Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. sep 2013

@leninka75 že vraj v Tureckej je lacnejšie.......a nie je to tak daleko na Donovaly....ale inak nevím ☹

jacka
11. sep 2013

@leninka75 s Peťkovou sa nerozprávam....

leninka75
11. sep 2013

@jacka .....keď má niekto 66 dní dovolenky 😅 😅 😵 😵 😵 ...tak mu je sveta žiť 😵 😵 ...len tak míňam, nepreplatia, tak nech neprepadne 😉 .......baby v pohode keď som s nimi doma 😀 .....Lolka začala byť puzzle maniačka..ešte pred raňajkami poskladá asi 4 ks a potom sa ide najesť 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. sep 2013

@jacka .....dík za tip 🙂 ..skúsim dať do gooogla 😉 ......a prečo s Peťkovou nerozprávaš?? 😕 😨 😨 😨 😨 🤐 🤐 😅 😅

jacka
11. sep 2013

@leninka75 .....ved pravda......je.....len som myslela že si budeš predlžovať víkendy.... 🙂 😵 .....................tak je super že baby v pohode......teším sa aj ja na víkend.... 🙂 🙂 ...........................................tak som zle napísala.....učka so mnou....sa nebaví......

leninka75
11. sep 2013

@jacka ..ešte nemám rozvrh, tak vôbec netuším kedy miniem tú dovolenku 😨 ....tá Peťkova to je tá krepa z minulého roka???

jacka
11. sep 2013

@leninka75 ano ano.... 😠 😠 😠 .............................jáj takže nevieš kedy ju riadne minieš.........a inak ako v práci ....už ste tam všetci?

utka
11. sep 2013

Ahojte...
My sme este v posteli...

leninka75
11. sep 2013

@jacka ...........ano už prišli všetci 🙂 .....mám taký pocit akoby som prišla do nového zamestnania...také je to divné 😔 ......ale však ja si zasa zvyknem 🙂 .........a na víkend sa tešíš len tak, či máte nejaké plány??

leninka75
11. sep 2013

@utk.... ahoj 🙂 ......ty s Luckou či všetci? 😉

jacka
11. sep 2013

@leninka75 začiatky sú ťažké........ 🙂 🙂 😉 ......................ty si šikulka ......rýchlo zvykneš.... 😵 😵 😵 ..............................len tak...že budu deti pri mne 🙂

jacka
11. sep 2013

@utka sa máte...... Viki .....?

utka
11. sep 2013

Iba my dve...konecne som sa ako tak vypsala...Viki zarezava v škole.Este sopli a ak kašle z toho ☹

jacka
11. sep 2013

@utka Lucka nechce spinkať?.........

jacka
11. sep 2013

buchty sa mi pečú.....langoše v ladničke......večera to istí.....tak mám trochu pokoja 😀 😀

jacka
11. sep 2013

@letty86 kuk 😵

jacka
11. sep 2013

ozaj ...načo je ten vzdelávací preukaz??

jacka
11. sep 2013

poukazy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😖 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
11. sep 2013

ahoj 😉
@jacka na kruzky...ale vsade je to ine...niekde ked ho das, na konkretny kruzok, tak je kruzok zadarmo...my s poukazom mame platit 35e 😝......chceme zmetit tyhc psikov....sa im meni ucitleka aj psiky...sme uz dali sice prihlasku, ale este sme nezaplatili...hadam nebude problem 😝

a čim ta nahnevala matkova učitelka?

jacka
11. sep 2013

@denisenko kuk 😀 😀

denisenko
11. sep 2013

ste si pokecali.... 🙂 🙂 🙂 🙂 my nestíhame ako vždy. Simonko sám doma je hotová katastrofa...vyhádže jednu skrinu, otočí sa, vyhádže druhú, privrie prsty kde sa dá, vylezie a spadne odvšade a podobne...takže celý den som supermama a len zachranujem...dnes hrnce zo šporáka....a kým som toto dopísala, vytiahol si spoza skrine dosku na žehlenie a skončila na nom...... 😝 😝 😝 😝 ja si to asi začnem zapisovať a jednéhop dna sa dobre nasmejeme.... 😢 😢 😢 😢

inak, dnes ideme na logo, sa mi do toho dažda nechce.... 😝 😝 😝 😝 včera som celý den nadávala na školstvo 😝 😝 😝 😝 a o 2 týždne ide Denisko na ortopediu, má o kus nižšie jedno rameno a lopatku, tak som zvedavá, čo s tým budú robiť, lebo detská mi tvrdí, že chrbtica je v poriadku..... 😝 😝 😝 po vlastných skúsenostiach som ho objednala priamo k primárovi do žiliny.....radšej viac zaplatím, len nech je v poriadku

denisenko
11. sep 2013

@jacka kukuk....aj ja som zvedavá, čím ťa vytočili????

denisenko
11. sep 2013

@leninka75 ty sa máš, dovolenkuješ....... 😀 😀 😀 😀 ...a vlastne...ved aj my dovolenkujeme, že áno....... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. sep 2013

@letty86 čo sú to psiky....?....................to si možem vybrať s tých krúžkov ktoré sú v škole?....................a ešte budem doplácať?...to je potom načo dobré... 😠
ani sa nepýtaj ☹

denisenko
11. sep 2013

...xi,xi,xi...chodí okolo mna a že: ach jaj, jaj, jaj...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. sep 2013

tak ja už zas bežím.......... 😉 😉 😉

jacka
11. sep 2013

@denisenko
@letty86 že sa tu aj ukážete 😵 😵 😵 😵

jacka
11. sep 2013

@denisenko čo sa mu stalo.....ach jaj..........................ozaj......to dievčatko máš? 🙂

jacka
11. sep 2013

@denisenko teda to ako na to prišli Deniskovi...?......chuda moje.... ☹ ☹ ☹ .........................sa bojím za neho 😔

Simonko je riadne šidlo 😵 😵 😵 .....................ved aspon sa nenudíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
11. sep 2013

to je na nervy.....ked mám hodinu čakať na MAťka s Peťkom........a zas prší.......som zvedavá kde sa schováme 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre