme........Peťko mi za dva mes. narástol o celý 😀 😀 centimeter 🙂 🙂 🙂 ..........................................to čo máš s tým dievčatkom?,,, 😕

jacka
28. aug 2013

@letty86 ......neboj nič.....zachvíli nám chlapci vyrastu 🙂 🙂 ....a kto nás bude kopať? 😀 😀 😀 😝 ☹ 😉 😉

jacka
28. aug 2013

prší prší ......kto chce..... 😀 😀 😀 😀................ja mám dnes pocit akoby bola jesen.......ufff.....😝

jacka
28. aug 2013

to čo je s vami????? ☹ 😕

katka1819
28. aug 2013

noooooooooo čafce 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre