Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. júl 2009

idem sa ešte vystriet...a pojdeme ešte von....len sme sa prišli schaldit....

ja sa vrátim..ak tu niekto dnes ešte bude...pa 🙂

denisenko
11. júl 2009

ahojte, jacka šak ešte sa nechystaj .........porodnica počká, nech si babatko ešte v brušku povegetí.....už mu nikdy lepšie nebude ako tam, si myslím 😀

denisenko
11. júl 2009

pohovor.. no neviem...v utorok a stredu mám prísť na skúšku až potom uvidíme..... 😖

denisenko
11. júl 2009

hmmmm 😒 vííkend, nikde nikto...... 😝

jacka
11. júl 2009

tuuuu som..... 😉

ved jemu sa v brušku páči....ale nemá trvalý pobyt 😉 😀

jacka
11. júl 2009

uf..už sme po večery..aj ocko nám teraz prišiel...ale zašili sa do stanu tak je tu..tichooooo 🤐

aninka29
11. júl 2009

haloooooooooooooo...........aj ja som tu 🙂

jacka čo fajné ste papali?????????.................ja ešte len idem chystať 🙂

jedla som grilovanú cukinu,paradajku a papriku...........mňaaaaaaaaaaaaaaaaam,to bola fajnotka 🙂 🙂 by som to žrala furt 🙂

aninka29
11. júl 2009

deni a čo to je za robotka??????????teda ak to nie je tajné 😉

jacka
11. júl 2009

Matkovi som spravila párky....ja ich nemusím čo som tehotná......a ja len čo ladnička dala...ale dorazili sme sa melonom...tak tu len tak funím 😝 😀

deni zmizla....

jacka
11. júl 2009

aninka a čože idete mat vy?

baby ..čo varíte zajtra na obed????....ja som už zufalá 😠 😖 😒 😝 😨

aninka29
11. júl 2009

aj my budeme mať párky 🙂
melón mi ani nespomínaj jacka............to bude zase noc 😝 každú chvílu vstávať na wecko 😝 .............tak ako včera a predvčerom 😝 ...............keď ja sa neviem obžrať a na posedenie zjem celú veľkú polku 😝

ja som robila dnes stroganov,a bude aj na zajtra,keďže tato nebude doma............takže zajtra varím len polievočku 😉

aninka29
11. júl 2009

idem okupkať Simku

jacka
11. júl 2009

už spinkáme....juj to je veget....

jacka
11. júl 2009

nikto???? 😅 😕

tak potom dobru nocku...a krásne sničky 😔

denisenko
11. júl 2009

jacka, vážne spííš?skoro, nie? 😀
ani, normálna robota, čiže zimmermadchen, upratovať izby v takom velkom penzione..už som pred 4 rokmi makala, som zvyklá....hlavne, nech to dobre platia, ekonomická je mi tu na figu 😝

aninka29
11. júl 2009

došiel manželík,tak som sa mu venovala 😵 😵 😵 ............Simka už dááááááááávno chrapká 🙂

deni ja by som takú robotku brala 🙂 ja strašne rada upratujem 🙂 ...............držím prsty,nech ti to vyjde 😵 .......a Denisko je už v poriadku????????

idem aj ja mamky do hajan 😔

dobrú nocku a sladké sny 😵

jacka
12. júl 2009

dobre..ránko.... 😎

aninka29
12. júl 2009

krásne ráno mamky 🙂

aninka29
12. júl 2009

dnes mi je nejak blééééééééééé 😝 ............dúfam že to prejde 😒

aninka29
12. júl 2009

nikde nikto???????????? 😝 ................varíte čoooooooooooo 🙂 ..............ja si vypijem kafčo a idem žehliť 😝 ..............a konečne si dokončím postielku 😉 ........nech už mám nachystanú.......potom hodím foto 🙂

jacka
12. júl 2009

no..tak všetko na sporáku...už len dovarit.... 🙂

aninka...a čo ti je? 😕 ..mne sa zas toči hlava ako opilcovi 😝fuj

deni..nie tak skoro...nechodím spat.....ale nik tu neboj...tak som sa rozlučila 🙂 ..ale ked sa druhe narodí tak som schopna zaspať o 19h....a večer som žula ešte melon tak bola prená noc... 😉

aninka29
12. júl 2009

inak mamky ani jedna ste nenapísali čo dostali vaši drobci k narodkám 😠 ....a ja som sa tááááááááák chcela inšpirovať 😒 .............chcela by som už Simke pokúpiť niečo 😒 ...kúpim oblečko,ale hračky neviem absolútne akéééééééé 😝 v dráčiku som jej chcela kúpiť notebook,ale práve nemali a nevedeli povedať kedy ho dostanúhttp://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

aninka29
12. júl 2009

inak je to pecka vec........má ho Simkin kamarát.....Simke sa páčil 🙂 ...........no dúfam, že niekde zoženiem 😒

jacka
12. júl 2009

moja...sme mu kupili tatru...a ten pc...je super vec...ale dostal ešte bycikel tak sa nejdeme roztahovat....možno na vianoce 😉 ....ale verím tomu žeby som mala od neho klud na pol dna 😀 😀 😀

aninka29
12. júl 2009

jacka a čo fajne varíš???????
aj ja som večer zjedla druhú polku melonu,takže som bola častejšie na wecku ako v posteli 😝 😝

jacka aj mne sa strašne točí hlava.......urobila som si kafé,tak dúfam, že to prejde...............ale aj bruško ma pobolieva 😒 mám ho strašne napnuté,a ešte keď ma do toho kopne Sabi,tak dovi 😖

aninka29
12. júl 2009

ja sa tiež nebudem rozhadzovať...však teraz budeme potrebovať peniažky pre dve deti 😉 ..........a aj tak jej bežne niečo kupujeme............v poslednej dobe toho dostáva až moc 🙂

ale nejaké oblečko určite,ten notebook by bodol,a ešte nejakú barbinu......no a bude torta 🙂

jacka
12. júl 2009

a skor som zabudal..svokra poslala Matkovi stavbnice od 1roka 35ks....pre 3ročneho

aninka29
12. júl 2009

a určite kopu darčekov dostane od kmotrovcov 🙂 ešte sa možu rozhadzovať do novembra,kým nemajú svoje bejbatko 🙂 😵 ...........................a niečo od dedkovcov 🙂

jacka
12. júl 2009

ani daj si magnesko ak más tvrdé bruško....a oddychuj....

jacka
12. júl 2009

veru..ved ešte podostáva aj Matko..od krstných a mojich rodičov....budeme robit oslavu až buduci týžden.....tak som zvedava čo podostáva 🙂

a varím sviečkovu..ale nemám smotanu..a muž povedal že skočí do obchodu ...ale začal kosiť ..mokrú trávu 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre